Wydaje mi się , czytając ostanie wieści o psiakach, że warto im dać szansę. Ja deklaruję 20,00 , chodzę od dzisiaj ze skarbonką w pracy i zbieram kasę, żeby było trochę więcej pieniędzy i czasu na szukanie domów. Jutro Lidia dostaje ode mnie 25,00 na ogłoszenie wyróżnione przynajmniej dla jednego z nich, jeszcze na miesiąc. Rozsyłajcie dalej niech się dzieje ! :) na pewno znajdą się osoby, które chociaż parę groszy dorzucą, bardzo proszę o wsparcie :)