Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-d5hvSR1Tcvg/Tx50wBCIowI/AAAAAAAAK00/mWRcG42r56c/s640/IMG_1562.jpg[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-0qlt-IjmQJU/Tx50NG-L3VI/AAAAAAAAK0o/YN2SnVyd87I/s640/IMG_1516.jpg[/url] jak siostry :loveu:
  2. [quote name='Aleksandra95']no dobrze, poczekam, jak muszę.:diabloti:[/QUOTE] dasz radę wierzę w Ciebie :loveu: [quote name='Collie']To i ja się witam oraz czekam :D A Molly śliczna ;)[/QUOTE] Witamy :loveu: dziękujemy bardzo i zaraz wpadniemy też do Was :) [quote name='KasiaJessy'][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7146/1000842gz.jpg[/IMG] Ale śniegu!!!U mnie prawie tak samo .Ślicznie wyszła Molly .[/QUOTE] U nas śniegu już praktycznie nie ma ;) dzięki [quote name='Cockermaniaczka']jasne ze jest:)tam sie po trochu wychowalam heh,w sumie niedaleko twojego mieszkania hahah;p 2 klatki w druga strone;p[/QUOTE] no ja mam nadzieje :evil_lol: a tak w ogóle to skąd Ty wiesz gdzie ja dokładnie mieszkam nie chwaliłam się tym chyba nigdy ??? :eviltong: [quote name='MakeBelieve']Żyjesz po 'rozmowie'? Hahahaha. Jak przyjedziesz to kopnie Cię ten zaszczyt i pomożesz mi zawiesić plakaty ; ****[/QUOTE] tak tak żyje "Ola to takie spokojne dziecko" i "Ją trzeba zmuszać do jedzenia" rozwaliło mnie najbardziej :evil_lol: jednak kupiłaś ? zaczepistą żyrafkę ? :loveu: Pff chciałabyś żebym Ci pomogła i co jeszcze ? :diabloti: Nie no oczywiście że tak już na to czekam :loveu: [quote name='A&L'][url]http://img94.imageshack.us/img94/7812/1000835y.jpg[/url] Pięknaaaaa!!! :loveu:[/QUOTE] dziękujemy :loveu: Co do rozmów spacerowych to faktycznie w Częstochowie jest parę fajnych miejsc oczywiście oprócz naszej najlepszej północy jest jeszcze bałytk,olsztyn,mirów,nie wiem jak teraz ale kiedyś nad Wartą też było fajnie :) tereny za Grabówką Lisińcem to praktycznie pola więc też fajnie :lol:
  3. ekhm ekhm przepraszam bardzo ale i tak północ jest the best <3 hello ? ma ktoś jakieś wątpliwości ??? :D
  4. no to nadrabiam zaległości filmiki wszystkie boskie dziewczynki super najbardziej rozśmieszyła mnie Sherry na filmiku z serkiem :D Milka to chyba typ cudnej księżniczki :loveu:
  5. u mnie też jest normalnie muzyka ;)
  6. [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_3100.jpg[/url] [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_3122.jpg[/url] I jak tu Ich nie kochać ? :loveu: Ahh te rozczulające oczka naprawdę chwytają za serce <3 :)
  7. kolejny filmik super Doti bardzo dużo już umie możesz być z niej dumna :loveu: no i oczywiście czekam na następny filmik ;)
  8. [quote name='rashelek']Bosko zimowo :loveu: Ukradłam co miałam ukraść i uciekam spać! :D[/QUOTE] ja już bym wolała wiosnę ;) [quote name='Aleksandra95']wow, wiesz co nie wszystkie spaniele mi się podobają, ale ona :loveu: ona to mi się strasznie podoba:loveu:[/QUOTE] dzięki też mi się podoba :loveu: [quote name='olalolaa']Dziewczyny z Częstochowy i nie tylko- szuka pilnie domu sunia 2-u miesięczna wyrzucona w centrum na klatce, zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/221149-Dom-dla-szczylka-poszukiwany-na-CITO-dzi%C5%9B-wyrzucony-..-Cz%C4%99stochowa[/url]. i FB jak macie można udostępniać.. pilne to :( proszę pomóżcie[url]http://www.facebook.com/events/305755429476728/[/url][/QUOTE] byłam u Niej biedna mała :-( [quote name='ewes']nochal w śniegu... :loveu:[/QUOTE] [quote name='Misia&Ruby']Świetne zimowe fotki :D Szczególnie to, gdzie ma nosek w śniegu :loveu:[/QUOTE] [quote name='cockermaister'][URL]http://img195.imageshack.us/img195/9896/1000840k.jpg[/URL] piękna Molcia :loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='wikikoniki']Śliczna ! Rudzielec w śnieeeeegu :love:[/QUOTE] dzięki :loveu: [quote name='paulaa.'][url]http://imageshack.us/photo/my-images/94/1000835y.jpg/[/url] ale ma piękne oczyska. :loveu:[/QUOTE] jej oczy są boskie <3 [quote name='Soko']Uwielbiam Molly za tego pysia![/QUOTE] ja też :eviltong: [quote name='Baski_Kropka']Ale macie spacerową ekipę! My u was pierwszy raz, ale polujemy na ludzi z Częstochowy, bo za niedługo się sprowadzam z futrami :D Troche aż jestem przerażona.... bo nigdzie w poblizu nie mam lasu ani łąki żadnej... i nawet nei wiem gdzie jakas jest :) A bede mieszkać na centrumilam i wcale nie mam zdjeć :P[/QUOTE] Witamy i zapraszamy częściej :) Nie ma się czego bać skoro będziesz mieszkała w centrum to faktycznie tam ciężko o jakieś pole czy łąkę parę miejsc na spacery jest ale tak żeby psy pobiegały to gorzej ale to nic z miasta masz do nas może z 15 min tramwajem lub autobusem także spokojnie. Jak już się przeprowadzisz to koniecznie się do nas odezwij to zorganizujemy jakiś spacerek ;) [quote name='Ty$ka']Jak zwykle Molly jest przecudna :D[/QUOTE] dzięki :loveu: [quote name='MakeBelieve']Ola, wiesz, że za tydzień o tej porze będziesz już u mnie? <33[/QUOTE] teraz to już nawet mniej niż tydzień <33 Cieszę się niesamowicie już nie mogę się doczekać :multi: :loveu: [quote name='Aleksandra95']halo, gdzie fotki ???:mad:[/QUOTE] fotek ni ma :eviltong: Postaram się o jakieś fotki w tym tygodniu ale nic nie obiecuję ponieważ przygotowania do wyjazdu + ostatnie dni szkoły + pies więc może być ciężko z czasem ale obiecuję że jak nie w tym tygodniu to w ferie będzie dużo dużo fotek od cioci Marty <3 i z Zakopanego :lol:
  9. [quote name='Aleksandra95']taa.;D :loveu: ona to tylko by spała.:p[/QUOTE] jak większość psich :)
  10. [url]http://img821.imageshack.us/img821/237/p1130103z.jpg[/url] "ale mamooo ja śpie" :loveu:
  11. zdjęcia świetne i my też cieszymy się z każdych nawet drobnych postępów Milki :loveu:
  12. super ten filmik a sunia bardzo fajna :loveu:
  13. super że Milka coraz bardziej się ośmiela i że coraz lepiej się u Was czuje a fotorelacja świetna jak zawsze :loveu:
  14. Nono widać że praca z Tobą sprawia jej radość cały czas jest w Ciebie wpatrzona i merda ogonkiem :) a te zmiany pozycji super Wam idą w ogóle tworzycie teraz razem bardzo zgrany team :loveu:
  15. super Wam idzie a na początku nogi jej latają jak mojej Molly z taki podnieceniem boże boże tam jest zabawka a ja muszę tutaj siedzieć !!! :D
  16. wzrok wypisz wymaluj jak Molly po założeniu kagańca :loveu: ahh te nasze agresory :D
  17. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-rdmp4Z1ide4/TxqPs1s5MZI/AAAAAAAAKsY/FYt9wpVrLaQ/s640/IMG_2955.jpg[/url] Milka no to ja sobie lepiej tutaj jeszcze poleżę :loveu: a legowisko wygląda na bardzo wygodne i ładne jest gdzie je kupiłaś ? :)
  18. [quote name='deer_1987'] No wlasnie az za dobrze idzie, lepiej niz sie spodziewalam :diabloti:[/QUOTE] to bardzo dobrze mniej stresu dla Milki a i Ty masz chwilę żeby odpocząć bo one się zajmą sobą lepiej niż jakby się miały rzucać warczeć czy cuś :D
  19. [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2981.jpg[/url] haha widzę,że Sherry wzięła sobie głęboko do serca to żeby Milka jak najszybciej poczułam się jak u siebie w domu oswajanie pełną parą :loveu: ale to tylko lepiej :) [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2989.jpg[/url] jak siostry <3
  20. [url]http://img85.imageshack.us/img85/3497/dor22.jpg[/url] ale fajnie skacze cudnie !:loveu:
  21. cudnie :loveu: super że już jesteście i że wszystko dobrze poszło i szczęśliwie wróciłyście do domu :)
  22. Mordowanie bałwanka najlepsze :D Vito mały sadysta
  23. też byłam u Milci wszystkie fotki już obejrzone Marta super że są od Ciebie wieści :multi: bardzo się że Wy już na promie i że Milka jest grzeczna :loveu: cały czas myślami jesteśmy przy Was
  24. my też zaglądamy co do zdjęć może lepiej pisać nie będę małe brudaski i tyle :evil_lol: ale chodzenie przy nodze pięknie super Wam idzie gratuluje :loveu:
  25. ale się ciesze że wszystko ok i szczęśliwie dojechała trzymam kciuki za powrót :loveu:
×
×
  • Create New...