Jump to content
Dogomania

Falkaa

Members
  • Posts

    644
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Falkaa

  1. Jeszcze nie raz sie o tym przekonacie :cool3: :D
  2. [quote name='SZPiLKA23']Baaa przed chwila skonczylam zszywać tetnice :D[/QUOTE] Tak myslalam :D Detektyw Falkaa dotrze do wszystkiego :diabloti:
  3. [quote name='vege*']Przyznaj się, że wymieniłaś Nera na innego psa! :evil_lol: niedawno był taki malutki :-)[/QUOTE] Chyba ktos mi go podmienil :shake:.. jako szczeniaczek nie byl taki oblesny :evil_lol: [quote name='SZPiLKA23']Ale Nero ma piekna kryze starsznie mi sie pdoba jak pies ma taka[/QUOTE] Tez mi sie to podoba :loveu: niczym lew :)
  4. Tylko nam tak moowisz.. pewnie siedzisz teraz i tamujesz krwawienie z wyrwanego kawalka nogi :diabloti: :evil_lol:
  5. Filmiiki! Super! :) Piekny, kochany niedzwiedziol :loveu: ale bym go wyczochrala :loveu: skoro nie moge to zroob to za mnie :D michol kochany :loveu: kotek tez swieetny :)
  6. Jaaka piekna niunia :loveu:.. piesek tez fajny :) hahaha :D. Nie No, niunia oczywiscie do przepieknego Tayka :evil_lol: :loveu: widze, ze choc udko ucierpialo, to spacerek byl udany :) wszyscy radosni i usmiechnieci :)
  7. [quote name='SZPiLKA23']Przyszlam zobaczyc te Twoje potfory:D[/QUOTE] I jak zyjesz jeszcze? :evil_lol: nie umarlas z przerazenia? :diabloti: Niektorym sie zdarza :cool3: witamy! ;)
  8. [B]Betty[/B], super :evil_lol: swietne. :) [B]Bolsbokser[/B], genialne, jak zawsze :) jaakie fajne uszysko ma :loveu: wywiniete :)
  9. Chwalilam juz na fejsie, u siebie na watku, na rysunkach, to teraz tu :D MMi sie osobiscie bardzo podoba! :) tylko nadal nie moge "rozkminić" ddlaczego na tej planecie siedzi Basset a nie Tosia.. :evil_lol: :cool3:
  10. [quote name='betty_labrador']masz zwyczajnie psa oblecha :evil_lol: a ja wreszcie skonczylam to logo(wiecej bedzie u mnie na watku i rysunkach). Ale normalnie masakra. Dzis caly dzien siedzialam, wczoraj tez.. ale skonczylam i sie podoba szefowi :multi: gdzie foty :cool3:[/QUOTE] Tak, tak zwyczajnie sobie mam :evil_lol: wiem, widzialam na fejsie :) Genialny ci wyszedl! Nie dziwie sie, bo mi takze sie bardzo podoba :) Tyle poswiecenia.. rezygnacja z pracy zeby pojsc po dlugopis! :diabloti: oplacilo sie :D fotki beda dzisiaj, z filmikami :) tak pod wieczor :eviltong: (moj wieczor to kolo polnocy :diabloti: po prostu niewiem kiedy dokladnie wroce do domu :) [quote name='rasowa2410']Witamy się w niedzielny poranek :) Wstawiaj filmiki, wstawiaj bo bardzo lubię oglądać psiaki "prawie na żywo" Czekamy ;)[/QUOTE] Rowniez witamy :) a filmiki beda, beda.. dzisiaj wracam z ferii to wrzuce. Jakos pod wieczor ;)
  11. O kurcze :o. 7? Nie widac po nim :) toc moj Nero juz w maju roczek obchodzi, a jeszcze niedawno go na kolanach i glowie nosilam :evil_lol: niesamowicie szybko ten czas leci.. a to niedobrze :eviltong:
  12. Piekna lalucha :loveu: ode mnie tez wyczochraj :loveu:
  13. Gdyby nie te szpiczaste uszy, to doslownie klon mojej Saby :o zapisujemy i podrzucamy slicznotke :loveu:
  14. Zapisuje i podrzucam slicznotke :)
  15. Zaznaczam. Przepiekny pies! Ma niesamowita latke na dupce :loveu: wgl jest niespotykanie umaszczony.. podrzucamy pieknisia!
  16. Zaznaczam i podrzucam przeuroczą ślicznotkę :loveu:
  17. Zaznaczam i podrzucam Dziadunia :)
  18. Witamy sliczna Magmusię i hycamy w goore :)
  19. Podrzucam pieknotke :) wszystkiego dobrego zyczymy!
  20. Witamy sie z dziadusiem :loveu: podnosimy bo nikt nie zaglada.. :shake:
  21. Zaznaczam krówkę i podnoszę dla nocnych marków :) tymbardziej, ze to koniniak :loveu: wiadomo dlaczego mu krwawia te uszyska?
  22. Podnosimy Aparacika! Jak tam? Co tam u niego? :)
  23. Podrzucamy Bingusia na glowna :) hoop!
  24. Widac ze tto piekny i wyjatkowy pies.. podnosimy przystojniaka!
×
×
  • Create New...