Jump to content
Dogomania

danusiadanusia

Members
  • Posts

    7460
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by danusiadanusia

  1. [quote name='Czoko']Powodzenia Malutka! Jest bardzo fotogeniczna![/QUOTE] kochana, ona już jest szczęściarą:):) oby inne trafiały do takich domków:)
  2. [quote name='fajna_kobitka']Serdeczne pozdrowienia od Lolka w Nowym Roku! Mój mały też z Białej i też taki wygadany po pół roku się zrobił że szok[/QUOTE] dziękujemy:):) to masz szczęście!:):) psiaki z Białej Podl. są wyjątkowe i przekochane:):):) wiem co mówię, bo osobiście też tego doświadczam:):) serdecznie pozdrawiamy pańcię naszego Lolka:) i bardzo prosimy o mizianki od nas dla chłopaka:):)
  3. właśnie:):) naszym dziewczynom tego nie brakuje:):):)
  4. [quote name='gregorsat']Poranne rozmyślania: [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/268454_148684975281813_1929040934_n.jpg[/IMG][/QUOTE] uwielbiam takie spojrzenie:) moja dziewczyna wywodząca się z też z BP takie ma:):)
  5. i w śnieżny ranek witam Pulpeta:):)
  6. dziękujemy kochana za obecność:) witam się z rana:):)
  7. trzymaj się chłopaku:) trzymam kciuki..... powodzenia
  8. [quote name='Gojasasa']Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Jesteście na prawdę cudowni i kochani :D :loveu: dziękuję wszystkim co tu są już obecni i mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej :D :scream_3::scream_3::megagrin::megagrin:[/QUOTE] jasne:) postaramy się o to, ale dopiero jutro, bo dzisiaj ide już spać, roześlę wątek chłopaka:) dobrej nocy
  9. [quote name='gregorsat']Jestem i ja, w grupie siła;)[/QUOTE] a grupa jest silna:):):) witaj Grzegorzu:)
  10. kurcze, co ja robię:( zapraszam na jeszcze ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235901-Renia-d%C5%82ugo-ju%C5%BC-czeka-swojego-cz%C5%82owieka-We%C5%BA-j%C4%85-na-spacer-i-odmie%C5%84-jej-los[/url]!
  11. zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238641-Pi%C4%99kny-ju%C5%BC-tak-d%C5%82ugo-czeka-zechcesz-mu-pom%C3%B3c[/url]
  12. [quote name='danusiadanusia']a gdzie jej będzie lepiej!!! :):):) powodzenia malutka i oby Twój pan pisał nam dalej o Twoich postępach:):) zaskakuj pozytywnie domowników swoim zachowaniem dalej!!!!
×
×
  • Create New...