Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. czyli suka jest w domowych hoteliku? czy będzie w kojcu?
  2. ciekawe jakie smakołyki [url=http://smajliki.ru/smilie-710006151.html][img]http://s9.rimg.info/160aa339bd46c06dd736be76af543214.gif[/img][/url] dostaną panny na Mikołaja
  3. dobre wieści [url=http://smajliki.ru/smilie-710006151.html][img]http://s9.rimg.info/160aa339bd46c06dd736be76af543214.gif[/img][/url] i ja się ciesze
  4. ta suka jest bardzo łada [url=http://smajliki.ru/smilie-710006151.html][img]http://s9.rimg.info/160aa339bd46c06dd736be76af543214.gif[/img][/url] chyba młodziutka jeszcze
  5. ale fajne cudaki [URL="http://smajliki.ru/smilie-373862343.html"][IMG]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/IMG][/URL] mamusia cudna
  6. a ile jest szczeniaków? powinno być chyba 6?
  7. lepiej chyba z drugim psem niż w tym lesie
  8. jeśli byłoby Ci łatwiej możesz zdjecia hurtem wysłać do mnie na maila , a ja powstawiam ( mój mail: [email][email protected][/email]) jak wolisz suczka jest śliczna jakiej jest wielkości -do kolana? czy mniejsza?
  9. jak masz pieski u siebie -nie oddawaj ich do schroniska nie oddawaj gminie -bo gmina je [I]posprząta -sprzątanie to główne zadanie gminy [/I]zrób zdjęcia, załóż wątek trzeba szczeniaki ogłaszać na stronach internetowych i szukać im domów
  10. poprawiłam w pierwszym poście -żeby już nie był pomyłek nie doprecyzowywałam tego wcześniej -bo wątek jest założony na [I]psy w potrzebie/[B]podlaskie [/B][/I]w moim podpisie tez jest [B]podlaskie [/B]w tytule się nie zmieściło
  11. a gdzie te pieski teraz są? u Ciebie?
  12. Bajka jest słodka te miny robi niesamowite
  13. [quote name='Pipi']a jak fajnie mieć dwa. . . .nascie w domu:eviltong: zwlaszcza w taka pogodę jak dzisiaj.[/QUOTE] pewnie -od razu ciepło :diabloti: można na ogrzewaniu zaoszczędzić :evil_lol:
  14. wiecie co by się przydało Pipi od Mikołaja? [IMG]http://www.wirtualneoslo.pl/wp-content/uploads/2011/11/swieta-norwegia.png[/IMG] dobry aparat fotograficzny - :diabloti: taki, który ma proste i jasne menu i jednocześnie jest w stanie zrobić dobre zdjęcie portretowe i dobre w ruchu
  15. i jeszcze jeden cytat z wątku bielskiego [quote name='doris66'] W weekend (...) to pojedźmy tam , zawieziemy karmę tym sąsiadom, to moze będą karmili , może jakieś schronienie uda się zorganizować. .[/QUOTE]
  16. cytuję z wątku bielskiego [quote name='buniaaga']tak ale [B]dwa akurat były w legowisku pod starym domem.[/B]nie znam też płci maluszków.muszę znaleźć dłuższą chwilę i tam podjechać i obadać wszystko dokładnie ale to pewnie najwcześniej w weekend bo w tygodniu po pracy jest jeż ciemno i nic tam nie zdziałam.[/QUOTE] czyli jakieś miejsce tam mają?
  17. a może na tej posesji, gdzie ona jest -można by coś zaadoptować na budę
  18. a jest jakieś miejsce w hoteliku wolne, żeby ją wziąć ?
  19. koniecznie zrób im zdjęcie i wklej załóż tez im nowy wątek na [I]psach w potrzebie/podlaskie -[/I]koniecznie ze zdjęciami bo nawet nie wiadomo w jakim wieku te szczeniaki i w jakim stanie jedzą same?
  20. [quote name='kakadu'] moze by napisac do dorothy - ona spod bielska bialej, ma stajnie, moze by przytulila na chwile te psy? ale trzeba by jej pomoc w utrzymaniu i szukac na gwalt domow bo ona sama robi bokami...[/QUOTE] ale szczeniaki są w podlaskim -w Bielsku Podlaskim (no-w okolicach)
  21. witam [url=http://smajliki.ru/smilie-1129472583.html][img]http://s18.rimg.info/708a05ac6f3039ead3bd7d69ef60f4d4.gif[/img][/url]
  22. zobaczcie w podlaskim jest suka podobna do Caillou [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218661-Pi%C4%99kna-m%C5%82oda-ruda-sunia-od-3-miesi%C4%99cy-MIESZKA-PRZY-DRODZE-ok.-%C5%81om%C5%BCy-DT-lub-DS-PILNE[/URL]! sama w lesie :placz: :placz:
  23. zobacz PIpi -jaka podobna do mojej Caillou i sama w lesie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218661-Pi%C4%99kna-m%C5%82oda-ruda-sunia-od-3-miesi%C4%99cy-MIESZKA-PRZY-DRODZE-ok.-%C5%81om%C5%BCy-DT-lub-DS-PILNE"]:placz::placz:http://www.dogomania.pl/threads/218661-Pi%C4%99kna-m%C5%82oda-ruda-sunia-od-3-miesi%C4%99cy-MIESZKA-PRZY-DRODZE-ok.-%C5%81om%C5%BCy-DT-lub-DS-PILNE[/URL]!
×
×
  • Create New...