Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. [url]http://s2.img.pl/9OcXirB.m.png[/url] [B]KasiaJessy [/B] Twój pies ma albo za duże albo źle wyregulowane szelki popraw to bo w każdej chwili może z nich wyjść na spacerze :( może stać się jakieś nie szczęście ....
  2. ciesz się że się wykłada przed suszarką moja niby nie ucieka ale patrzy się na mnie z mina "zabierz ode mnie to dziadostwo" :D i cała się trzęsie ewidentnie tego nie lubi no ale co czasem trzeba :)
  3. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Zdg02k4AYeM/Tvw979xiULI/AAAAAAAAJ7o/VZVQ_f8FdJg/s620/milka93.jpg[/url] pięknie wygląda w tej obróżce pasuje jej czerwony :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Zdtv2h4QL_I/Tvw9-xl8IWI/AAAAAAAAJ8U/OawzdXqbI74/s620/milka99.jpg[/url] ta zabawka jest fajna ale widać strach w oczach Małej :loveu: :(
  4. Witamy się po razy pierwszy w galerii ślicznej Lilo :Rose: Wpadłam do Was pierwszy raz po tym jak zobaczyłam jakieś zdjęcie Lilio na obróżkowym teraz mam trochę więcej czasu więc przejrzałam wszystkie strony galerii (uff :p) Lilo jest piękna,cudowna,śliczna i na całe szczęście nie jest typowym landrynkowym yorkiem :evil_lol: te zdjęcia wpadły mi najbardziej w oko :loveu: [url]http://img18.imageshack.us/img18/1478/img1637uc.jpg[/url] [url]http://img713.imageshack.us/img713/6681/dsc0002cy.jpg[/url] w tej obróżce wygląda bosko! :loveu: [url]http://img689.imageshack.us/img689/5404/dsc0083h.jpg[/url] haha jaki zmoklaczek :lol: [url]http://img267.imageshack.us/img267/9427/dsc0014xc.jpg[/url] :loveu:
  5. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-rBMVvIBEx9A/TpqKNayUheI/AAAAAAAAIXI/Myr2S1Iu3K0/s640/IMG_9779.jpg[/url] on naprawdę myśli że jest jamnikiem :D obróżka dla Sherry jest cudna ja bym ją spokojnie zostawiła ślicznie jej w różowym :loveu:
  6. haha Jess pociesze Cie JA tez tu jestem-kolejna osoba ze spanielowego :evil_lol:
  7. fajne zdjęcia jednak te stare mają taki swój klimat :loveu:
  8. zdjęcia cudne :loveu: szczególnie ostatnie [B] Kasiu [/B] jak będziesz się pozbywała rzeczy to pamiętaj o nas :D akurat wymiarowo z Twoich suczek pasuje na moją a macie pare fajnych rzeczy to wiesz :P
  9. ja uważam podobnie jak [B]omry [/B] może dobrym rozwiązaniem byłoby gdyby babcia przygarnęła jakiegoś bidulka ze schroniska głupia sytuacja bo zdrowie babci najważniejsze ale nie wiem czy dla Ciebie nie byłoby też za trudne oddać Mini teraz w końcu już chwilę ją masz a psu tez nie jest przecież bez znaczenia z kim mieszka do was się już przywiązała przyzwyczaiła a teraz takie zmiany.A rozmawiałaś z babcia czy w ogóle chce psa? a może kotka? mnie wymagający bo na dwór nie trzeba wychodzić a towarzystwo zapewnione :D
  10. właśnie jak już zaczęłaś to skończy :D !!! [url]http://img225.imageshack.us/img225/6359/zdjcie0238001.jpg[/url] zazdrościmy śniegu :loveu:
  11. to dobrze czekam z niecierpliowścią :loveu:
  12. oj tam oj tam nie marudź że mało kolekcja to kolekcja i rób zdjęcia i pokazuj :D
  13. [url]http://img705.imageshack.us/img705/5499/dsc08972zw.jpg[/url] piękne :) Doti jest cudowna :loveu: macie ładną obróżkę ,czekamy na foteczki nowych szelczek a może zrobiłabyś zdjęcie swojej kolekcji jestem ciekawa ile już wszystkiego macie ??:D
  14. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-s3e_xTxRu_E/TTIRHT89fdI/AAAAAAAAF1c/QjNXGg2ONlQ/s640/IMG_1655.jpg[/url] Valter wygląda jak wielki królik :loveu: super się razem bawią mają podobny sposób zabawy jak Mika i Molly:D
  15. no co Ty zabawki są nudne o wiele zabawniejsze było w przypadku mojej Molly bawienie się kapciami,skarpetkami,lizanie okna balkonowego obgryzanie ściany jak nikt nie patrzy i wiele innych :D
  16. bratanek fajny dzieciak :) ja tez lubię dzieci jakby co :loveu:a u mnie w rodzinie zawsze było-6 grudnia Mikołaj a na wigilie to aniołek przynosił albo gwiazdka :D Deer łączę się w bólu mnie tez siostra szybko uświadomiła niestety :mad:
  17. ahh dziękuje kochana :loveu: powiem Ci tak zdjęcia są boskie masz talent po mnie (nie wiem jak to możliwe bo jesteś starsza ale tak jest ! :D ) zdjęcia z naszego osiedla rządzą :) [url]http://i44.tinypic.com/2ut6i5k.jpg[/url] pierwsze co to zaczęłam patrzeć czy nasze auto stoi :evil_lol:
  18. [url]http://img64.imageshack.us/img64/328/39227930710116597455510.jpg[/url] cudnisty złotasek :loveu: [url]http://img252.imageshack.us/img252/4512/38088531936722474794910.jpg[/url] moja to jednak aniołkiem była :evil_lol:
  19. Twoje suczki to wymarzone modelki normalnie wyślij je do "Top Model" :D Mnie się tam Lenka podoba taka zwichrowana :loveu: u nas też się dawno nie było :mad: [url]http://img843.imageshack.us/img843/1376/sn853183.jpg[/url] :loveu:
  20. ona schodzi bo nie chce żeby całe dogo ja oglądało jak się wyleguje :D [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_1325.jpg[/url] malutka kruszynka :loveu:
  21. dużo zdrówka dla Rubiśki mała bidulka :loveu: ahh te spanielowe uszka.. :(
  22. cudna kruszynka :loveu: i jak jej sierść zaczęła ładnie odrastać :)
  23. zdjęcia mają piękne kolorki :) [url]http://img593.imageshack.us/img593/8785/dsc01499pj.jpg[/url] "no weź się pobaw ze mną ":D
  24. [quote name='deer_1987'][url]http://img844.imageshack.us/img844/8905/mollywita2011wigilia012.jpg[/url] ale agresywna :diabloti:[/QUOTE] taaaa od Moli aż bije agresją zaliże Cię na śmierć :D
  25. Zabawaaa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/mollywita2011wigilia032.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1351/mollywita2011wigilia032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/mollywita013.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2108/mollywita013.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/mollywita020.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5933/mollywita020.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...