[quote name='danavas']Jasza a ta pani od czarlisława1 co były razem w schronie oglądać sunie...ta pani chciała ją przecież już wtedy zabrać, ale była kwarantanna....[/QUOTE]
No tak ..ale ponoc kobita sie obrazila nie wiadomo na co i kogo ..a czarlislawa tez ma u niej przerabane ..i mi pisala ,ze nawet jej nie odpowiada na zwykle dzien dobry ..oj ..mamieszalo sie ...