Jump to content
Dogomania

Incia

Members
  • Posts

    6281
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Incia

  1. Ja też uwielbiam... Ten Pies ma w sobie coś takiego, że nie można o Nim zapomnieć...
  2. Poszła moja stała za marzec. głaski dla Bingusia!
  3. Popłynęła stała dla Rudzi za marzec. Pozdrowionka!
  4. [quote name='wegielkowa']Wariatki łańcuchowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Też mi się wydawało, że to łańcuch:oops: Kubulek przepiękny, uśmiechnięty, aż miło popatrzeć:loveu: [B]Moja Mama dostała od koleżanki z pracy 50 zł dla naszych psiaków. Bardzo serdecznie dziękuję P. Doroto:lol: Pieniądze poleciały już na konto erki.[/B]
  5. [quote name='emilia2280']ale ten chomik nie jest domowy i zbiegly z domu? nie dalby sié pewnie zlapac?[/QUOTE] Takie chomiki to dzikuski! I agresywne bywają.
  6. Zapraszam na różnościowy, elegancki bazarek dla Fundacji Kastor: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-godz-22%21%21[/URL]
  7. Zapraszam na różnościowy, elegancki bazarek dla Fundacji Kastor: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-godz-22%21%21[/URL]
  8. Zapraszam na różnościowy, elegancki bazarek dla Fundacji Kastor: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-godz-22%21%21[/URL]
  9. Zapraszam na różnościowy, elegancki bazarek dla Fundacji Kastor: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-godz-22%21%21[/URL]
  10. Zapraszam na różnościowy, elegancki bazarek dla Fundacji Kastor: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-godz-22%21%21[/URL]
  11. Zapraszam na różnościowy, elegancki bazarek dla Fundacji Kastor: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-godz-22%21%21[/URL]
  12. Zapraszam na różnościowy, elegancki bazarek dla Fundacji Kastor: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21[/url]
  13. Zapraszam na najnowszy bazar dla naszej ulubionej Fundacji;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239727-Szale-kominy-perfumy-i-ciekawa-bi%C5%BCuteria-dla-Fundacji-Kastor%21Do-20-lutego-godz-22%21%21[/url]
  14. Właśnie wyleciało ode mnie 521 zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238131-Wittchen-paco-rabanne-i-wiele-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Kielc%21Do-19-01-godz-22%21%21%21[/url] bardzo dziękuję ofiarodawcom, licytującym, i wszystkim obecnym:lol: Erko, proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dotrą pieniądze.
  15. Super!!!! Strasznie się cieszę, powodzenia Bartusiu! Kochaj i bądź kochany, zasłużyłeś na wszystko, co najlepsze:loveu:
  16. Poszła stała za luty. Zdrowia Bingusiu!
  17. Poleciała stała na luty. Pozdrowionka dla Ślicznotki!
  18. [quote name='erka']U Roszpunki została Lola, która mała nie będzie, Kimi już ma dom. Inciu, a dasz radę z tym bazarem?:razz:[/QUOTE] A fakt, zapomniałam:oops: a nawet dziś mi Roszpunka mówiła. A pewnie, że dam. Dołożę jeszcze parę rzeczy do tych szali, to co mi wysłałaś też. Po niedzieli zaraz uczynię:lol:
  19. [quote name='wegielkowa']Jest paczka z fantami od Kamy z Łodzi. Dziękujemy![/QUOTE] To co, robić bazar? Postaram się jakoś podjechać, jak mi się auto uruchomi:p [quote name='eliza_sk']To ma być coś maciupego, w sensie docelowo jakieś 9 kg. Gdzie foto jamolki ?[/QUOTE] A Roszpunki pytałaś?
  20. Ja też nie cierpię zwierząt, szczególnie takich, z którymi trzeba łazić w zimnie, po zmroku...:evil_lol: Misiek cudowny!
  21. Fajne koleżki! A ja, kurde, jak zwykle w pracy...
  22. Nowy bazarek stworzony! Dzięki, Szu:loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238849-Komplet-Gerlach-dla-Kielc-do-25-stycznia-godz-22%21-Zapraszam%21[/url] Zapraszam!
×
×
  • Create New...