-
Posts
1410 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by annika
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
annika replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Romuś jeszcze czeka na pare złotych, ktore powinny naplynac na dniach i bedzie mozna pierwszy raz zrobic przelew za miesiac w srodku miesiaca,[/QUOTE] no to ładnie:lol: choć lepiej by było jakby grzał ogon już U SIEBIE:razz: -
Biała Lajza znaleziona w Katowicach na Paderewskiego - szuka domu.
annika replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
przylazłam:diabloti: Ładna panna, a jak będzie zadbana to już zupełnie będzie wygladała nieziemsko:shiny: -
zdjęcia niesamowite!:crazyeye: a temperatura -17 jak o tym pomyśle to już mi zimno:shake:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
annika replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Żywa była? :mdleje:[/QUOTE] też się nad tym zastanawiałam... bo nie była zamarznięta (a wtedy był mróz), nie była jakaś pokiereszowana, ale się nie ruszała, może udawała martwą? Ale i to tak lepiej niżby miał złapać jakieś zwłoki z piórami bo tego to się brzydzę najbardziej:ekmm: Dzień później widziałam jak jakiś chłopak próbował odebrać swojemu psu martwą wronę... Pies traktował to jako świetną zabawę w przeciaganie:evil_lol: -
Hector najpierw Sienke obszczekał:[I]nie podchodź wielka babo, nie podchodź,[/I]:talker: (dla niego ona jest duża) potem trochę się jej przestraszył: [I]no i dlaczego podeszłaś?[/I]:placz: potem się zdziwił: [I]no, no , aleś bezpośrednia[/I]:o a jak już dojechaliśmy do parku to szli łapa w łapę jak starzy znajomi: [I]no mówiłem , że jestes fajna[/I]:fadein: [B][I]A z okazji Świąt życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i samych przyjemności Wielkanocnych[/I][/B] [I]Hector z rodziną [/I][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTP7E4WKWnWt-a_-3UxI5jvPC-SMmLs-FwU1eXpaISf6tOOTqMe[/IMG]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
annika replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
co do żarcia śmieciowego "na mieście" to ja ostatnio wyrywałam Hectorzastemu mysz z gardła:onfire: zdradził go dyndający ogon z pyska:-x -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
annika replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ja też banerki widzę, a Bolcik będzie miszcz - nie ma innej opcji:evil_lol: -
SZKOLENIA (posłuszeństwo lub sztuczki) - ŚLĄSK
annika replied to agumka's topic in Szkolenie podstaw
zima nie odpusciła, ale my tez nie, i wczoraj - plując lodem- zaczęliśmy zajęcia:evil_lol: -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
annika replied to toyota's topic in Już w nowym domu
uff... sama mam takiego małego czarnego z niesprawna łapą - to jakąś mi ten też tak zapadł w pamięc... -
a ja wczoraj poznałam w końcu Siene! cudna dziewczynka :loveu:- nawet moje psisko ją polubiło:mdrmed: My plułyśmy lodem z Bjutą , a psy się świetnie bawiły!
-
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
annika replied to toyota's topic in Już w nowym domu
a ten bez łapki gdzie pojechał? -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
annika replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
u nas cały czas pada takie cóś:mad: nienawidzę zimy:motz: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
annika replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
zima zimą, zima wiosną...:shake: -
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
annika replied to Charly's topic in Już w nowym domu
a ja się zastanawiałam gdzie u nas w okolicy dobry chleb dostać?:siara::razz: -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
annika replied to toyota's topic in Już w nowym domu
a ten piesek bez łapki też jest zagrożony wywozem ? czy on zostaje u was? -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
annika replied to toyota's topic in Już w nowym domu
to dobrze, że dobrze. wysłałam na podane wcześniej konto 20,00. Transport zapłacony czy są jakieś długi? -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
annika replied to toyota's topic in Już w nowym domu
co tam u Łapki? -
SZKOLENIA (posłuszeństwo lub sztuczki) - ŚLĄSK
annika replied to agumka's topic in Szkolenie podstaw
[quote name='malawaszka']no oby ta zima juz odpusciła[/QUOTE] nie odpuszcza:placz::motz: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
annika replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ło matko! a To co się wyprawia?:crazyeye: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Suczyspacer048.jpg[/url] -
[quote name='missiaa'][COLOR=#000000]25.03. 2008r do naszego domu z Olkuskiego schroniska przyjechała Fruzia. Zakochałam się w niej od pierwszego momentu i została moją psią przyjaciółką. Jutro minęłoby dokładnie 5 lat współnego życia.. odeszła dziś rano [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Biegaj mój pulpeciku za tęczowym mostem i mam nadzieję, że znów się spotkamy[/COLOR]:-( [/QUOTE] bardzo Ci współczuje...
-
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
annika replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ja myślę że one po prostu wykonują komende : "leżeć":mdrmed: -
Bambuś :crazyeye:pięęęęęęękny :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
annika replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ciekawe:roll: [COLOR=#333333][FONT=Arial] Z opisu:[I] Delikatnie dociskac łapki do masy (w razie potrzeby czynnośc powtórzyc). Powtórzyć tą czynnośc na każdej z łapek. [/I]A ile łapek u Ciebie?[/FONT][/COLOR]:cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)