Noooooo,a ja to juz dawno zglupialam.O to chodzi ze to nie byly 2 szczeniaki,tylko 7:crazyeye::crazyeye::crazyeye:do wydania.Ja nawet nie wiem,ktore wracaja z adopcji:roll:A zeby zrobic ogloszenia tym dwom co wracaja z tej adopcji to musimy miec zdjecia ,choc po dwa na sztuke do jednego pakietu.Bo jak oglaszac jesli nie wiadomo ktory jest ktory???Zrobic ogloszenia to nie sztuka,wazne zeby byly skuteczne..Bez DOBRYCH zdjec, skuteczne na pewno nie beda.Ja wszystkie zdjecia jakie dostaje ,wstawiam na watek.