Jump to content
Dogomania

Carrie i Tequila

Members
  • Posts

    2220
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Carrie i Tequila

  1. O matko jakie małe pięknoty ^^ Kochane słoneczka. Zadedykuję im dzisiejszy bazarek :D Edit: Zapraszam na świąteczny bazarek z jednym super fantem :-D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241249-PSIO-KOCIE-Jajao-Wielkanocne-Jamniki-Zapraszaj%C4%85-%29-24-03-2013-22-00?p=20613781#post20613781"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20613781[/URL]
  2. Zapraszam jamniczy bazarek już otwarty :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241020-AUTOGRAF-Ma%C5%82ysza-nowe-kosmetyki-drobnica-Jamniki-Niczyje-zapraszaj%C4%85-po-raz-2?p=20585301#post20585301"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20585301[/URL]
  3. Zapraszam już otwarte :-D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241020-AUTOGRAF-Ma%C5%82ysza-nowe-kosmetyki-drobnica-Jamniki-Niczyje-zapraszaj%C4%85-po-raz-2?p=20585301#post20585301"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20585301[/URL]
  4. [quote name='edytka850']to fajnie - wielkie dzięki :) a można podesłać jakieś rzeczy ?[/QUOTE] Jasne że można :) Wczoraj właśnie dostałam kilka nowych fantów kosmetycznych. Postaram się w ciągu 2-3 dni złożyć nowy bazarek i wystartować z nim w czwartek. Btw. Trzymam mocno kciuki za nowych chłopaków...
  5. [quote name='Fundacja Jamniki Niczyje']Carrie, pięknie dziękujemy za zorganizowanie bazarku dla naszych Podopiecznych.[/QUOTE] Cała przyjemność po mojej stronie :) Już szykuje kolejny po tym obecnym :)
  6. [quote name='krakowianka.fr']Boston zrobil postepy, jest juz do adopcji i czynnie mu szukamy domu (ale domu doswiadczonego z ONkami, nie kogos, kto chce go wziac na probe) Nowe zdjecia byly ale na FB: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=510949695616455&set=oa.114947201997060&type=1&theater[/URL] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=510949478949810&set=oa.114947201997060&type=1&theater[/URL] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=510949785616446&set=oa.114947201997060&type=1&theater[/URL][/QUOTE] dzięki za odpowiedź :) nawet nie zauważyłam że ma watek na FB
  7. A ja zapraszam na malutki bazarek na jamnicze potrzeby :) Wieczorem jeszcze coś dołożę :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240164-JAMNICZY-MISZ-MASZ-do-14-03-2013-Jamniki-Niczyje-Zapraszaj%C4%85-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240164-JAMNICZY-MISZ-MASZ-do-14-03-2013-Jamniki-Niczyje-Zapraszaj%C4%85-%29[/URL]
  8. Zapraszam na jamniczy bazarek na potrzeby Fundacji :D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240164-JAMNICZY-MISZ-MASZ-do-14-03-2013-Jamniki-Niczyje-Zapraszaj%C4%85-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240164-JAMNICZY-MISZ-MASZ-do-14-03-2013-Jamniki-Niczyje-Zapraszaj%C4%85-%29[/URL]
  9. Ciotki... bo kasa z bazarku czeka... jeśli je nie chcecie, to znajdzie się inny psiak w potrzebie...
  10. Ciotki, ale co u Bostona? Jak się czuje? Jak przebiega szkolenie? Kiedy będzie do adopcji przeznaczony? Może jakieś nowe zdjęcie?
  11. Bazarki i Bazarki...a jak sam Boston :)? Co u niego? Może jakieś nowe fotki :)
  12. [quote name='Sarunia-Niunia'][INDENT] Sunieczka, teraz Kruszynka od przedwczoraj jest w Najwspanialszym Domku Tymczasowym u Karoliny!!! [B]Karolinko - baaaaardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:!!!!!!!!!!![/B] Kruszynka jest kolejną podopieczną Fundacji Jamniki Niczyje. Kruszynka na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/432493800165884/?ref=3[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Kruszka pojechała dziś do nowego Domku Stałego. Trzymajcie kciuki żeby jak najszybciej się przyzwyczaiła. :D
  13. Jak fajnie ze jesteście ma dogo :D Będę regularnie odwiedzać :)
  14. CCM dał ogłoszenie :) [url]http://www.radioccm.pl/[/url]
  15. Radio CCM powiadomione - mają dziś wrzucić na stronkę internetową :)
  16. Możemy ustalić w końcu kwestię "spadku"?
  17. Słuchajcie a może Hope2 się skusi na DT :) W końcu miejsce się zwolniło po Frodo
  18. Trafiłam tu z bazarku...biedna sunia :( Łapka wygląda...na mocno obolałą. Bardzo mi jej żal, a jednocześnie ciesze się ze trafiła do tak fajnego DT :) Będę zaglądać.
  19. o rany jaki super zdjęcia ^^. Nie mogę się napatrzeć :D
  20. Macie racje...oczka się spociły, ale w sumie to przecież miał bardzo spokojne i kochające przejście za most, niemal za łapkę był prowadzony. Wiele jamiczków życzyłoby sobie takiego odejścia. Będę dziś myśleć o tobie Sopelciu cała noc Tequilcia P.S. moja mama mówi, że pewnie za chwilę pojawi się kolejny jamniczy biedak i już zbiera siły na jego przyjęcie w naszym gronie :)
  21. Na jednym wątku cudowne wieści, na innym dramatyczne :( Sopelek odszedł a Frodo jedzie do nowego domku. Fodziaku trzymam za ciebie mocno kciuki. Obys trafił na jak najlepszy domek, a długami się nie przejmuj, rozprawimy się z nimi w końcu.
  22. Eh jak dziś pamiętam akcję wyciągania Sopelka ze schronu. Jego podróż i pierwsze dni w domu u Selin. Jest nam z Tequilcią bardzo, bardzo smutno, że ta bajka już się skończyła ;(. Przesyłamy ogromny i ciepły uścisk na pocieszenie... [']
  23. Cudowne wieści :) Jamnik w domu to szczęśliwy jamnik. Zakończył się mój bazarek, który miał być na Zuzię. Trochę kaski się tam uzbierało. Komu ją przekażemy? Może Frodowi?
  24. Oh jak dobrze. Cudownie by było gdyby chętne do adopcji domki zawsze zgłaszały się tak szybko.... trzymam mocno kciuki!!!
×
×
  • Create New...