jakie pretensje!zadalam pytanie,najnormalniejsze w swiecie,zdziwila mnie ta wypowiedz,jestem dogomaniaczka ,weszłam na watek bo mam dobry domek dla malego pieska ,wczesniej zadalam pytanie o jedna sunie i czytalam watek,
zdziwilo mnie to sformuowanie,ze jakis psiak ma dobry domek do adopcji a tu ktos jest zawiedziony...nie rozumiem