[quote name='eliza_sk']TO Lineczka ma szkołę dobrych manier - prawidłowo, niech szanuje przestrzeń osobistą starszej koleżanki. I już zdążyła się w łaski mamuśki wkupić ?[/QUOTE]
O tak, nawet spała u mojej mamy w pokoju. Uwielbiaja sie. Rano Linka wlazła mi na głowę i na niej tańczyła, a przed chwilą wywaliła doniczkę z juką i próbowała wykopać kaktusa (takiego prawie dwumetrowego). Puściła małego pawika, więc muszę prać pościel. Nie lubi let's bitów z kaczki:crazyeye:, nie jest łapczywa w ogóle, morduje kolejną zabawkę:evil_lol:. Sąsiedzi mają mnie za wariatkę. A ja Linke kocham!