-
Posts
1444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kamos
-
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Nadal czekam na dane do przelewu dla Barrego, chciałabym podrzucić parę groszy chłopakowi ! -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
kamos replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz::placz::placz:Żegnaj Oduniu - psino udręczona :candle: -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Wielki i piękny, na zdjęciach nie widać chudości. Noworoczne głaski dla Barrego .:glaszcze: Poproszę o dane na pw to prześlę grosza na rekonwalescencję .;) -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
kamos replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
I ja również. Przytulam noworocznie.:calus: -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
kamos replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Od stycznia 2012 deklarowana przeze mnie kwota na Śledzika 20 zł. Pozdrawiam sylwestrowo-noworocznie.:BIG: -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Hura!:multi::sweetCyb::laugh2_2::bigcool::Cool!: Barry rozpoczyna nowe o niebo lepsze życie, dzięki Wam, jesteście wielkie! Gratulacje!:klacz::modla: -
kogo informować o stałym trzymaniu psa na łańcuchu, w miasteczku nie ma straży miejskiej ani schroniska, czy policja też jest zobowiązana do interwencji, jeśli tak to co zrobić jeśli odmówi podjęcia działań?
-
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Co z Barrym, czy ta cisza oznacza coś pozytywnego?:roll: -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
kamos replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuję wątek. Mam nadzieję na ukaranie oprawcy:angryy::mad::chainsaw:- najwyższy wymiar kary- więzienie i oczywiście grzywna. ,opublikowanie wizerunku., zakaz posiadania zwierzęcia. Trzymamy kciuki by psinka jak najszybciej doszla do siebie. -
I jak tu nie wierzyć w magię świąt ? Pusia szczęśliwa wraz ze swoim państwem. Świąteczne przytulanki dla Pusiaczka.:calus: Wszystkim obecnym na wątku najlepsze życzenia:zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary ! Świąt niosących spokoj i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością - w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia szczęśliwych domków! :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:
-
Wszystkim obecnym na wątku składamy najlepsze życzenia: zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary ! Świąt niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością-w gronie swoich najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie spotkania wspaniałych ludzkich aniołów niosących wiarę w lepsze jutro. Świąteczne przytulanki dla Szarusia!:buzi: :tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1:
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I jak tu nie wierzyć w magię świąt ? Najwspanialszy prezent świąteczny- nowy domek Mikusiowy. Powodzenia Mikusiu i jego nowa rodzinko.:sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb: :laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola: -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
kamos replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary w dalsze działania na rzecz zwierząt! Świąt niosących spokój i odpoczynek , wypełnionych radością i miłością w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia wspaniałych domków. Ściskamy świątecznie Śledzika!:calus: :tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel::tree1::lilangel: -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary w dalsze działania na rzecz zwierząt! Świąt niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia wspaniałych domków! Świąteczne przytulanki dla Mikusia!:calus: :tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1: -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
kamos replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i wiary w dalsze działania na rzecz zwierząt ! Świąt niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością w gronie najbliższych, a wszystkim psiakom w potrzebie znalezienia szczęśliwych domków! Świąteczne buziaki dla Legitka:buzi: :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1: -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
kamos replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Czy Barry przed świętami zostanie zabrany z tego potwornego miejsca:angryy:? Czekamy na dobre wieści, trzymaj się piesku:loveu: -
No to zaciskamy.:kciuki: Powodzenia;)
-
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
kamos replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Przytulam Legisia z ranka.:loveu: Dzisiaj mi się przyśniłeś biegający szczęśliwie po łące ze swoją rodzinką.:Dog_run: -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
kamos replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam wpływ na Basika. Dzięki. Podnosimy Legitka. -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
kamos replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
My również trzymamy kciuki Mikusiu.:thumbs::cool2::kciuki::happy1: Jest potwierdzenie od Emira. Dzięki. -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
kamos replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Witamy pięknego Legisia w pięknym kubraczku.:loveu: Pieniądze prosimy przesłać na teriera Basika z jaskrą. Podaję dane: Piechowska Magda, Pabianice 95-200, tytuł " Basik " - kamos nr konta 37114020040000390265304732 Pozdrawiamy !;)