Grejowi ma się na życie :lol: Czuje się bardzo dobrze, odzyskał siłę, chętnie spaceruje, jest radosny i bardzo posłuszny. Szczeka na swoich kolegów, a jak już ich obszczeka jest wyjątkowo zadowolony :lol: Przyjmuje leki i dopisuje mu apetyt. Stary pierniczek :loveu: wystraszył nas... Jest jeszcze trochę słaby, ale nastąpiła zdecydowana poprawa... z pewnością dlatego, że wszyscy trzymali za niego kciukacze ;) I warto było! Grej tak trzymaj !!!