-
Posts
90 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by biszat
-
wieksza kwote moge dac dopiero ok konca maja
-
Cimi , a czytalas od poczatku ? Rodzinka niezbyt miala czas na szkolenie i zadania umyslowe. ie mowie ze ktos bez doswaidczenia nie moze , ale w tym wypdaku to odpadlo W razie czego zeby ulatwic zrozumienie mojego postu [quote] Na pewno nie podołamy psu, któremu należy poświęcić mnóstwo uwagi, którego należy starannie układać i który nie wybacza błędów. Punktem the best of the best są sprzeczne oczekiwania wobec psa. Mój ojciec widzi u swego boku psa pracującego, myśliwskiego, który będzie towarzyszem jego leśnych wypraw, moja mama szuka uroczej przytulanki. Pies musi mieć warunki do mieszkania na dworze, musi znosić brak człowieka u boku, czyli być niezależny. Równocześnie nie powinien mieć trudnego charakteru, nie powinien uciekać, nie powinien być bojowo nastawiony do świata. Nie powinien wymagać dużej ilości pracy umysłowej.[/quote]
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
+10 stala deklaracja . Kaska wyslana :)
-
+10 stala deklaracja [ poszla 1 wplata]
-
stala deklaracja +30 zl
-
Reklamy i nie tylko - ciekawe, wzruszające, śmieszne. Zapraszam!
biszat replied to Karilka's topic in Film & reklama
[url]http://www.youtube.com/watch?v=q8DiOthAKek&feature=player_embedded[/url] psiak probuje namowic nieznajomego na rzucenie patyczka :D -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
biszat replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Cioteczki ja sie tak zastanawiam . Jakbyscie potrzebowaly kogos na transport albo na rozmowe PA/wizyte PA dajcie znac. Teren Chorzowa , Swietochlowic moge obcykac bez problemu. Poza tym troche sie tu czuje mimo wszystko jak rodzynek :P malo wujaszkow na forum siedzi :P -
no wlasnie mi chodzi o to - czemu miala tyle miotow w takim wieku . Jak to fizycznie jest mozliwe to wiem , ale w wieku 2.5 roku toz to prawie szczeniak jest. Nie wiem czy to miala byc maszynka rozrodcza czy jaki czort
- 63 replies
-
- allegro
- może pieska
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
I tak chyba jak na razie przyjdzie nam poczekac do konca tygodnia - nie wiem jak dlugo bedziemy czekali na wyniki badan z zeskrobiny . Moze wlasnie jest sznasa zagladniecia jej w uszka ? [B]Krecik[/B] dasz moze rade ?
-
Zadalem pytanei sprzedajacemu w jakis sposob jest to mozliwe . ... zobaczymy co odpisze
- 63 replies
-
- allegro
- może pieska
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
A ja rodzinie bez doswiadczenia odradzilbym tollera . Ten pies wymaga nie tylko duzej ilosci ruchu , ale rowniez sporej ilosci zajec . Wiec wszelkie szkolenia , nauki , tropienie agi itp. Moze faktycznie jakis psiak z DT
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Danka wazne zeby byl . I wlanie zeby wedrowal.....bedzie dobrze , a z diagnoza to i tak nam trza czekac. Bez diagnozy weta i tak nie ma co szukac DT , bo malo kto wezmie bez diagno.
-
Jak na razie zalozycielka watku zniknela ...
-
Cioteczki tu wujek :P rozeslijcie dalej wsrod znajomych na fejsie - [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=122505447829851[/url]
-
Zrobiony event na FB - [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=122505447829851[/url]
-
Coby nie bylo - tez jestem i to od rana Czekam na wiadomosci ze schronu
-
podajcie konto a 10 maja jakies pieniazki podesle
-
Przede wszystkim musimy wiedziec co powie Wet widac ten w schornisku nie ma mozliwosci diagnozy, Jak bedzie trzeb a placic - zaplacimy Tylko dajcie znac co i jak
-
jak potrzeba wsparcia finansowego to poprosze o nr konta. 10 powinienem dostac jakas kase za prace w nocy to podesle
-
Ok dla sprostowania - ja to nie ona ale on . Wrzucam na mojego FB , moze wiecej ludzi pomoze
-
Mnie przerazilo stwierdzenie ostatnie z linku podanego na eiobie Czyli jednym slowem jestesmy rasistami i mamy w glebokim powazaniu ludzi . Poza tym caly ton tego artykulu wg autora ma sklaniac do tego ze to ludzie sa zle traktowani a nie zwierzeta .Z jednej strony religai z drugiej filozofia. Oj pan sie mono zakrecil
-
Zapisuje. Jak bedzie wiadomo jaka kasa ma isc na weta dajcie znac. Napiszcie tez czy mozna z nim wyjsc gdzies do innego jak nie zapytajcie sie czy wet moze przyjsc do psiaka. Wyglada ta narosl jakby sie cos w niej zagniezdzilo . Nie znam lekarzy w tamtym rejonie , ale jak bylo napisane wyzje - psiak nie moze czekac
-
Ja sam uzywalem wczesniej z innym psiakiem automatu - sprawowal sie bardzo dobrze. Dla naszego kundelka kupilem zwykla smych , ale bede zmianila na automata.
-
Adopcja ? Oczywiscie i to jak udana - Lucky psiak z adopcji
biszat replied to biszat's topic in Foto Blogi
Historia tak - moja zona poszla na 0700 rano do pracy , ja po nocce bylem w domu ok 9. Oto jaki widok zastalem na Luckowym poslaniu [IMG]http://pies.slask.pl/images/smilies/smile.gif[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6290/dsc02224iw.jpg[/IMG]