Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. [url]http://img11.imageshack.us/img11/6698/91118436.jpg[/url] faktycznie trochę bardzo zapasiona ale fajna :loveu: obróżka bardzo mu pasuje ;)
  2. [url]http://img805.imageshack.us/img805/1982/dsc2756n.jpg[/url] boska :loveu: te uszka <3
  3. O.o to już tylko tydzień ? szybko to zleciało;) już się nie mogę doczekać aż Milka będzie u Was :loveu:
  4. mnie też długo nie było aż wstyd :oops: przejrzałam wszystko i czekam z niecierpliwością na jakieś nowe foteczki :loveu:
  5. Ares super jak dla mnie ale Mayka trochę tak "ciężko" skacze widać że przeszkadza jej te parę zbędnych kg :D
  6. te kropeczki też fajne niebieskie :loveu:
  7. [quote name='deer_1987']Wiem czytalam :diabloti: Ona sie "pyta" na tym pierwszym, wyraznie jest zdziwiona o co chodzi :diabloti:[/QUOTE] to się cieszę ;) jak to ona tu odpoczywa a ktoś zaburza jej spokój genialna jest :loveu:
  8. co do szelek napisałam już na obróżkowym ;) [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2640.jpg[/url]mina Sherry "Co zdjęcia robisz ? ja tu z moim panem odpoczywam !" :evil_lol: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2641.jpg[/url] jakie błogie lenistwo i relaks :loveu:
  9. [url]http://imageshack.us/photo/my-images/714/64585936.jpg/[/url] boski wzór :loveu: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/189/91318339.jpg/[/url] obroża z tym wzorem idealnie pasowałoby do Molly która czasami jest przeze mnie pieszotliwie nazywana świnką prosiaczkiem :evil_lol: [B]Deer[/B] moim zdaniem i jedne i drugie do niej pasują ten intensywny różowy ożywia ją trochę za to ten fiolet dobrze komponuje się z jej sierścią :loveu:
  10. to dobrze że maluch już je i zaczyna przybierać na wadze :D zdjęcia super :loveu:
  11. [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2453.jpg[/url] tak ładnie pozuję ;) [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2521.jpg[/url] teraz pokaże swój lewy profil :evil_lol: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2547.jpg[/url] :loveu: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2589.jpg[/url] piękniee :rolleyes:
  12. Molowe

    Ruda Żaba

    [url]http://global.images10.fotosik.pl/556/a91a465d85d11a65.jpg[/url] piękna :loveu: [url]http://global.images10.fotosik.pl/556/8220909e6d4ed641.jpg[/url] Ty mistrz drugiego planu :D
  13. [quote name='deer_1987']No niestett wg tego co ludzie pisza o tej firmie w necie to w ogole nie odpowiadaja - tak samo ja mam dzwonie i nikt nie odbiera - i jeszcze podobno zbankrutowali a kase biora nadal i nie wysylaja :mad: prosze, ale to nie dla tej :razz: [B]Niestety tutaj hurtta zawalila sprawe bo jest rozmiar 45 - za maly - a 60 jest za duzy na Sherry (nie ma zadnego pomiedzy 45 a 60). Zobaczymy jak bede lezec na Milce, ona jest troche szersza [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2387.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2390.jpg[/IMG] [IMG]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2391.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE] [B]soboz4[/B] tu są szeleczki ;)
  14. nie o matko nie czepiałabym się gdybyś Ty parę postów wcześniej nie poprawiała wszystkich gdy sama poprawnie nie piszesz ;) przyganiał kocioł garnkowi.... tak przeczytałam to JAKOŚ ale mogłabyś starać się pisać poprawnie skoro wiesz jak dany wyraz powinien być napisany
  15. [quote name='KasiaJessy']Nie....A [B]z kąt[/B] wiesz że ma brudne?Wiem jak i nie [B]od powiadaj[/B] za kogoś.Tylko się doradzałam czy jest dobry.A ty pilnuj swojego psa czy...Ma ocieploną.Wodę co dziennie zmienia jej /im.Ma normalny kojec nie za duży nie za mały,taki jak jej trzeba.Z trochę trawą i płytką. Misia i ruby-a [B]z kąt[/B] wiesz że ja wszystko wiem o psach? Wy tylko tutaj wchodzicie i piszecie głupoty żeby z [B]zemnie [/B]kpić.O nie nie nie wam tak łatwo nie pójdzie.[/QUOTE] skoro już się tak czepiamy tutaj na tym wątku o błędy :D
  16. [B]Corse [/B] w tej skali to faktycznie 2 cm to malutko :) [B]Marchewkowy [/B] mnie by do niego któreś te kwiatki pasowały co tam że wzór babski a jak chodził w rogzette to było dobrze :D Te fioletowe :loveu:
  17. [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00419.jpg[/url] " Co chcesz mały ?!? " :evil_lol: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00425.jpg[/url] biegniemyyy :cool3: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00331.jpg[/url] te jej piękny oczy :loveu: <3 [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00315.jpg[/url] przytulaski :loveu: świetne zdjęcia nie marudź :mad: Nareszcie cała trójka :loveu: a jak się chłopcy ładnie w szeleczkach prezentują ;)
  18. mojej dopiero teraz zaczyna się zmieniać sierść a sterylkę miała w kwietniu ;)
  19. [quote name='paulaa.']Bo lubie jego krótką sierść na grzbiecie, a jak będzie cała taka jak na łapach to będzie zupełnie inaczej wyglądał. :smile: No wiem, głupie wytłumaczenie, ale to tylko jedna z wad. ;)[/QUOTE] niekoniecznie nie wszystkim psom się zmienia sierść po kastracji/sterylizacji ;)
  20. haha no jasne rozwalone butelki a potem przecięte poduchy znam ten ból :(
  21. [url]http://img842.imageshack.us/img842/4002/img8852g.jpg[/url] piękna a jaki ma uśmiech :loveu: [url]http://img577.imageshack.us/img577/8537/img8917vk.jpg[/url] widzę ,że przed Wami gruba impreza na tym torze agi była :evil_lol:
  22. [B]Deer[/B] szelki super kolor boski i w ogóle :loveu: ale faktycznie za duże może na Milce dobrze będą leżeć ;)
  23. [quote name='deer_1987']Na razie to szykuje wyprawke :diabloti:[/QUOTE] czego Ci jeszcze brakuje ? ;) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-4mSTPvhpHmU/TwfjbGp5ixI/AAAAAAAAKSA/aWzkkVa137w/s640/IMG_2003.jpg[/url] jaki słodziaczek :loveu:
  24. [url]http://img225.imageshack.us/img225/6774/dsc6409w.jpg[/url] jaka chudzina :(
  25. [url]http://img807.imageshack.us/img807/1600/img8961z.jpg[/url] ale mu wygodnie :D [url]http://img571.imageshack.us/img571/942/img8986d.jpg[/url] leżysko wróciło do łask :loveu: [url]http://img853.imageshack.us/img853/3894/img9005g.jpg[/url] "ja i tak wszystko widzę"
×
×
  • Create New...