-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Ja też non stop trzymam kciuki za Reksia
-
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
Lobaria replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Afra, trzymaj się, nie poddawaj się, maleńka. -
Jestem po zaproszeniu... Zapraszająca wiedziała, że nie będę obojętna. Drugi [B]Blunio[/B]... [url]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/url] Po ślepkach widać, ze tak samo delikatny i tak samo cudny, i pragnący swego ludzia, ale nieufny, chyba jeszcze bardziej wystraszony i smutny do Blusika na początku.
-
Cioteczki, mnie też wkur... że nie ma na bieżąco wieści o Kubusiu i innych nieszczęściach, że czasami nie ma odpowiedzi na pytanie o konto, że czasami nie ma wieści od Klaudus w ogóle. Nio więc jak się wk..., to w końcu zdiagnozowałam problem. Klaudia ma ok. 18 psiaków - o kotach nie wspominając - pracuje, a jak tego nie robi, to gania po nocach za następnymi biedami, aby je odratować i mieć 19 - tego na głowie, 20 - tego, setnego w końcu... Klaudus nie jest internetowym psem / sorki za określenie i proszę o wybaczenie;) / W tej chwili, gdy to piszę, Klaudus usiłuje namówić do współpracy następnego uciekającego biedaka, bo jakichś parszywiec go skrzywdził. Wobec tego postanowiłyśmy z Klaudus, że będę Jej sekretarką. Jak tylko przestanie łapać nieszczęśnika, przyśle mi nr konta, a ja będę rozsyłać na priva Cioteczkom, które chcą pomóc. Dla mnie to zaszczyt być sekretarką CZŁOWIEKA, który poświęca się dla ratowania psiaków i wie, jak to robić. Chociaż tak mogę pomóc.
-
Piękny z niego psiak, ale na ufność trzeba będzie poczekać
-
Upośledzony Skrzatek. Zbieramy na badania - pomożesz?
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Tak mało cioteczek u Ciebie... -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oj, nie tak szybko zdjęcia Blunia po fryzjerze -amatorze;) To żółte to nie rzepak, a gorczyca - kwitnienie drugie, poplonowe. Niektórzy pszczelarze wykorzystują i twierdzą, że jest z kwiatów duży pyłkowy pożytek. -
Dwa porzucone szczeniaki w stanie agonalnym - już za TM...
Lobaria replied to gallegro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za powodzenie, gdybym była blisko, pomogłabym jako obca, nieznana we wsi osoba. Podziwiam Ciebie za konsekwencję - tylko ona może przynieść efekty. -
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
Lobaria replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś dopiero przeczytałam watek i nie mnie jest oceniać. Myślę jednak, ze nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej i rezygnować ze sprawdzonej metody DT, jako etapu przejściowego do DS - dzięki temu wiele psiaków uratowano. Przykładem może być chocby ten czarny dżentelmen po lewej, który byłby uśpiony, gdyby nie znalazł się DT, który psiaka przygotował do adopcji. Biedna Helunia niech będzie ostrzeżeniem, aby wydawać psiaki do wiarygodnych i sprawdzonych DT. Ale nie rezygnujmy z takiej szansy, jakie dają Domy Tymczasowe. Setki udnaych adopcji poprzez DT świadczą o tym, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Lobaria replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Cytuję [I]10-12 lat, wycieńczony, jedno oko do usunięcia nie rokował na przyszłość [/I]Czy chodzi o to, że nie rokuje jako reproduktor[URL="http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?p=350318#350318"]?[/URL]