[quote name='wadercia']a slyszalyscie o czym mowili dzis w wiadomosciach? Pies nie bedzie mogl stac dluzej niz 12 h na lancuchu... Brzmi pieknie, ale... ciekawe kto sie do tego dostosuje...
A dogo... to zbawienie. Dla wielu zwierzat i cieszy mnie to ze jest nas coraz wiecej.... :)[/QUOTE]
najgorsza w tym wszystkim byla wypowiedz jednego pana ze co on psa bedzie zalowal jak musi kupic zboze siano czy cos tam innego;/ niestety mentalnosc jest taka ze jak jeden pies umrze to sobie wezma nastepnego, przeciez to moze jesc byle co a jak choruje to po co leczyc... eh dlugo by mowic, ale moim zdaniem niepredko sie cos zmieni
ale kazda uratowana psina czy kota to zawsze sukces;)