[quote name='DORA1020']Niezle to wyglada:lol:
a i towarzystwo wazne.
U mnie na tymczasie staruszek Misio,niewidzi i nie slyszy,ale jak jest bez towarzystwa trzech malych suczek to wyje,a jak jest z suczkami to radosc niesamowita.
I tak z Jantarkiem
ale Jantarek dlugo czeka na dom,a tyle ma ogloszen,ale moj Nerus tez juz przeszlo rok czeka na dom,tak to jest.....niektore psiaki maja wiecej szczescia,a niektore bardzo dlugo czekaja na dom.[/QUOTE]
to fakt, nie ma szczęścia nasz Jantarek, taki fajny pies tak długo w schronisku :shake: