Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Slyszalam:glaszcze: No i nastepny plus dla chlopaka,lubi koty,dzieli sie jedzonkiem i lubi podroze autkiem:klacz: Super Misio:loveu:
  2. Szczescie, ze juz ta biegunka dziadziusiowi przeszla:loveu:
  3. [quote name='aagataa8']Jestem na zaproszenie, niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo, mogę tylko podrzucać[/QUOTE] Witamy Cioteczke:lol:
  4. Czyzby domek staly sie szykowal??
  5. [quote name='Zofija']Odniosę się do tego krótko: Po informacjach na temat dwóch piesów , które wróciły od Pani z adopcji byłam pewna, ze Kajtusia nie wydam. Także po tym jak napisała Pani na wątku, ze Kajtuś będzie w płątnym dt u sąsiadki za 250zł, a do mnie na pw, napisała Pani, ze : [B][U]pójdzie do Pani, ale żeby ludziom nie mówić bo przestaną wpłacać pieniądze.[/U][/B]... Odpisałam wtedy Pani, ze absolutnie tak nie zrobię, nie będę nikogo okłamywać. I to był kolejny pewnik, ze Kajtusia nie wydam. Pisała Pani, ze u Pani jest bezpłatne dt i wszyscy o tym wiedzą. A kilka miesięcy wcześniej chciała Pani wziąć Lisia-ode mnie (ale znalazł się bezpłatny tymczas u argat), a potem Kajtusia- odpłatnie-właśnie za 250zł. Jak dostałam od Pani maila to wiedziałam juz, ze Pani jest tą samą osobą, która kontaktowała się ze mną wcześniej. Nie oceniałam tego. Płatne tymczasy to super sprawa. Tylko dlaczego teraz Pani pisze, ze wszyscy wiedzą, ze u Pani są tylko bezpłatne tymczasy? Za dużo niedomówień, dziwnych sytuacji, spraw. Nie Kajtuś nie pojedzie do Warszawy. Jest pod opieką naszej Fundacji- dane w moim podpisie+ strona i moze Pani na mnie nasłać nawet prokuratora generalnego. O wszystkim co sie dzieje z Kajtkiem będę pisać. Z pieniędzy się rozliczę. Jak tylko dostanę rachunek za hotelik od Pana Tomka to wrzucę na wątek, tak samo od naszej wetki z Cieszyna. I będziemy na zero. Dziękuję za deklarację, których ceną jest szantaż. Myślę , ze jakoś sobie damy radę. To tyle z mojej strony.[/QUOTE] :thumbs::thumbs::thumbs:
  6. [quote name='monika083']zrobilam , Pikola juz wplata jest, jeszcze jutro zaktualizuje bo zrobie zaraz przelew do lecznicy i Lilu,do konca miesiaca.[/QUOTE] Dziekuje:lol:
  7. Ok,jak bys mogla tylko dopisac ze to za pazdziernik,bo potem jak wplacam dekl.to jest mi latwiej.. Przytulki od ciotki Torusiu:loveu:
  8. [quote name='rita60']Nie mogę sie dodzwonić...zaraz dostanę wylewu:roll:[/QUOTE] Nawet tak nie mow!Dosc juz nieszczescia ostatnio..Bedzie dobrze!!
  9. To prawda ,dosc juz tych cierpien!Bardzo ale to bardzo trzymam kciuki za Fidzi:kciuki::kciuki::kciuki:Mimo tego cierpienia,ona wciaz sie usmiecha..
  10. Serce sie raduje ,jak sie patrzy na te wszystkie psiaki poza schronem:loveu: Staruszki w szczegolnosci:loveu:Wygrzewaj Bingus kosteczki w sloneczku,to samo zdrowie:loveu:
  11. Tak,tak:loveu:Az sie boje cieszyc:roll:
  12. [quote name='sybillas']Pewnie, że będzie dobrze. Trzeba tylko uważać na początku.[/QUOTE] Innej opcji nie widze:lol:Trzymaj sie Misiaczku:loveu:
  13. Misiaczki ,bedzie dobrze!Przytulam Was mocno i caluje zimne noski:loveu:
  14. Ojej,to juz jutro:loveu: Druga dobra wiadomosc dzisiaj:loveu:Hugoniku:kciuki:
  15. Ale cudne wiesci..No nic,oby nie zapeszyc..
  16. Przyznam sie ze ja tez..Na poczatku trzeba bedzie Misia bardzo pilnowac..
  17. [quote name='Karolcia_ko5']Zaznaczam sobie chłopaka....[/QUOTE] Witamy u Gucia:lol:
  18. [quote name='NusiaiJa']Na jakie konto mozna wysłać grosiki dla Gucia ? Poprosze o nr.konta[/QUOTE] Pieknie dziekujemy:lol: Juz wysylam konto na PW.
  19. A to sie Laleczka rozbrykala:loveu:To dobrze:loveu: Tylko to biedne oczko:shake:
  20. Chlopcy szczesliwi..Pychole usmiechniete:loveu:
  21. Coraz ciezej zebrac deklaracje..Za duzo nieszczescia:shake:
  22. Pewnie ze sie trafi..Kochane Misiaczki:loveu:
  23. :-(:-(:-( Tadzia teraz spacerkuje z Totusiem..to byl tez taki okruszek:-( Tuptaja sobie wolniutkim kroczkiem,jak to staruszki..
×
×
  • Create New...