Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='tobciu']Ciotka Tatankas się zgodziła zrobić 3 pakiety.[/QUOTE] [COLOR=#0000ff][B]zioberek87 i piescofajny[/B][/COLOR] jest - dla Was ok, by tatankas je zrobiła ? To poproszę ją by wysłała Wam numer konta. [COLOR=#0000ff][B]agaga21[/B][/COLOR] - jak będą jakieś linki do aktywacji - to może byc podany Twój email i aktywujesz te której tej aktywacji będą wymagać ?
  2. Ciotka Tatankas się zgodziła zrobić 3 pakiety.
  3. Ostatnio na kujawsko-pomorskie miał taki tekst : DOLAR - psie ciacho SZUKA DOMU Dolar to około 3 letni, wspaniale zbudowany pies w typie amstaffa. Los nie był dla niego łaskawy, Dolar został porzucony i trafił do schroniska, w którym spędził rok. W tym czasie chorował i wpadł w depresję. Udało się umieścić go w psim hoteliku, gdzie pod okiem behawiorysty dochodził do formy fizycznej i psychicznej. W tej chwili jest wesołym, pełnym energii psem, który uwielbia się bawić i spędzać czas z ludźmi. Dolar nie lubi innych zwierząt, dlatego szukamy mu nowego domu, gdzie będzie "jedynakiem". Z uwagi na to, że w zabawę dość mocno się angażuje a jest psem bardzo silnym, szukamy mu domu bez dzieci (ewentualnie nastoletnie mogą być). Nowy opiekun musi stanowczy, by dał radę wyciszyć psa po zabawie. Nie jest to trudne, lecz wymaga konsekwentnych zachowań, o których w szczegółach opowie jego obecna opiekunka na spotkaniu zapoznawczym. Dolar bardzo lubi jeździć samochodem, potrafi chodzić na smyczy, nie ma problemu z pozostawieniem go samego w domu, nie niszczy i nie wyje, zachowuje czystość w domu. Dolar jest wielkim łasuchem, za smakołyka bardzo chętnie wykonuje polecenia. Wizyty u weterynarza znosi ze spokojem, pozwala się dokładnie zbadać bez problemów. Stresuje się przy nagłym hałasie, łoskocie, boi się nagłego zamachnięcia się w jego kierunku, z pewnością był kiedyś bitym psem. Szukamy dla tego wspaniałego psa domu, w którym nikt go już nie skrzywdzi, w którym będzie kochanym, pełnoprawnym członkiem rodziny. Z uwagi na jego krótką sierść i dużą potrzebę bycia wśród ludzi, nie jest to pies, który może mieszkać w budzie. Dolar przebywa w hoteliku dla psów pod Ciechocinkiem. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Osoby zainteresowane adopcją proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na smsy nie odpisujemy! Agata tel. 694390951 [email][email protected][/email] i Gosia tel. 606361293 Przed adopcją odbędzie się wizyta przedadopcyjna.
  4. [quote name='tobciu']Może znowu zrobimy mu większy pakiet ogłoszeń... ? Ode mnie jeden.[/QUOTE] [quote name='piescofajnyjest']ja tez wchodze!!![/QUOTE] [quote name='zioberek87']i ja:):):):)[/QUOTE] Zapytam tatankas, czy by zrobiła ;) Bo cioteczka u której robiłam dotychczas wyłączona jest narazie z ogłaszanai przez zajęcia i brak czasu.
  5. [quote name='Cudak']Działa na OLX, tylko link był podany ogólny na tą stronę, a nie do ogłoszenia :) [URL]http://poznan.olx.pl/dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domudwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu-iid-436992076[/URL][/QUOTE] A... i wszystkie te do aktywacji tylko ogólne linki są podane ? Aj.. ja jednak wolałam te Agnieszki ogłoszenia ;) Tylko, że Ona teraz wyłączona z ogłoszeń zajęciami jest. :-/
  6. [quote name='Cudak'][B]tobciu[/B] - aktywowane, dziękuję i modlę się o odzew z ogłoszeń :)[/QUOTE] ale wszystkie te linki, gdzie napisane jest : czeka na aktywację ? Chyba nie, bo klikam w [URL="http://wielkopolskie.olx.pl/"]http://wielkopolskie.olx.pl[/URL][COLOR=#000000] - czeka na aktywację i ogłoszenia pod nim nie ma. :( Aj.. nie lubię takich pakietów, gdzie samemu trzeba aktywować. AgnieszkaO wysyłała zawsze wszystkie aktywne ogłoszenia, a nie tak.. że trzeba samemu aktywować..[/COLOR]
  7. [quote name='tatankas']tobciu podaj link do bazarku,z którego poszły pieniążki to wpiszę w rozliczenie na pierwszej ;)[/QUOTE] Bardzo proszę - ten właśnie zakończony bazar : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230467-Bazarek-dla-TOZ-Police-ZAPRASZAM-do-27-08-12-21-(dogo-time)[/URL] A ten poprzedni bazar : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229167-DO-USUNIECIA-ROZLICZONY-Bazarek-dla-TOZ-Police-(1)[/URL]
  8. [B]Miło mi poinformować, że z drugiej edycji moich bazarków dla Toz Police:[/B] [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]Policcy podopieczni uzbierali :[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]- 1.002 zł z fantów[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]- 38,93 zł z „ogonków”[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Razem : 1.038,93 zł ( w zaokrągleniu 1.040 zł ) [/B][/SIZE][/COLOR] :iloveyou:[COLOR=#000000] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]DZIĘKUJĘ WSZYSTKICH ZA ODWIEDZANIE BAZARKU, ROBIENIE ZAKUPÓW, PODRZUCANIE ! [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]:iloveyou:[COLOR=#000000] [/COLOR]
  9. A jest szansa, na takie nowe, ładne zdjęcia dziewczyn ? :)
  10. Pakiet 30 ogłoszeń ode mnie dla dziewczyn. miesiąc temu miały 2 x 50 na : zachodniopomorskie i pomorskie. Teraz teren ogłoszeń : [COLOR=#0000ff][B]Wielkopolskie : Poznań, Kalisz, Piła, Gniezno, Leszno [/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]CUDAK, aktywujesz proszę te linki co czekają na aktywację ? Maile aktywujące powinny przyjśc do Ciebie. Zgodnie z tym co jest napisane u Emiś na bazarku :[/B][/SIZE][/COLOR] "4. Kontakt (imię, tel, e-mail) do jednej osoby, na którą mają być ogłoszenia i która będzie je aktywować poprzez e-mail" [LIST=1] [*][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu-id48630.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id48630.html[/URL] [*][URL="http://wielkopolskie.olx.pl/"]http://wielkopolskie.olx.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL]http://poznan.kokosy.pl/[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/123477/Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...-szukaja-domu/[/URL] [*][URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://petsy.pl/"]http://petsy.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.bezrodowodu.pl/"]http://www.bezrodowodu.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://poznan.gumtree.pl/"]http://poznan.gumtree.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=50966[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,60803,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...0803,Lw==.html[/URL] [*][URL="http://www.poznan.neeon.pl/275181-dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu.html"]http://www.poznan.neeon.pl/275181-dw...kaja-domu.html[/URL] [*][URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=102313[/URL] [*][URL="http://www.centrumofert.pl/"]http://www.centrumofert.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/257762-dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu-oferta-poznan/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...oferta-poznan/[/URL] [*][URL="http://zwierzaki.nasza-lista.com/"]http://zwierzaki.nasza-lista.com[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.lento.pl/"]http://www.lento.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://zwierzeta.anonse.pl/wielkopolskie/poznan/psy,594/dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu,4923165.html"]http://zwierzeta.anonse.pl/wielkopol...u,4923165.html[/URL] [*][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/479320880/poznan-Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...kaja-domu.html[/URL] [*][URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu-l33581.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...3581.html?me=1[/URL] [*][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-367960.html[/URL] [*][URL="http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,2398,Dwie_jamnikowate_sunie_szukaja_domu___Poznan__woj__wielkopolskie.html"]http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/ano...kopolskie.html[/URL] [*][URL="http://adsy.pl/"]http://adsy.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.tusprzedaj.pl/"]http://www.tusprzedaj.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu,0x0zI31nN79lBE570F57i,1254.html"]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,d...F57i,1254.html[/URL] [*][URL="http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu,0x0zI31nN79lBE570F57i,1254.html"]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,d...F57i,1254.html[/URL] [*][URL="http://www.morusek.pl/"]http://www.morusek.pl[/URL] - czeka na aktywację [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu,72181"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...aja-domu,72181[/URL] [*][URL="http://tablica.pl/"]http://tablica.pl[/URL] - czeka na aktywację [/LIST]
  11. [quote name='__Lara']Ileeeeeeee????????? :o :o :o :o[/QUOTE] No.... a jak inaczej ludzie mają się o nim dowiedzieć ? Samo wrzucenie na reklamy bazarków i zrobienie banerka to za mało.
  12. Może znowu zrobimy mu większy pakiet ogłoszeń... ? Ode mnie jeden.
  13. [quote name='Clean']super! fajnie że tyle się uzbierało![/QUOTE] no.. ale bardzo ciężką pracą :) Na ostatnie dwa moje bazarki wysłałam 602 indywidualne zaproszenia.
  14. [quote name='magdola']Oj nie zapeszajac, chociaż czasem tez wciry dostanie, jak Nkoli zje posiłek ze stołu ;) oj potrafi ten Norkowiec potrafi......[/QUOTE] oj.. to jak większość naszych pupili :) Dzieci też nie są aniołkami :)
  15. Aj, do Cudak info wysłałam, a to jeszcze na wątku trzeba napisać przecież. Z ostatniego mojego bazarku wyszło że : [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]MIKA, INEZ oraz URGO uzbierali z bazarku :[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]* 280,00 zł z fantów[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]* 14,68 zł z „ogonków”[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Razem : 294,68 zł ( w zaokrągleniu 296 zł ) [/B][/COLOR][/SIZE] [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  16. Aj, do Cudak info wysłałam, a to jeszcze na wątku trzeba napisać przecież. Z ostatniego mojego bazarku wyszło że : [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]MIKA, INEZ oraz URGO uzbierali z bazarku :[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]* 280,00 zł z fantów[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]* 14,68 zł z „ogonków”[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Razem : 294,68 zł ( w zaokrągleniu 296 zł ) [/B][/COLOR][/SIZE] [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  17. [quote name='magdola']Poza tym, ze sie spasl, śpi na kanapach i nic nie niszczy to chyba wszystko ok.....[/QUOTE] się chłopakowi poszczęściło :) :) :)
  18. [quote name='ewu']Super:) Oby pomogły:)[/QUOTE] No dobra, to jutro wyślę do Emiś maila i dodam Cię ewu w mailu. I Lobarię też (jak odnajdę email)
  19. a co tam u Norka Magdola ? :) Wiesz może ? Muszę się zebrać i dryndnąć do Pati po info :)
  20. W połowie sierpnia 2012 miały sunie ode mnie [B][COLOR=#0000ff]dwa pakiety po 50 ogłoszeń na województwa : - zachodniopomorskie - pomorskie[/COLOR][/B] Teraz dokupiłam im u Emiś, [COLOR=#0000ff][B]pakiet 30 ogłoszeń na Wielkopolskę. [/B][/COLOR]
  21. [quote name='ewu']I co Ciotki????????????[/QUOTE] [B]wg mnie jest ok. Dajac na kilka województw, trzeba będzie i tak trochę modyfikować, bo moderatorzy nie zawsze przepuszczają te same teksty. Kontakt można dać Twój i Lobarii.[/B]
  22. [quote name='tobciu']Ok, dziękuję :) To kupię mu ogłoszenia u AgnieszkaO albo u tatankas :) Rozumiem bez tego zdania ? : "[COLOR=#000000]Istnieje możliwość zaadoptowania Cinka oraz jego kolegi z hotelu, o równie miłym i przyjaznym temperamencie". Czy oprócz Adiego miał jeszcze jakiegoś bliskiego kumpla ? :)[/COLOR][/QUOTE] Matko, ciotki, ja nie zapomniałam o pakiecie dla Cinka, tylko nie mam kiedy usiąść i wysłać info i zdjęcia do tatankas. Przepraszam, postaram się zrobić to asap.
  23. [quote name='Lobaria']Koniecznie Warszawa, ale tekst trzeba zmienić, tak uważam[/QUOTE] Toteż mazowieckie jest uwzględnione. To proszę cioteczek zmieńcie i dajcie znać :)
  24. Też zaglądam. :) Pamiętam o psiaku, tylko nie mam nic konstruktywnego do napisania.
  25. [quote name='ewu']Dziękuję za pomoc. Chyba Małopolska- Kraków najlepsze i śląskie bo blisko. Zresztą doradźcie.[/QUOTE] Ewu, moją propozycję edytowałam w swoim poście powyżej :)
×
×
  • Create New...