[quote name='Czorcik']a ja sobie na razie zapiszę i rozreklamuję .
Juz chłopak ma jednego fana , który wieczorem na pewno zajrzy :)[/QUOTE]
Oj ma fana zdecydowanie ;) Trzymaj się malutki będę do ciebie zaglądał ;) śliczny psiaczek normalnie i jeszcze ONek już Cię kocham maluszku ;)