Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_3458.jpg[/url] hahah paróweczka :D super prezenty :loveu:
  2. piękne :loveu: super że wszystko jest ok :) czekamy na zdjęcia prezentów
  3. [quote name='Chiquita&DeeDee']Nie lubię takich sprzętów;)[/QUOTE] Czasem to niestety konieczność np. w autobusie :) ale faktycznie do Twoich się nikt nie doczepi bo takich malutkich kagańców jeszcze nie wymyślili :D
  4. Mayka dużo zdrówka :loveu:
  5. [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/vera%20vito%20styczen%202012/5-2.jpg[/url] te zębiska :D [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/VIKI/aaaaaaaaaa-1-1.jpg[/url] jaki wygodnicki królewicz :loveu:
  6. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-iIDViBwxP9I/TyA_Zj8DM5I/AAAAAAAALJU/QLNjhZUUCqc/s640/IMG_3446.jpg[/url] te miny ale przecież my nic nie robimy :loveu: Super ,że Milka się odważyła i że zaczęły się razem bawić robi dziewczyna postępy :)
  7. [url]http://img837.imageshack.us/img837/4387/dsc4524j.jpg[/url] [url]http://img209.imageshack.us/img209/3976/dsc4580.jpg[/url] ale fajnie nakręcony faktycznie przydałoby się jakoś wykorzystać jego potencjał :loveu:
  8. [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/562.jpg[/url] "już biegnęęęę " :D [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/597.jpg[/url] zajączek :loveu:
  9. ostatnie zdjęcie jest PRZEPIĘKNE :loveu: co do różnych dolegliwości to znam ten ból przez moje ósemki mam już pare nieprzespanych nocy a co do biodra to ja się pochwalę na moim prawym leżałam tej zimy już 3 razy dwa razy przez psa i nasze głupie zabawy :evil_lol: jestem sierotą cóż poradzić trzeba cierpieć :diabloti:
  10. o jejku i nawet foteczka jest :> Daisy cioci misiaczek <3 już nie mogę się doczekać żeby ją wymiziać :loveu:
  11. widzisz ja pamiętam :loveu: <3
  12. Molowe przyszły :* w sumie to byłam przekonana że Wasza galeria jest już dawno opuszczona a tu proszę nawet moja Martuś jest <33 a tam zaraz fujj :shake: zdjęcie jest zajebiste bardzo mi sie podoba :loveu:
  13. piękne czekoladowe oczka :loveu:
  14. Mnie połączenia kolorystyczne tez się podobają i pasują dziewczynką :loveu:
  15. [quote name='KasiaJessy']Oj sorry....wszystkiego nie czytam[/QUOTE] spoko spoko :D [quote name='MakeBelieve']Kupię. Na necie. Tak moja mama mówi, że Twoja mówiła, że trzeba Cię do jedzenia zmuszać oO A ja mówiłam, że Ty bezproblemowa ahahahahha.[/QUOTE] Oj tam oj tam moja mama jak zawsze przesadza :D Jestem bezproblemowa tylko trochę leniwa,aspołeczna,pyskata ale to tak samo jak Ty więc się nie czepiaj :evil_lol: Póki co nie mam zdjęć ale mam filmik -Molly i jej cały czas machający ogonek :loveu: [video=youtube;2CgGj7wlabE]http://www.youtube.com/watch?v=2CgGj7wlabE&feature=youtu.be[/video]
  16. Milka świetna a Sherry prze kochana :loveu:
  17. filmik świetny zabawy fajne i te z psim przyjacielem i te z Tobą :D
  18. Boże Sherry jest taka kochana i te jej zachęty do zabawy no jednym słowem BOSKA :loveu: Milka póki co patrzy na Sherry jak na zło konieczne ale jestem pewna że za jakiś czas doceni to że ją ma i że ma się z kim codziennie pobawić :D
  19. zabawy z szarpakiem super widać że Dorcia go lubi no ale w końcu to pańcia go zrobiła :loveu:
  20. [quote name='deer_1987']Jest chuda, zeberka stercza ale moze ten typ tak ma :diabloti: w czwartek czeka nas przeglad wet to sie dowiem co wet sadzi :)[/QUOTE] tak właśnie myślałam że Milka to typ chudzinki :)
  21. ja tez czekam na filmik :D
  22. świetne zimowe zdjęcia i fajny filmik :)
  23. piękna :loveu: jej kolor sierści jest cudny :) Mam pytanie czy Milka jest chudzinką czy ma odpowiednią wagę ?
  24. Wpadamy z rewizytą:Rose: Nela jest cudna super że tak dużo razem pracujecie :loveu: czekamy na jakieś nowe foteczki i obiecujemy wpadać często :lol:
  25. [quote name='Molowe']fotek ni ma :eviltong: Postaram się o jakieś fotki w tym tygodniu ale nic nie obiecuję ponieważ przygotowania do wyjazdu + ostatnie dni szkoły + pies więc może być ciężko z czasem ale obiecuję że jak nie w tym tygodniu to w ferie będzie dużo dużo fotek od cioci Marty <3 i z Zakopanego :lol:[/QUOTE] [B]KasiaJessy[/B] tu masz odpowiedź :)
×
×
  • Create New...