:Rose::Rose:Tak,tym którzy pracuja w schronisku należą się ukłony,w każdej chwili mozna przyjechac i odwiedzic Reksio,serdecznie każdy,gość zostanie przyjęty przez kierownika pana Mariusza,jak i przez pania Marylkę tam pieski nie mają smutnych min pysie się im śmieja,koty nie są zamknięte tylko latają luzem tak,że zwierzęta czuja się jak w domach oby nasze wszystkie schroniska tak wyglądały to by było dobrze-zapraszamy.