Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Chyba jej sie tam podoba, będzie dobrze i cała uwaga będzie skupiona na niej, na poczatku troszkę potęskni, ale to normalne, a warknięcie Tosiek zawsze tak protestuje jak mu pychola po jedzeniu wycieram
  2. Trudno trzeba więcej bazarków, proponuje liste zamówień zrobic i potem pod kątem bazarek to wszystko zejdzie, ktoś moze mieć na zbyciu, a drugi kupi, ja potrzebuje obroży dla doga na początek, lista dalsza sie okaże bo mi po kolei sprzęty w domu pdają, dopiero pralka, dzis zmywarka, a lodówka też po naprawie
  3. Powodzenia Tajgo i zdrówka Furciaczku
  4. Też czekam, ale cierpliwie, po podróży i emocjach trzeba odpocząć
  5. Zaglądam do Samiego
  6. Podnoszę.......
  7. Wygląda na zadodolonego, pozdrawiam Dina i nowa rodzinkę, zyczę wielu szczęśliwych chwil
  8. To prawda psy normalnie trektowane nawet bez szkolenia mieszkające razem z ludźmi uczą się w sposób naturalny i nie ma z nimi problemów, a te traktowane źle lub z niewłaściwie pojmowana miłością nadopiekuńczo wariują
  9. A dozynka będzie miała swój własny kochajacy domek i będzie cudowne miejsce dla kolejnego biedaka szukajacego domku który trzeba się zająć i pokazac mu co to znaczy miłość, i przywrócić wiarę w człowieka
  10. Jestem na zaproszenie, finansowo nie dam rady wspieram inne psy i mam swoje spore stadko, ale zagladnę czasami jak mi czas pozwoli
  11. To udanej wizyty :)
  12. zaglądam..........
  13. U mnie przy Geraldzie i Tośku nawet haszczak nabrał tego zwyczaju
  14. Ja tęz zagladam, choć narazie nic nie wpłacę niestety
  15. Zaglądnęłam na bazarek, zeby podnieść. Dobranoc
×
×
  • Create New...