Jump to content
Dogomania

Madzior.

Members
  • Posts

    400
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzior.

  1. [quote name='Aimez_moi']Odwiedzam Slodziaka......:)[/QUOTE] Ja byłabym ostrożniejsza ... ale jednak nie przekreślałabym szasnsy Homera na dom z innym zwierzeciem. Możesz wykasować ale nie pisz że akceptuje inne zwierzętra... Może ma ktoś pomysł na to jak to zgrabnie ująć??
  2. A co to bazarek ogłoszeniowy?? Sorki ale nie wiem.. Wiem że na bazarku sprzedaje się fanty i zbiera piueniążki na określony cel.. To o to chodzi? a ogłoszeniowy to zbiera się na ogłoszenia dla psa??:oops::oops:
  3. We wątku wyczytałam że raczej nie uwielbia innych psów..
  4. Wszystko się zgadza z tymi psami.. jak idzie z moim pimpkiem to wykazuje radosne zainteresowanie nim, na zewnątrz schroniska ale są specyficzne sytuacje w których Homer moim zdaniem zawsze będzie jakimś zagrożeniem dla mniejszych psów a mianowice: jedzenie i konkury o głaski i przytulańce- po prostu zazdrość..
  5. Też do niego zaglądam ale bardziej na żywo :) Oj ten dom ten ..przydałby się !
  6. Kurcze a jak jest z tymi innymi psiakami?? Nie mam czasu aby wyczytać to w wątku ale czy toleruje inne psy??
  7. [quote name='basiaaap']No to mu na pewno dobrze nie zrobi. Przydałaby mu się domowa opieka, no ale co zrobić, jak tego domu nie ma:([/QUOTE] Ani widu ani słychu o domku ..:(
  8. Czy tylko ja widzę posty kończące się na 02 kwietnia ??????????
  9. Kurka czy zniknęło parę postów??? :angryy:
  10. [quote name='Aimez_moi']Zagladam do Homercia......:)[/QUOTE] Odwiedziny zawsze mile widziane :)) DObrej nocy dostojny Homerze !
  11. [quote name='Aimez_moi']Jak tam psiunio?[/QUOTE] Chyba służy mu pobyt w pokoiku bo jest tam spokojniejszy, wyczekuje tylko odwiedzin ( zresztą tak jak w kojcu) :) Nie biega w kółko, więc liczę na zwiększenie masy ciała :)
  12. [quote name='Sabina02']Napisz do CatAngel PM z prosba o ogloszenia. :) Podaj jej tekst do ogloszen, fotki psa, kontakt do ogloszen i adres e-mailowy do aktywacji tych ogloszen (jesli jest inny niz ten do ogloszenia). Poza tym CatAngel potrzebuje miejscowosc gdzie przebywa psiak. Jesli jest to mala miejscowosc to bedzie potrzebowala nazwe najblizszego duzego miasta. No i trzeba jej wyslac 15zl za jeden pakiet ogloszen.[/QUOTE] dokładnie tak jak Sabina mówi :)
  13. Tą rankę wokół oka to już wtedy miał tylko wyglądało tak jakby juz się goiło i był strupek, teraz na nowo zaczęła się mu sączyć krewka i się powiększyło.. Cóż jutro ogląda go lekarz.., co do chudnięcia to wcale mnie to nie dziwi bo biega w kółko jak nakrecony, cały czas!!! Homer potrzebuje ruchu, ale tu już przechodzi wszelkie normy. Cóż no i z tym także już koniec, bo został przeniesiony do już własnego pokoju gdzie trochę się uspokoi i wyciszy, przede wszystkim nie da rady tak jak dotychczas spalić wszystkiego co zje :) Homerowi jest trudno w schronisku, w kojcu. Prawdopodobnie był psem domowym i bez towarzystwa współbraci którzy niekorzystnie na niego działają. Do tego taki spragniony człowieka i pieszczot , to psi łasuch który nigdy nie ma dosyć.
  14. [quote name='basiaaap']Homerek ma ogłoszenie na stronie poznańskiej Fundacji Animalia [URL]http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=1294[/URL] i identyczne na kupsprzedaj, tablica.pl, gumtree, alegratce oraz facebookowym profilu Animalii. Ogłoszenia będą ponawiane systematycznie. Zdaje się, że na niektórych portalach są zdublowane, bo ktoś zrobił wcześniej, ale myślę, że to nie szkodzi.[/QUOTE] Tak, tak miał wcześniej robione ogłoszenia. Robiliśmy mu na paru portalach a do tego wykupiony został pakiet 130 ogłoszeń u CatAngel :) ?Tu nadmiar nie szkodzi :0
  15. Ja nie decyduję o DT...., ja nie decyduję o niczym.. ja tylko chcę mu domek znaleźć !!
  16. Natalia już przez telefon mówiłam Tobie że dt odpada, taka decyzja schroniska i nic na to nie poradzę. Swoją drogą jak sobie to wyobrażasz, Homer idzie do domu tymczasowego, nadal szukamy mu domu i ..nadal cisza z domem stałym i wraca spowrotem do schronu?I znowu popada w depresje ??Ile mu czasu dasz wsród ludzi których zdąży pokochać?
  17. Ktoś kto go weźmie musi zdawać sobie z tego sprawę i brać go takim jest!! Pięknym i bystrym ale nieokiełznanym, pełnym energi którą powinien odreagowywać ( inaczej będzie biegać w kółko) Ciągnącym na smyczy i czasem nawet upartym..ALe uroczym psim seniorem!
  18. Aha i pamiętajc że Homer ma około lat 9 więc zmiany pewnych przyzwyczajeń będą ciężkie a czasem niemożliwe..
×
×
  • Create New...