Jump to content
Dogomania

Soko

Members
  • Posts

    2984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Soko

  1. Ja się coraz bardziej przekonuję do kupna kredek :)
  2. To akryle? Ciągle się gubię teraz kto rysuje flamastrem a kto farbą
  3. No właśnie, kilkanaście metrów, a czasami dwa kroki do przodu już sprawiają że pies traci kontrolę. Wtedy to już nie ma szans zareagować ;)
  4. Przedstawiają, ale jeśli zwrócisz uwagę na to że jest to dla Ciebie istotna informacja to już inna jest ich reakcja, zazwyczaj wyseplenią swoje nazwisko na początku i mają nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy je zapisać, zapamiętać itd. ;)
  5. Przede wszystkim z jakiej odległości zauważa psa i skupia się na nim?
  6. Skoro małpy jedzą inne małpy to jestem ciekawa kiedy ludzie uznają to za przyzwolenie do kanibalizmu..
  7. Już błagam Was, tak się przyjęło, czy to jest aż takie wykroczenie żeby zaraz się z tego znowu zrobiła dyskusja na 5 stron?
  8. Spokojnie. Pieski sobie doskonale radzą.. :) nie jest to nic, co Śleputkowi mogłoby przysłonić wielkie szczęście i miłość kochających ludzi
  9. Ja też chcę takiego pluszaka do przytulenia! :D gdzieś się tego nauczyła?
  10. elaja puszczać ze smyczą, prawo nigdzie nie mówi że smycz ma trzymać właściciel :diabloti:
  11. Jakie oburzenie wyczytałaś w poście? Tytuł wątku brzmi jasno - CZY POTRZEBNY? motyleqq zwróciła jedynie uwagę na nadinterpretację tego :) Podejrzewam że dogo nie jest forum gdzie pytałaby się o to, jak rozwinąć interes.
  12. Widać radość w oczkach i od razu inaczej się patrzy :)
  13. Bardzo pomysłowe to ostatnie ;) to ze zdjęcia, czy z pamięci?
  14. No to nie wiem.. może faktycznie trzeba pojeździć po okolicy..
  15. Ale po co? Wróci i znowu ucieknie.. i znowu właściciele to zleją
  16. zapisuję bo mnie zaciekawiła dyskusja :)
  17. Jak poczuje się trochę lepiej można porobić kilka ćwiczeń na świadomość własnego ciała właśnie.. ale to jeszcze dużo czasu do tego.
  18. Nie ma się co dziwić ma 1,5 roku chociaż to co przeszedł mogło go zupełnie zniszczyć. Ale zawsze to jednak młody piesek więc i człowiek z którym można popracować i piłeczka to jest cudeńko dla tego psa ;)
  19. A z jednorazowych się nie uzbiera? Przez miesiąc jego pobytu w hotelu na pewno dałoby się znaleźć to 145zł.
  20. Zabierzcie go stąd.. :( jak sobie pomyślę co ta bieda musiała przezyć w ten atak..
  21. Tak lubili, że psy były narażane na wielki stres - widziały człowieka w pasiastym ubraniu i przez uwarunkowanie negatywnych skojarzeń z nim, atakowały go, zagryzając. Faktycznie miały super komfort psychiczny. Jasne, że są ludzie którzy wolą zwierzęta niż ludzi - w tym zdrowym wymiarze (np. ja) i w tym już trochę mniej (psychopata). Ludziom wlepić mandat ;)
×
×
  • Create New...