Jump to content
Dogomania

annika

Members
  • Posts

    1410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annika

  1. zabawa pierwsza klasa!:klacz: black&white a ona taka malutka , po pierwszych zdjęciach jakoś większa mi sie wydawała, a to taki malec:razz:
  2. [quote name='Olena84']Romuś jeszcze czeka na pare złotych, ktore powinny naplynac na dniach i bedzie mozna pierwszy raz zrobic przelew za miesiac w srodku miesiaca,[/QUOTE] no to ładnie:lol: choć lepiej by było jakby grzał ogon już U SIEBIE:razz:
  3. przylazłam:diabloti: Ładna panna, a jak będzie zadbana to już zupełnie będzie wygladała nieziemsko:shiny:
  4. zdjęcia niesamowite!:crazyeye: a temperatura -17 jak o tym pomyśle to już mi zimno:shake:
  5. [quote name='Saththa']Żywa była? :mdleje:[/QUOTE] też się nad tym zastanawiałam... bo nie była zamarznięta (a wtedy był mróz), nie była jakaś pokiereszowana, ale się nie ruszała, może udawała martwą? Ale i to tak lepiej niżby miał złapać jakieś zwłoki z piórami bo tego to się brzydzę najbardziej:ekmm: Dzień później widziałam jak jakiś chłopak próbował odebrać swojemu psu martwą wronę... Pies traktował to jako świetną zabawę w przeciaganie:evil_lol:
  6. Hector najpierw Sienke obszczekał:[I]nie podchodź wielka babo, nie podchodź,[/I]:talker: (dla niego ona jest duża) potem trochę się jej przestraszył: [I]no i dlaczego podeszłaś?[/I]:placz: potem się zdziwił: [I]no, no , aleś bezpośrednia[/I]:o a jak już dojechaliśmy do parku to szli łapa w łapę jak starzy znajomi: [I]no mówiłem , że jestes fajna[/I]:fadein: [B][I]A z okazji Świąt życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i samych przyjemności Wielkanocnych[/I][/B] [I]Hector z rodziną [/I][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTP7E4WKWnWt-a_-3UxI5jvPC-SMmLs-FwU1eXpaISf6tOOTqMe[/IMG]
  7. co do żarcia śmieciowego "na mieście" to ja ostatnio wyrywałam Hectorzastemu mysz z gardła:onfire: zdradził go dyndający ogon z pyska:-x
  8. ja też banerki widzę, a Bolcik będzie miszcz - nie ma innej opcji:evil_lol:
  9. zima nie odpusciła, ale my tez nie, i wczoraj - plując lodem- zaczęliśmy zajęcia:evil_lol:
  10. uff... sama mam takiego małego czarnego z niesprawna łapą - to jakąś mi ten też tak zapadł w pamięc...
  11. a ja wczoraj poznałam w końcu Siene! cudna dziewczynka :loveu:- nawet moje psisko ją polubiło:mdrmed: My plułyśmy lodem z Bjutą , a psy się świetnie bawiły!
  12. u nas cały czas pada takie cóś:mad: nienawidzę zimy:motz:
  13. a ja się zastanawiałam gdzie u nas w okolicy dobry chleb dostać?:siara::razz:
  14. a ten piesek bez łapki też jest zagrożony wywozem ? czy on zostaje u was?
  15. to dobrze, że dobrze. wysłałam na podane wcześniej konto 20,00. Transport zapłacony czy są jakieś długi?
  16. [quote name='malawaszka']no oby ta zima juz odpusciła[/QUOTE] nie odpuszcza:placz::motz:
  17. ło matko! a To co się wyprawia?:crazyeye: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Suczyspacer048.jpg[/url]
  18. [quote name='missiaa'][COLOR=#000000]25.03. 2008r do naszego domu z Olkuskiego schroniska przyjechała Fruzia. Zakochałam się w niej od pierwszego momentu i została moją psią przyjaciółką. Jutro minęłoby dokładnie 5 lat współnego życia.. odeszła dziś rano [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Biegaj mój pulpeciku za tęczowym mostem i mam nadzieję, że znów się spotkamy[/COLOR]:-( [/QUOTE] bardzo Ci współczuje...
  19. ja myślę że one po prostu wykonują komende : "leżeć":mdrmed:
  20. annika

    Metamorfozy

    Bambuś :crazyeye:pięęęęęęękny :loveu:
  21. ciekawe:roll: [COLOR=#333333][FONT=Arial] Z opisu:[I] Delikatnie dociskac łapki do masy (w razie potrzeby czynnośc powtórzyc). Powtórzyć tą czynnośc na każdej z łapek. [/I]A ile łapek u Ciebie?[/FONT][/COLOR]:cool3:
×
×
  • Create New...