Jump to content
Dogomania

aida

Members
  • Posts

    1629
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aida

  1. czy o układach z Mikołajem to Kazimierz wie ? :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Oczywiście nie:evil_lol:
  2. [quote name='hankasanok']ciekawe co Monie Mikołaj przyniesie pod choinke :evil_lol:[/QUOTE] Ja to wiem bo mam układy z Mikołajem:evil_lol:
  3. [quote name='fioneczka']no w końcu siostra to siostra ;)[/QUOTE] Święta prawda:lol:
  4. Super wieści:multi:. Od rana czekałam na tą wiadomość:loveu:
  5. Oczywiście że tak robię w żaden sposób mnie to nie dotknęło. Cieszę się że Ty doskonale rozumiesz co poeta miał na myśli:lol:
  6. Spokojnie Czesio też mój:diabloti:
  7. Asiulka już dostałam za swoje łącznie z tym że mam tasiemca i muszę się leczyć. Napisałam tylko co myślę w poście co was wnerwia i tu dostaję za swoje ale jak wiesz nie bardzo się tym przejmuję. Małemu Kajtkowi pomogę bo normalnie łzy lecą jak groch po uśpieniu Amorka.
  8. Właśnie robiłam transfuzję:angryy: Podgryzałam gardła na "niebieskim". Asiu przyrzekam publicznie że więcej na "niebieski" nie wejdę jak czytam "Wybacz nie zdążyłam":-( to od razu scyzoryk w kieszeni się otwiera. Fakt chyba podchodzę za bardzo emocjonalnie - musisz jednak chyba przyjechać do W-wki i dostukać mi klepeczek pod sufit:mad:
  9. Czyli po temacie. O tym czy potrzebne są deklaracje czy nie decyduje osoba która odpowiada za Dumkę.
  10. [quote name='bira']Ale tutaj się dzieje... to teraz nie wiem czy deklaracje stałe jeszcze potrzebne?[/QUOTE] Nie chcę się mądrzyć, ale chyba na ten moment są potrzebne Przecież jak Dumka ich nie będzie potrzebowała to jeszcze inne Bidy zostają którym będzie można pomóc
  11. [quote name='fioneczka']się nieźle zapowiada :diabloti: ... ja jutro idę do lekarza więc też L4 wezmę :evil_lol:[/QUOTE] Czyli wszystkie na L4:multi: możemy trzymać kciuki
  12. [quote name='furciaczek']Ja tam wszystkich zapraszam serdecznie:loveu: Moj tata ma firme przewozowa i dysponuje autobusem na 40 pare miejsc...moge porzyczyc jak trzeba:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja byłabym ostrożniejsza z zaproszeniami bo może się okazać że będziesz musiała na biegu wygospodarować lokum dla Cioteczek:diabloti:
  13. [quote name='baster i lusi']to może i o Leżajsk zachaczycie?:evil_lol:[/QUOTE] No i proszę wesoły autobus
  14. [quote name='Kajusza']hahaha, to byłby "wesoły autobus" .... a znając wujka .... żebyście się nie zdziwiły :-D[/QUOTE] Czyli trzeba organizować Busika a nie osobówkę:evil_lol:
  15. [quote name='Kajusza']aida nie kuś... jeszcze wujo się rozpędzi i na okrętkę pojedzie :-)[/QUOTE] Może to byłoby ciekawe:evil_lol:
  16. Aniu w razie czego damy na myjnię. Znaczy dołożę Ewentualnie jak zajedziecie do W-wa to osobiście odkurzę samochodzik:diabloti:
  17. No i wszystko jasne;)
  18. [quote name='Kajusza']dzisiaj nie miałam czasu podjechać do jakiegoś zoologa, ale jutro przed pracą kupie i wstawię fotkę :-)[/QUOTE] Nie może być fotek bo zaraz wszystkie Cioteczki pobiegną i kupią takie same dla swoich pociech, a ta musi być jedna jedyna:lol:
  19. Trzymam kciuki za jutrzejszą sterylkę. Czy smyczka w Aparcie już kupiona:diabloti: ja tak się zastanawiam, że na pewno jeszcze nie wyprodukowano takiej co by pasowała do Gandziulka.
  20. Ale z mojej wiedzy ten środek powoduje zmiany wątrobowe.
  21. Wzrost też się liczy bo gdybym miała np 2 metry to i serce byłoby większe:lol:
  22. Kaska już przelana.Na smyczkę dałam kwotę deklaracji rocznej. Jak zostanie to na pewno zagospodarujecie wolne środki:p
  23. Bardzo proszę kupcie GANDZI smycz przecież nie może iść w nowe życie bez nowego sprzętu.:lol: Zaraz kaskę przeleje. Tylko smyczka ma być super taka na jaką dziewczyna zasługuje
  24. [quote name='buuterfly']A to ja wpłacę od razu kaskę ;)[/QUOTE] To ty nie wiesz Cioteczko że GANDZIA jak finansistka odsetki nalicza:diabloti:
×
×
  • Create New...