-
Posts
644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Falkaa
-
Fotoblog wszystko majacy! Psy! Konie! Gryzonie! Pajeczaki!
Falkaa replied to SZPiLKA23's topic in Foto Blogi
Jeszcze nie raz sie o tym przekonacie :cool3: :D -
Fotoblog wszystko majacy! Psy! Konie! Gryzonie! Pajeczaki!
Falkaa replied to SZPiLKA23's topic in Foto Blogi
[quote name='SZPiLKA23']Baaa przed chwila skonczylam zszywać tetnice :D[/QUOTE] Tak myslalam :D Detektyw Falkaa dotrze do wszystkiego :diabloti: -
[quote name='vege*']Przyznaj się, że wymieniłaś Nera na innego psa! :evil_lol: niedawno był taki malutki :-)[/QUOTE] Chyba ktos mi go podmienil :shake:.. jako szczeniaczek nie byl taki oblesny :evil_lol: [quote name='SZPiLKA23']Ale Nero ma piekna kryze starsznie mi sie pdoba jak pies ma taka[/QUOTE] Tez mi sie to podoba :loveu: niczym lew :)
-
Fotoblog wszystko majacy! Psy! Konie! Gryzonie! Pajeczaki!
Falkaa replied to SZPiLKA23's topic in Foto Blogi
Tylko nam tak moowisz.. pewnie siedzisz teraz i tamujesz krwawienie z wyrwanego kawalka nogi :diabloti: :evil_lol: -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Falkaa replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Filmiiki! Super! :) Piekny, kochany niedzwiedziol :loveu: ale bym go wyczochrala :loveu: skoro nie moge to zroob to za mnie :D michol kochany :loveu: kotek tez swieetny :) -
Fotoblog wszystko majacy! Psy! Konie! Gryzonie! Pajeczaki!
Falkaa replied to SZPiLKA23's topic in Foto Blogi
Jaaka piekna niunia :loveu:.. piesek tez fajny :) hahaha :D. Nie No, niunia oczywiscie do przepieknego Tayka :evil_lol: :loveu: widze, ze choc udko ucierpialo, to spacerek byl udany :) wszyscy radosni i usmiechnieci :) -
[quote name='SZPiLKA23']Przyszlam zobaczyc te Twoje potfory:D[/QUOTE] I jak zyjesz jeszcze? :evil_lol: nie umarlas z przerazenia? :diabloti: Niektorym sie zdarza :cool3: witamy! ;)
-
[B]Betty[/B], super :evil_lol: swietne. :) [B]Bolsbokser[/B], genialne, jak zawsze :) jaakie fajne uszysko ma :loveu: wywiniete :)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Falkaa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Chwalilam juz na fejsie, u siebie na watku, na rysunkach, to teraz tu :D MMi sie osobiscie bardzo podoba! :) tylko nadal nie moge "rozkminić" ddlaczego na tej planecie siedzi Basset a nie Tosia.. :evil_lol: :cool3: -
[quote name='betty_labrador']masz zwyczajnie psa oblecha :evil_lol: a ja wreszcie skonczylam to logo(wiecej bedzie u mnie na watku i rysunkach). Ale normalnie masakra. Dzis caly dzien siedzialam, wczoraj tez.. ale skonczylam i sie podoba szefowi :multi: gdzie foty :cool3:[/QUOTE] Tak, tak zwyczajnie sobie mam :evil_lol: wiem, widzialam na fejsie :) Genialny ci wyszedl! Nie dziwie sie, bo mi takze sie bardzo podoba :) Tyle poswiecenia.. rezygnacja z pracy zeby pojsc po dlugopis! :diabloti: oplacilo sie :D fotki beda dzisiaj, z filmikami :) tak pod wieczor :eviltong: (moj wieczor to kolo polnocy :diabloti: po prostu niewiem kiedy dokladnie wroce do domu :) [quote name='rasowa2410']Witamy się w niedzielny poranek :) Wstawiaj filmiki, wstawiaj bo bardzo lubię oglądać psiaki "prawie na żywo" Czekamy ;)[/QUOTE] Rowniez witamy :) a filmiki beda, beda.. dzisiaj wracam z ferii to wrzuce. Jakos pod wieczor ;)
-
O kurcze :o. 7? Nie widac po nim :) toc moj Nero juz w maju roczek obchodzi, a jeszcze niedawno go na kolanach i glowie nosilam :evil_lol: niesamowicie szybko ten czas leci.. a to niedobrze :eviltong:
-
Piekna lalucha :loveu: ode mnie tez wyczochraj :loveu:
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Falkaa replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie te szpiczaste uszy, to doslownie klon mojej Saby :o zapisujemy i podrzucamy slicznotke :loveu: -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Falkaa replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Zapisuje i podrzucam slicznotke :) -
Suzi,nieśmiała modelka poszukuje przyjaciela na dobre i na złe!!
Falkaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam i podrzucam przeuroczą ślicznotkę :loveu: -
Mały, niezauważalny psiak szuka domu... Tristan, schron Konin!
Falkaa replied to Ag_konin's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam i podrzucam Dziadunia :) -
Brakuje stałych deklracji pomóż by Magma mogła opuścić schronisko!
Falkaa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Witamy sliczna Magmusię i hycamy w goore :) -
Arista (sunia w typie amstafa) zamieszkała w nowym domu
Falkaa replied to Krejzo's topic in Już w nowym domu
Podrzucam pieknotke :) wszystkiego dobrego zyczymy! -
1,5 roczny Nikon w typie pit bulla w nowym domu!
Falkaa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam krówkę i podnoszę dla nocnych marków :) tymbardziej, ze to koniniak :loveu: wiadomo dlaczego mu krwawia te uszyska? -
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
Falkaa replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Podnosimy Aparacika! Jak tam? Co tam u niego? :) -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
Falkaa replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Podrzucamy Bingusia na glowna :) hoop!