Jump to content
Dogomania

Molowe

Members
  • Posts

    3186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Molowe

  1. [B]Deer[/B] my też trzymamy kciuki żebyście szczęśliwie powróciły do Szwecji i żeby z Milka było wszystko dobrze i niecierpliwie czekamy na relacje :loveu:
  2. Doti cudnie wygląda na tym turkusowym tle :loveu:
  3. Zdjęcia wspominkowe piękne :loveu: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/11dec2011/IMG_1000.jpg[/url] jaka powaga na pysiu :D [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/11dec2011/IMG_1022.jpg[/url] Niunia spokojna i stateczna :loveu: [*]
  4. [url]http://img42.imageshack.us/img42/5252/sn853256.jpg[/url] jaka poważna ^^ [url]http://img15.imageshack.us/img15/8493/sn853263.jpg[/url] trochę dziwna pozycja :D ale Lenka piękna :loveu: [url]http://img109.imageshack.us/img109/5615/sn853286.jpg[/url] zajączek :loveu:
  5. znowu mam trochę do nadrobienia :D [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2740.jpg[/url] jak niucha co tam jest boski :loveu: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/11dec2011/IMG_0853.jpg[/url] Niunia [*] <3 [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/11dec2011/IMG_0878.jpg[/url] jak siostry :loveu: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2766.jpg[/url] fajne te szelki wyglądają na wygodne [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_2767.jpg[/url] pięknie jej w tym kolorze w ogóle czerwony bardzo do niej pasuje
  6. [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/vera%20vito%20styczen%202012/ccc.jpg[/url] najlepsze :D [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/vera%20vito%20styczen%202012/ddddddddd.jpg[/url] Vito jest boski :loveu: [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/vera%20vito%20styczen%202012/ggggg.jpg[/url] tak to można spacerować :)
  7. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/1000842gz.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7146/1000842gz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/1000840k.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9896/1000840k.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Aleksandra95']jaka ona śliczna.:loveu:[/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='deer_1987']to czekamy na zimowa Molly :)[/QUOTE] za chwilę będzie :) [quote name='rashelek']No w końcu do nas zima zawitała :loveu: Lepiej późno niż wcale! Ciekawe, czy się śnieg do soboty utrzyma, żebyśmy mogły porobić zdjęcia :diablotin: Zastanawiam się, czy to dogo tak psuje jakość zdjęć, czy my się tak stoczyłyśmy i wychodzą nam takie nieostre? To smutne :([/QUOTE] pewnie i to i to trzeba się bardziej starać :lol: [quote name='MakeBelieve'][url]http://www.youtube.com/watch?v=acX4S22Gafg[/url] ! <3 Hahaha tak tak, Ciocia Marta pomizia Molisię <33 No a Daisolowe w końcu też spotka swoją NAJLEPSZĄ Ciocię Olę! :***[/QUOTE] No właśnie oj tam oj tam XD Tak pomizia żeby to raz ? Molly Ci się właduje do łóżka i koniec jest Twoja pamiętaj :loveu: Tak ciocia Ola ma nadzieje że Daisola nie przytłoczy ciociowa miłość <3 :* [quote name='KasiaJessy']Fajne foty :loveu:Ale ładny owczarek niemiecki.[/QUOTE] dzięki ;) [quote name='vaness']wszystkie psiaki pięknie wyszły :) a Molly to już w ogóle ;)[/QUOTE] [quote name='ewes']owczarek :loveu: spaniel :loveu: kundelek :loveu: [url]http://img195.imageshack.us/img195/4770/mollystycze2011095.jpg[/url] -> co takiego zjadła? :cool3:[/QUOTE] dzięki dzięki :loveu: oblizywała się na myśl o smaczku :evil_lol: Dobra a więc troszeczkę fotek z dzisiaj mało bo mało ale śniegowa Moll jest :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/1000835y.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7812/1000835y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/1000848u.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9121/1000848u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/1000849m.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9178/1000849m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/1000832l.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6214/1000832l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/1000836t.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/306/1000836t.jpg[/IMG][/URL]
  9. fajne te kombinezony :D
  10. Molowe

    Ruda Żaba

    [url]http://global.images10.fotosik.pl/587/8536e14cb9f4d280.jpg[/url] [url]http://global.images10.fotosik.pl/587/394a935486ff9325.jpg[/url] haha :loveu: uwielbiam ją <3
  11. [quote name='toyota']Tak ! Właśnie miałam na myśli ten sklep, przepraszam, było już późno i zapomniałam wkleić linka. Przesyłka jest darmowa i szybko realizują. Trzeba płacić Pay Pal-em.[/QUOTE] [B] toyota [/B] była zadowolona z tego sklepu ;)
  12. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/mollystycze2011132.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1522/mollystycze2011132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/mollystycze2011144.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7311/mollystycze2011144.jpg[/IMG][/URL] "jak tu mnie nie kochać?" :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/mollystycze2011146.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3241/mollystycze2011146.jpg[/IMG][/URL]
  13. smaczne było :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/mollystycze2011095.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4770/mollystycze2011095.jpg[/IMG][/URL] troszkę się Molcia ubrudziła [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/mollystycze2011137.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8172/mollystycze2011137.jpg[/IMG][/URL] Teraz trochę większe gabaryty- Cekin :loveu: : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/mollystycze2011103.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5122/mollystycze2011103.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/mollystycze2011123.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/6011/mollystycze2011123.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/mollystycze2011130.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3582/mollystycze2011130.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='wikikoniki']Witamy się :loveu: Ślicznaaaa Molly :)[/QUOTE] Witamy i dziękujmy :loveu: [quote name='MakeBelieve']Moloweee. Pokazywałyście kiedyś swoją kolekcję obróżkową?[/QUOTE] Mówiłam już na gadu ale napiszę i tu jakby to kogoś interesowało nie nie robiłam jeszcze zdjęć całej kolekcji :lol: [quote name='Aleksandra95']hej.:hand: mnie tu chyba jeszcze nie było.;)) [url]http://imageshack.us/photo/my-images/13/mollywita020.jpg/[/url] uszko lata sobie.:D[/QUOTE] haha witamy witamy i zapraszamy częściej :eviltong: [quote name='paulaa.']Czekam na fotki. :smile:[/QUOTE] [quote name='Ty$ka']Ja również :)[/QUOTE] marudy :evil_lol: Mam trochę zdjęć z zimowego spaceru z aurą bardziej jesienną niż zimową ale trudno.Nareszcie spadło dużo śniegu więc w tym tygodniu postaram się o śnieżna Molly :loveu: Tak po za tym za w ferie wybieramy się do Zakopanego miła odmiana - górskie fotki a wcześniej przyjeżdża do nas ciocia Marta ([B]MakeBelieve[/B] <3) ,która obiecała obfocić Moll z każdej strony :loveu: na co bardzo liczymy więc będziemy miały ładne zdjęcia :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/mollystycze2011073.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4033/mollystycze2011073.jpg[/IMG][/URL] "rzuć proszęę " [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/mollystycze2011080.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8175/mollystycze2011080.jpg[/IMG][/URL] biegniemyy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/mollystycze2011084.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2883/mollystycze2011084.jpg[/IMG][/URL] szukanie patyka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/mollystycze2011089.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4663/mollystycze2011089.jpg[/IMG][/URL] Molly mój mistrz drugiego planu :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/mollystycze2011090.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9119/mollystycze2011090.jpg[/IMG][/URL]
  15. ale u Was dużo śniegu u nas też nareszcie :D [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC06702.jpg[/url] Mayka mistrz drugiego planu :D [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC06616.jpg[/url] prawie jak rodzeństwo :loveu:
  16. dobra a więc zaczynam nadrabianie króliś jak zawsze boski <3 Sherry tęskniąca jest taka rozczulająca słodka :loveu: a zdjęcia Milki na śniegu są świetne najbardziej zakochałam się w tym boskim ogonku ;)
  17. fajnie pasuje jej z tym czerwonymi wykończeniami :D
  18. oj tam Scooby miał towarzystwo więc nawet pewnie nie zauważył że Paula go z Dorą zdradza :D
  19. [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/DSCF1040.jpg[/url] jej ogonek jest po prostu boski :loveu: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/DSCF1050.jpg[/url] jak już zarosła wygląda cudnie ;) tak już tylko 6 dni super :multi:
  20. wpadamy z rewizytą :grins: Sunia jest piękna i fajnie że tak dużo umie :loveu:
  21. wszystkie fotki fajne większość można by zacytować ;) fajnie że się Wam spacerek udał [url]http://img210.imageshack.us/img210/1842/es1w.jpg[/url] upss mała psia kraksa :evil_lol: [url]http://img405.imageshack.us/img405/5666/img9178t.jpg[/url] zderzenie :eviltong: [url]http://img708.imageshack.us/img708/7141/img9184v.jpg[/url] osaczony [url]http://img85.imageshack.us/img85/280/img9235n.jpg[/url] mały kangurek :loveu: [url]http://img252.imageshack.us/img252/8766/img9280u.jpg[/url] piękne zdjęcie piękny pies :loveu: [url]http://img688.imageshack.us/img688/8139/img9296u.jpg[/url] cudo <3 [url]http://img714.imageshack.us/img714/9980/dsc09452kopia.jpg[/url] " ja tu nic nie robię" :oops::oops:
  22. fotki super wszystkie i fajnie że Wam się spacerek udał ;) [url]http://img24.imageshack.us/img24/3808/img9218q.jpg[/url] piękna :loveu: te szelki bardzo jej pasują [url]http://img221.imageshack.us/img221/2658/dsc09511ew.jpg[/url] ten pysio <3
  23. [url]http://img806.imageshack.us/img806/9486/dsc4933.jpg[/url] piękne :D [url]http://img17.imageshack.us/img17/503/img9216u.jpg[/url] luuzik :eviltong: [url]http://img252.imageshack.us/img252/8766/img9280u.jpg[/url] cudne zdjęcie:loveu: [url]http://img809.imageshack.us/img809/4645/p1120799iw.jpg[/url] śpioszek :loveu: [url]http://img805.imageshack.us/img805/4147/dsc09521.jpg[/url] wesoły kucyk :evil_lol:
×
×
  • Create New...