no kochane, potwierdzam, Tofik w domku :) i myślę że poszczęściło mu się, właściciele nowi są bardzo fajni, odpowiedzialni. Będzie Tofik miał dwie dorodne koleżanki ale na szczęście wysterylizowane :D no i ogródek, ale spał będzie w domku :) będzie dobrze :)
dziękuję za miłe słowa :)