[quote name='ajlii']Na Amisia muszę się poskarżyć - dobrał mi się do pizzy i próbował wyjeść różne dobre rzeczy na cieście...
Ale mimo to zapraszam na bazarek! Dla Amisia i drugiego psiaka - Bostona.
Wiem że są u Amisia osoby, które zaglądały na wątek Bostonka. Chciałam tylko napisać - że ja chcę tylko wspierać psa, bez zagłębiania się w szczegóły i racje każdej ze stron.
http://www.dogomania.pl/forum/threads/238741-Dla-Amisia-i-Bostona-biżuteria-i-zegarki-do-31-01?p=20285486#post20285486
Amisiu ty urwiscie,jaki z Ciebie lakomczuch:loveu: