Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. mam nadzieje że Fifka szybko wróci do zdrowia i zregeneruje siły :loveu: Trzymaj się Kasiu wiem że jest Ci teraz ciężko :calus:
  2. [quote name='deer_1987']Fifka, jak wiemy, potrafi ukrasc rozne rzeczy :( Tym razem miala pecha bo na 99% kawalek reklamowki przykleil sie do jelit i spowodowal stan zapalny, bezobjawowy, nastepnie doszlo do otrzewnej juz z objawami.[/QUOTE] o jejku :(
  3. Witamy się po raz pierwszy :loveu: Obie suńki są piękne :loveu: trzymam kciuki za Niunie i za jej zdrówko :) Zwróciłam uwagę na to że robisz genialne zdjęcia :lol:
  4. Oczywiście trzymam kciuki żeby Fifunia szybko wróciła do zdrowia:loveu: A co się stało? dlaczego operacja ?:-(
  5. nie była obcinana u Cockermaniaczki sama bym jej tak nie zrobiła :eviltong:
  6. [quote name='Monika_tbg']o jej, u Was jakie piękne zdjęcia za szczeniorka, jak uchwyciłaś takie ruchliwe maleństwo?:D[/QUOTE] dziękujemy :loveu: Siedziała na komende już drugiego dnia jak do nas przyszła więc problemu nie było :eviltong: [quote name='Soko']Ale macie świecę, prościutko... rewelacja ;)[/QUOTE] dzięki :p A teraz nowość Molcia bez grzywki :evil_lol: i po ogólnym obcięciu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/510/img6702a.jpg/][img]http://img510.imageshack.us/img510/6852/img6702a.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/img6683l.jpg/][img]http://img716.imageshack.us/img716/5536/img6683l.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/img6675x.jpg/][img]http://img847.imageshack.us/img847/7171/img6675x.jpg[/img][/URL]
  7. [url]http://i54.tinypic.com/do3xo7.jpg[/url] to najlepsze :loveu: Mikuśkowe dzieciństwo jest piękne ale trochę puste hmmm może dlatego że bez nas ? :evil_lol: I prosze nie gól na łyso Mikowej :mad::angryy:
  8. świetna mała Ślicznotka :)
  9. Wszystkiego najlepsiejszego dla Molci :new-bday::BIG:
  10. Jak tam Lenka się czuje ? :lol::loveu:
  11. to czekamy z niecierpliwością na nowe maluszki :loveu:
  12. Wszystkiego najlepszego :smilecol: :bday: :laola:
  13. przeglądając wasza galerie i oglądając nowe zdjęcia przekonuje się że dla Vitka nie ma rzeczy niemożliwych :evil_lol: [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20pazdziernik%202011/9.jpg[/url] [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20pazdziernik%202011/VVVVVVVV.jpg[/url]
  14. ja tez proszę o foteczki żeby takiej pięknoty nam tu nie pokazywać ? :mad: :evil_lol:
  15. faktycznie że mało podobny może trochę z pyska :lol:
  16. Fifka niezadowolona że się na łóżku nie ułożyła ale w sumie już sie położyła to po co wstawać ? :D
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/mollydziakazmik429.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2963/mollydziakazmik429.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/mollydziakazmik478.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5286/mollydziakazmik478.jpg[/IMG][/URL] i domowe [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/mollydziakazmik028.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3594/mollydziakazmik028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/mollydziakazmik033.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3084/mollydziakazmik033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/mollydziakazmik034.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8459/mollydziakazmik034.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/mollydziakazmik031.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8007/mollydziakazmik031.jpg[/IMG][/URL]
  18. Jeszcze trochę działkowych fotek :loveu: Boże ona prowadzi psy na smyczy i to NA WSI ogólne zaskoczenie że istnieje coś takiego jak obroża i smycz :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/sdc13043o.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3747/sdc13043o.jpg[/IMG][/URL] no idziecie czy nie ? :mad: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/sdc13102.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3078/sdc13102.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/sdc13128.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9977/sdc13128.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/sdc13139.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1953/sdc13139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/mollydziakazmik415.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9950/mollydziakazmik415.jpg[/IMG][/URL]
  19. Moli dzisiaj chyba śpi w kuchni :D cały czas siedzi i patrzy się na pudełko z ciastkami
  20. Efekt nudy z rashelekiem naszego sobotniego popołudnia :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/mmpadziernik006.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5952/mmpadziernik006.jpg[/IMG][/URL] zrobiłyśmy ciastka : owsiane , serowe i pasztetowe :)
  21. Efekt nudy z rashelekiem naszego sobotniego popołudnia :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/mmpadziernik006.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5952/mmpadziernik006.jpg[/IMG][/URL] zrobiłyśmy ciastka : owsiane , serowe i pasztetowe :)
  22. ja zauważyłam ale o co chodzi z tym marsjaninem ?
  23. Efekt nudy z rashelekiem naszego sobotniego popołudnia :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/mmpadziernik006.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5952/mmpadziernik006.jpg[/IMG][/URL] zrobiłyśmy ciastka : owsiane , serowe i pasztetowe :)
  24. Oto nasze sweet siostrzyczki w maczkach od taks :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/mmpadziernik012.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7769/mmpadziernik012.jpg[/IMG][/URL] Moli i Mika razem jedynie takie zdjęcie udało nam się zrobić bo za bardzo sie kręcą obie :eviltong: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/mmpadziernik009.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6442/mmpadziernik009.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/mmpadziernik014.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3873/mmpadziernik014.jpg[/IMG][/URL]
  25. Megi jest świetna ale nowy pokój wymiata ta tapeta w paski jest boska :D
×
×
  • Create New...