Jump to content
Dogomania

annika

Members
  • Posts

    1410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annika

  1. FB nie korzystam. tam obok widziałam konie, też są "wasze"?
  2. osiemdziesięciu wolontariuszy?:crazyeye: super dużo
  3. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Sceniacek117.jpg[/url] jakie toto boskie:loveu: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Sceniacek128.jpg[/url] cierpliwość wystawiona na próbę:diabloti:
  4. widziałam sporo ludzi, dużo macie wolontariuszy?
  5. [quote name='annika']ja coś mam... płaszcz - z bardzo grubego materiału, jakąś pościel (tzn. poszewki), koce, bluzy - jak was to urządza moge podrzucic :razz:[/QUOTE] zawiezione
  6. [quote name='zerduszko']wraca z pracy zamiast z kwiatami... to ze szczeniakiem. Więc serio - prezent niespodzianka walentynkowa :lol: romantycznie:evil_lol:
  7. Fredzio lansuje się w czerwieni:cool2:
  8. zdjęć niet?:shake::watpliwy:
  9. podrzucę temat, może ktoś coś ma:razz: Ja przyjadę w sobotę lub niedziele,
  10. to trzymamy, trzymamy:happy1: :kciuki: :thumbs:
  11. :crazyeye:jaki ten pies (a właściwie niedźwiedź) jest PIĘKNY!!!:cool3:
  12. [quote name='paoiii'][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/p206x206/398060_504306156286559_1279735293_n.jpg[/IMG][/QUOTE] piękne, wzruszające... i ciekawe co by na takie zdjęcie powiedzieli "ludzie" którzy pozbywają się psów gdy tylko pojawi się dziecko w rodzinie...
  13. [quote name='Malgoska']Co tam u Romusia?[/QUOTE] też ciekawam...
  14. [quote name='malawaszka']a jest w końcu jakaś ekipa na Katowice? a najlepiej to na Siewierz :lol:[/QUOTE] prawdopodobnie Chorzów
  15. jaka przerażona:shake:
  16. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_12.gif[/IMG]
  17. [quote name='zerduszko']No niestety jak Damian tam dzwonił, to właśnie ja adoptowali. Został tylko on - 3. Brzydal :evil_lol: [/QUOTE] No co Ty gadasz! Jaki brzydal? Pychol do schrupania:loveu: Ja szczeniaka miałam 20 lat temu i jadł gotowane, chyba...:hmmmm: A jak Lizka do niego?
  18. jakie maleństwo...:shake:
  19. [quote name='jo ka']:-( jeśli wygram kiedyś w jakiegoś totka to wybuduje chatę przy lesie i zabiorę do siebie wszystkie porzucone/ podrzucone/ niekochane (bo coś tam coś tam..) włochate i na 4 łapy maleństwa i bidy!! kudłate, ciapkowate, rude czy siwe, to nie ważne; ważne że miałby kochany domek do końca swoich dni na tym ziemskim łez padole........ . Obiecuję[/QUOTE] ja też mam takie marzenie....
  20. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer062.jpg[/url] akrobatka!! [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer029.jpg[/url] - morda cud, miód, malyyyyna:cool3: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer030.jpg[/url] - jaka wpatrzona laleczka:lol:
  21. jakieś wieści jak pierwsze chwile Bohunka w nowym domu?:cool3: a on poszedł z ogłoszenia czy to jacyś znajomi?
  22. dr Kostrzewski :hmmmm:- to nie znam a on w naszej okolicy przyjmuje?
×
×
  • Create New...