[quote name='jo ka']:-(
jeśli wygram kiedyś w jakiegoś totka to wybuduje chatę przy lesie i zabiorę do siebie wszystkie porzucone/ podrzucone/ niekochane (bo coś tam coś tam..) włochate i na 4 łapy maleństwa i bidy!! kudłate, ciapkowate, rude czy siwe, to nie ważne; ważne że miałby kochany domek do końca swoich dni na tym ziemskim łez padole........ .
Obiecuję[/QUOTE]
ja też mam takie marzenie....