Kochana nie moge..Niemiec by mnie z chalupy wygonil.
Byla mowa o jednym Psie a przyjechalam z dwoma.:evil_lol:W wynajmowanym w Niemczech tak jest.Na 200 domow moze jeden sie zgodzi.Zgroza..
Nawet na kota trzeba miec pozwolenie:roll:
A juz nie zapomne jak w ogloszeniu bylo napisane ze mozna Zwierzeta.Zadzwonilam..okazalo sie ze mozna..chomika,rybki,swinke morska:mdleje: