-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
dostałam wiadomość od daga31081980. :shake: nie jestem w stanie skomentować... wpłacę coś na karmę, puszki.
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='tobciu']jasne zapytam. Bazarek zakończyła i dokańcza pakiety. Zapytam czy na nowy nas przyjmie, czy podepnie pod stary bazarek. I wyślę Ci numer konta do Niej. Agaga21 - też jestes chętna robić poprzez Agnieszkę ? To może ktoś teraz pomorskie dołoży ? :)[/QUOTE] zioberek87 - Agnieszka zrobi nam ogłoszenia. Zaraz wyślę Ci numer konta. :) Agaga21 - jesteś tez chętna na ogłoszenia u AgnieszkaO? 50 ogłoszeń - 10 zl edit : swoje ogłoszenia na kujawsko-pomorskie już wysłałam. Agaga21 dodałam Cię w mailu do wiadomości.
-
[quote name='zioberek87']cioti to ja biore na siebie warmińko mazurskie, Kostek jest ogłaszany na mazowieckim i cała dupa z tego zero ozewu więc może sobie darujmy, Tobciu jak mozesz to spytaj się AgnieszkaO czy by odrazu moich nie trzasneła a mi podaj nr konta to przeleję :) musimy go wyadoptować! w kupie siła ha ha haha:)[/QUOTE] jasne zapytam. Bazarek zakończyła i dokańcza pakiety. Zapytam czy na nowy nas przyjmie, czy podepnie pod stary bazarek. I wyślę Ci numer konta do Niej. Agaga21 - też jestes chętna robić poprzez Agnieszkę ? To może ktoś teraz pomorskie dołoży ? :)
-
:multi: super. Szczęścia chłopaku, szczęścia !
-
[quote name='agaga21']tobciu, to ja zapłacę za wielkopolskie, ty zamów na kujawsko-pomorskie a może jeszcze ktoś by chciał wykupić na mazowieckie lub warmińsko-mazurskie?[/QUOTE] Ok. Patrzę wstecz, że Dolar miał na Wielkopolskę i kujawsko-pomorskie kiedyś, ale to juz pewnie wszystkie linki nieaktualne. I jakiś miesiąc temu było lubuskie. To jak piszesz : - Ty Wielkopolskę, - ja kujawsko-pomorskie Dane wszystkie aktualne jak w ogłoszeniach z postu #989 ? Ja będę kupować pakiet u AgnieszkaO. [COLOR=#ff0000][B]Kto weźmie Mazowsze i Warmińsko-mazurkie ? A może Pomorskie ??? :)[/B][/COLOR]
-
[quote name='tobciu']może w kolejne pakiety ogłoszeń by trzeba chłopaka wyposażyć ?[/QUOTE] [quote name='agaga21']ech....chyba będzie trzeba. cisza :([/QUOTE] To ode mnie ma kolejny pakiet 50 ogłoszeń na sierpień (muszę poczekać aż AgnieszkaO wznowi nowy bazarek ogłoszeniowy. Które to teraz województwo bierzemy ? Może ktoś jeszcze się dorzuci z kolejnym województwem ? Trzeba by na kilka dać. Dzióbdzianie po jednym to mało..
-
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
tobciu replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :) Szczęścia chłopaku i Twojej nowej Rodzinie ! :) -
może w kolejne pakiety ogłoszeń by trzeba chłopaka wyposażyć ?
-
[quote name='togaa']Mnie tez uderzyła właśnie ta bijąca z niego [B]godność ![/B] Wspaniały pies, cudowni ludzie. Ech....[/QUOTE] [quote name='ihabe'][B]nie moge się na nie napatrzeć!!!! :-) Jest cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE] :) Domek mówi, że to taka miła przyjemność patrzeć na niego i widzieć jak się zmienia normalnego psa :)
-
To Bruno ma dom ? :) :multi:
-
[quote name='tobciu']Lobaria, to też zmodyfikuj Twój post 1252 :) Bo tam 1251 został. Tak, pamiętam o przelewie. Prześlę Ci jak zmodyfikuję te treści by na różne woj. były trochę inne, bo modzi z niektórych portali takich samych nie chcą zamieszczać, mimo, że to na inne województwo. I jak będę te teksty wysyłac do AgnieszkaO, to wówas dodam Ciebie w mailu i podam dane do przelewu.[/QUOTE] Lobaria mail z tekstem do ogłoszeń do AgnieszkiO właśnie poszedł. Dodałam Ciebie do maila i podałam dane do przelewu za ogłoszenia.
-
KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...
tobciu replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Cześć, dopiero dziś przebrnęłam przez wątek. baster i lusi - może napisz do moda z prośbą o dodanie 2 postu dla Ciebie - będziesz mogła pisać tam rozliczenia. Maupa4 - super mod :) Polecam. Stałej nie mogę zaoferować, dokładam na 6 psów.. i jakoś żaden do domu się nie wybiera.. :-/ Ale mogę póki co wpłacić jednorazowo - 30 zł, bardzo proszę o numer konta. Wyczytałam, że Kasia miała już operację wcześniej na oczko... matko.. czyli ktoś o nią dbał.. a potem tak po prostu przywiązał do drzewa w lesie... :shake: -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
tobciu replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
super wieści :) -
[quote name='Lobaria']Właśnie, tak to jest, jak sie nie czyta wydarzenia dokładnie... [B]tobciu[/B], pamiętaj, aby wysłac mi kwotę do zapłaty za ogłoszenia Czarka.[/QUOTE] Lobaria, to też zmodyfikuj Twój post 1252 :) Bo tam 1251 został. Tak, pamiętam o przelewie. Prześlę Ci jak zmodyfikuję te treści by na różne woj. były trochę inne, bo modzi z niektórych portali takich samych nie chcą zamieszczać, mimo, że to na inne województwo. I jak będę te teksty wysyłac do AgnieszkaO, to wówas dodam Ciebie w mailu i podam dane do przelewu.
-
[quote name='piescofajnyjest']ok:) sluchajcie, to stare wydazenie Smutka juz nie dziala???[/QUOTE] [B]Stare nie działa - w opisie wydarzenia jest podany link do nowego.[/B] Czytać proszę wydarzenie, opis do wydarzenia. piescofajnyjest - usuń, albo zmodyfikuj post 1251, ta pani nie wycofała deklaracji. I może czytać ten wątek.
-
[quote name='piescofajnyjest']sluchajcie, czy ktos kontroluje fb Czarusia?? ze sie tak niesmialo zapytam......ludzie tam sa wsciekli!!![/QUOTE] Kontroluje, kontroluje... Co jakiś czas zagląda. Nie dzieje się tam więcej niż dotychczas - na co już odpowiedzi dałam. Pretensje miała pani, która chciała adoptować Czarka do Niemiec i nie została wyraźnie poinformowana, że taka adopcja nie zostanie zrealizowana, czy też nie chciała przyjąć tego do wiadomości tego, nie wiem, w każdym razie wyjaśniłam wyraźnie i grzecznie to zagadnienie. Przepraszając, że takiej klarownej odpowiedzi nie dostała wcześniej. A jakiś czas temu pojawiło się jakieś dziewczę, co nie czytając wszystkich postów, przeczytała tylko oburzone posty P.Iwony. I wyskoczyła z pretensjami - zatem znowu wyjaśniłam, co i jak. Tak to jest, jak się nie czyta wszystkich postów i komentarzy do postów tylko dodaje swój z wykrzyknikami na końcu i pretensją w głosie. Bo czytanie boli ? Poza tym nic innego się na wątku Czarka nie dzieje. Przyznam, że jestem zmęczona tym wydarzeniem. nie lubię takich przepychanek. Zastanawiałam się czy nie zamknąć je, ono i tak nic dobrego nie wniosło. A osoby zainteresowane losem Czarka są i tak tutaj na dogomanii.