Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. Ja też non stop trzymam kciuki za Reksia
  2. Afra, trzymaj się, nie poddawaj się, maleńka.
  3. [quote name='Klaudus__'] Wspaniały psiak i już po oczętach widać przemianę, choć nadal są smutne.
  4. Tereso, dobrze by było, aby Kubuś trafił pod Twoją wspaniałą opiekę, ale decyzja należy do Panów i Kluadus.
  5. Kreciku, wychyl się z norki na górę, niech Cię wszyscy podziwiają i domku szukają.
  6. Maciulku, dobranoc, tak bardzo jesteś mi bliski. Miała mnie Niunia bez oczka, która pod koniec życia na drugie oczko już nie widziała. Dawała sobie radę świetnie. Ty też.
  7. Dziękujemy za wszystko, co dla Baksika zrobiliście, również za tą trudną decyzję, dzięki której już nie cierpi.
  8. W co ja się wpakowałam:cool3: Ło matko, to już na moim forum grzybowym nie mam się już szans nawet zalogować:lol:
  9. [quote name='dorota412']Widze po zakładanych wątkach, jaki ma ogrom pracy i jakie serce w to wkłada. Dobrze, ze teraz ma sekretarke ;) Tylko się boję, że Klaudus, zajęta ratowaniem psiut, nie będzie miała czasu nawet na kontakt z sekretarką;) I du.. blada:roll:
  10. Jestem po zaproszeniu... Zapraszająca wiedziała, że nie będę obojętna. Drugi [B]Blunio[/B]... [url]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/url] Po ślepkach widać, ze tak samo delikatny i tak samo cudny, i pragnący swego ludzia, ale nieufny, chyba jeszcze bardziej wystraszony i smutny do Blusika na początku.
  11. Cioteczki, mnie też wkur... że nie ma na bieżąco wieści o Kubusiu i innych nieszczęściach, że czasami nie ma odpowiedzi na pytanie o konto, że czasami nie ma wieści od Klaudus w ogóle. Nio więc jak się wk..., to w końcu zdiagnozowałam problem. Klaudia ma ok. 18 psiaków - o kotach nie wspominając - pracuje, a jak tego nie robi, to gania po nocach za następnymi biedami, aby je odratować i mieć 19 - tego na głowie, 20 - tego, setnego w końcu... Klaudus nie jest internetowym psem / sorki za określenie i proszę o wybaczenie;) / W tej chwili, gdy to piszę, Klaudus usiłuje namówić do współpracy następnego uciekającego biedaka, bo jakichś parszywiec go skrzywdził. Wobec tego postanowiłyśmy z Klaudus, że będę Jej sekretarką. Jak tylko przestanie łapać nieszczęśnika, przyśle mi nr konta, a ja będę rozsyłać na priva Cioteczkom, które chcą pomóc. Dla mnie to zaszczyt być sekretarką CZŁOWIEKA, który poświęca się dla ratowania psiaków i wie, jak to robić. Chociaż tak mogę pomóc.
  12. [quote name='Klaudus__']Jest już pierwsza ofiara w ludziach - śrut w kolanie mężczyzny... Żal mi tego pana ze śrutem w kolanie, ale dzięki temu może Policja namierzy potwora... Pocieszające wieści o Kubulku, może będzie chodził na czterech łapinkach.
  13. Spij, Baksiku spokojnie i pamiętaj o tym, że na koniec wiele duszyczek Cię pokochało, więc nie odszedłeś sam. Biegaj szczęśliwy razem z Duszkiem,, Ulenką, Miśką i innymi psiutami...
  14. Piękny z niego psiak, ale na ufność trzeba będzie poczekać
  15. Poryczałam się... nie dlatego, że Loluś nie będzie widział... Co on bidulek musiał przeżywać, gdy ten zwyrodnialec...nie mogę pisać...:-(
  16. Baksiku, jestem z Tobą całym sercem, trzymaj się, kochany
  17. Oj, nie tak szybko zdjęcia Blunia po fryzjerze -amatorze;) To żółte to nie rzepak, a gorczyca - kwitnienie drugie, poplonowe. Niektórzy pszczelarze wykorzystują i twierdzą, że jest z kwiatów duży pyłkowy pożytek.
  18. Czekamy na wieści, jeśli będziesz miała chwilę czasu, Klaudus.
  19. Trzymam kciuki za powodzenie, gdybym była blisko, pomogłabym jako obca, nieznana we wsi osoba. Podziwiam Ciebie za konsekwencję - tylko ona może przynieść efekty.
  20. Dziś dopiero przeczytałam watek i nie mnie jest oceniać. Myślę jednak, ze nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej i rezygnować ze sprawdzonej metody DT, jako etapu przejściowego do DS - dzięki temu wiele psiaków uratowano. Przykładem może być chocby ten czarny dżentelmen po lewej, który byłby uśpiony, gdyby nie znalazł się DT, który psiaka przygotował do adopcji. Biedna Helunia niech będzie ostrzeżeniem, aby wydawać psiaki do wiarygodnych i sprawdzonych DT. Ale nie rezygnujmy z takiej szansy, jakie dają Domy Tymczasowe. Setki udnaych adopcji poprzez DT świadczą o tym, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.
  21. Cytuję [I]10-12 lat, wycieńczony, jedno oko do usunięcia nie rokował na przyszłość [/I]Czy chodzi o to, że nie rokuje jako reproduktor[URL="http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?p=350318#350318"]?[/URL]
×
×
  • Create New...