Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. [quote name='Agucha'][B]Na tychże bazarkach nie było i nie ma wzmianki bądź konkretnego punktu regulaminu bazarku - że od ceny podanej ma być odliczona cena netto... Należy więc przyjmować, że podane ceny są w całości przekazane na psy.[/B][/QUOTE] Nie każdy jest menadzerem z urodznia i nie każdy zna na finasach dla niego netto, brutto moga być obce, należało zwrócić uwagę lub zapytać od razu, trudno wpadka i jeśli będą naciski na cała kasę, a Atka nie pomyślała o tym, to znajda się osoby, które pomogą i nie będą tak kąśliwe
  2. Atko, posłuchaj rady kaja69 i odlicz kwotę zapłacona za kosmetyki, a zostaw tylko nadwyżkę, co do pozostałych rachunków itp, jak się pogubiłaś to napisz krok po kroku z tego wydziemy Z opisu wynika, ze pierwszy z nierozliczonych bazarków zkończył się 2 miesiące temu (minie za 4 dni), to dawno z jednej strony i niedawno zależy od splotu wielu wydarzeń, zamiast sie burzyć pozwólcie dziewczynie powoli stanąć na nogi i się z tego wyplątać. Poza tym tak jak napisała kaja69, podane kwoty chyba nie są adekwatne w przypadku bazarków kosmetycznych
  3. Skoro ataK robiła bazarki to może powinna mieć mozliwość rozdysponowania na psy według własnego uznania, chyba, że cos do powiedzenia moze mieć ofiarodawca fantów, moim zdaniem tak powinno być, bo po ostatnim wpisie odnosze wrażenie, ze bardziej chodzi o to ile komu skóry z tego niedźwiedzia przypadnie niż o samo rozliczenie. AtaK ma poważny problem w tej chwili do rozwiązania (ale tu n ie jest miejsce na pisanie o tym) i trzeba jej dać czas na uporządkowanie ważniejszych spraw, rozliczenie nie zając nie ucieknie. ONA jest w porządku.
  4. Przyłączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego, wczoraj się zgapiłam.
  5. Też zaglądam do suńki, ale nie mam pomysłu na pomoc
  6. No Hanulka prztyła, a teraz zaczyna dbać o linie :)
  7. oby tak dalej :) i czekam na więcej
  8. Super wiadomości, powodznei Bolkowi i Bolkowej rodzince życzę
  9. Cieszę się, że wielkomaluch ma się dobrze :)
  10. Pozostaje poczekac jeszcze może Atka się odezwie, albo poprosic jedną z dziewczyn, żeby zajrzały do niej, bo rozliczenia to jest do odkręcenia, tylko czy naprawde nic się nie stało i Atka nie potrzebuje pomocy, ja moge tylko do niej pw napisac, albo na FB co zrobiłam, nie mam telefonu i mieszkam daleko, troche się o nią martwię
  11. Zaglądam Walentynkowo
  12. Na FB też się Atka nie odzywa
  13. :buzi: przesyłam Walentynkowego buziaka
  14. Zagladam Walentynkowo do Samiego, śliczny jest
  15. Najprostszym sposobem jest kontakt osobisty jeśli ktoś mieszka w pobliżu, a ja zaraz zobacze czy na Fb się odezwała
  16. To rokowanie niekoniecznie złe, myslę, ze da się Sama wyprostować, a że urokliwy jest, ma taki sympatyczny pychol to chętny się powinien znaleźć, powodzenia
  17. Też zaglądam i nic, ale czasem brak wiadomości to dobra wiadomość
  18. To ja też posuwam pomysł główek bo ostatnio się zgapiłam, albo sylwetek czarny w pierwszej kolejności, a ptem zależy od zapasu gotówki, ale fajnie przynajmniej 3 wyglądałby zawieszone koło siebie
  19. Zagladam do Hani ucałujcie ja w fafelki ode mnie
  20. Zaglądam.....
×
×
  • Create New...