Jump to content
Dogomania

annika

Members
  • Posts

    1410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annika

  1. nie wątpię że to cudny widok:evil_lol: - mój pies też tak się bawi, poluje na zabawkę, pacnie łapą , przetoczy, odskoczy, naskoczy , wrzuci za łóżko (i jeszcze nas pogania żeby szybciej mu wyciągnąć:mad:) A kule wysłałam wczoraj, bo w piątek najpierw przegrałam walkę o dojście do okienka (oczywiście jak zawsze tylko jedno na trzy było czynne) ze dziarskimi staruszkami:mdleje:, potem chciałam być cwana i iść tuz przed zamknięciem, ale jakiś człowiek postanowił popełnić samobójstwo skacząc z pobliskiego wiaduktu na bardzo ruchliwa ulicę i koniec końców połowa Katowic utknęła w korku, a ja odcinek który normalnie jadę 10 min jechałam 50!:onfire: No ale wczoraj się udało! Stałam tylko 40 minut bo .... przerwa była:angryy:
  2. Lili8522 - a on w ogóle interesuje się jakimiś zabawkami?
  3. dzięki za odzew, tylko że my musimy znaleźć się w Jastrzębiej teraz tzn. w marcu, więc tłumów nie będzie:evil_lol:. Ja byłam parę lat temu w Jastrzębiej i jakoś bardzo źle z tym zejściem nie było...
  4. [quote name='zerduszko']Pracowity pies :) Więcej fot poprosimy.[/QUOTE] :turn-l:... a jaki pracowity pan! dawno nie widziałam żeby z takim zapałem łopatą machał;) A nie znacie jakiejś kwatery/pensjonatu przyjaznego psom, godnego polecenia w Jastrzębiej Górze? Prawdopodobnie będziemy musieli jeszcze w tym miesiącu tam jechać w sprawach służbowych, a ponieważ to kawał drogi z Katowic to zostalibyśmy kilka dni:lol:. Albo w okolicach - tak żeby samochodem dojechać w miarę szybko:p
  5. to faktycznie ... jak jej się nawet gadać nie chce to pracować z nim tez nie będzie...:puppydog:
  6. skoro pani siedzi/pracuje w domu to nie może mu tego "dzioba" zająć, skoro narzeka że niszczy? czy to są w ogóle jakieś znaczne zniszczenia czy pies jest znudzony po prostu? zabawki, gryzaki, ćwiczenia? Nie trzeba dużo żeby psa "zmęczyć psychicznie" poprzez ćwiczenia, jak trochę główka popracuje to i spokojniejszy będzie:fadein: Czego oczekiwali? że pies będzie tylko leżał i patrzył na nich? wiem, wiem, - jak ktoś nie chce to żadne tłumaczenia nie dadzą efektu...:nonono2::watpliwy:
  7. dziś byliśmy na długim spacerze bo taka ładna pogoda:multi:, Hector zmęczony ale tak jednym okiem śpi, a drugim zerka na drzwi bo ukochany pan wyjechał i pies niepocieszony:shake:... no bo normalnie to już by na pana ramieniu było spanko a pani taka niedobra i zamiast łózko rozkładać to przed kompem siedzi:mad:
  8. może jakiś banerek ktoś mógłby stworzyć żeby kierować na ten wątek?:roll:
  9. może jakiś banerek ktoś mógłby stworzyć żeby kierować na ten wątek?:roll:
  10. Jak się okazało Hectorzasty uwielbia śnieg! czym większa zaspa tym lepiej Zdjęcia po ataku niespodziewanej śnieżycy (Beskidy), Hector chyba się nie spodziewał az takiego śniegu i wybiegł z piłką, która oczywiście zaraz mu zginęła [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg196/scaled.php?server=196&filename=dscf0770x.jpg&res=medium[/IMG] na szczęście ukochany pan ruszył na pomoc z łopatą: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg694/scaled.php?server=694&filename=dscf0780m.jpg&res=medium[/IMG] ... i piłka się znalazła [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg195/scaled.php?server=195&filename=dscf0768v.jpg&res=medium[/IMG]
  11. 50 zł to bardzo mało! Średnio behawioryści biorą 85-100 zł za konsultacje... Tak naprawdę to chyba nie wiemy co "psu dolega"?, czy potrzeba będzie jakiejś dłuższej pracy czy tylko wskazówek/ korekty zachowań psa albo właścicieli.
  12. poszedł przelew za marzec, uściski dla Warki:cool1:
  13. Super Dżekiego widzieć! byliśmy jego wirtualnymi opiekunami - dobrze że znalazł swoje miejsce na ziemi!:multi: Ładnie wygląda na zdjęciach:kiss_2:
  14. czy mi sie wydaje czy Bobikowi śmieje się pychol?:razz::eviltong:
  15. dobrze że tak to się skończyło... Ludzie - brak słów, p. Ewa - CZŁOWIEK , ten pan - człowieczek... DS - totalny brak odwagi cywilnej, zero myślenia, dno! Ogromny ukłon dla dziewczyn za dzisiejszą akcję:lol:
  16. patrząc na te artystyczne zdjęcia (bo inaczej to chyba nie da się nazwać) - .... kapcie mi spadły:crazyeye: Niesamowity : pies, dom, pan... pięknie:thumbs:
  17. z góry przepraszam - wiem że to nie temat tego wątku (ale wątek morski mało uczęszczany), ale pilnie poszukuję pensjonatu/hotelu w JASTRZĘBIEJ GÓRZE,gdzie mogę jechać z psem. Znacie coś godnego polecenia? Dziękuję (jakby ktoś coś znał to może odpowiedz na PW żeby nie zaśmiecać tego wątku...)
  18. może ktoś polecić pensjonat/hotel przyjazny psom w Jastrzębiej Górze ?
  19. Lili8522 - to napisz namiary na siebie to jutro wysłałabym tę kule (ona jest bardzo twarda)
  20. Dzięki. W tym przypadku akurat właściciel tzn. DS się wypiął... A pies bardzo przyjacielski , gdy pierwszy raz uciekł to własnie garnął się do ludzi (i w krótkim czasie przeszedł kawał drogi).
  21. a możesz jej podesłać? wiesz: "tonący brzytwy się chwyta..."
  22. zerknij proszę na ten wątek, co prawda nie bardzo jest w typie owczarka ale zaginał w K-ce, wiec trzeba każdą wiadomość sprawdzić:shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209595-SOS-Stefus-zaginal-na-spacerku-ds-nie-szuka-...-szukamy-jego-i-dt[/url]! z góry dziękuję
×
×
  • Create New...