barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='hebanowa'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/214500-Psy-Kud%C5%82ate-i-%C5%81aciate....wolne-miejsce-w-domu[/URL] Nie zauważyłam ,że link się nie otwiera ,wkleiłam dobry powyżej.;) Dla wyjaśnienia to Oczka-towarzyszka Kamy z DT już miała zarezerwowany ten hotelik i z racji tego ,że wydaje mi się ,że psiaczki potrzebują wzajemnego wsparcia to zadzwoniłam czy znalazłoby się jeszcze jedno miejsce. I miejsce jest tez dla Kamy zarezerwowane -koszt 300 zł plus karma ,tak mi Donka 5 podała (ważne ,że będą w domu) Hotelik jest ok.30km od Radomia.[/QUOTE] Dziękuje za info. Zajrzę zaraz na watek hoteliku. -
[quote name='SZPiLKA23']do podpisu wkleisz podobnie tylko idz do Ustawienia (prawy gorny rog) potem po lewej znajdz: edytuj sygnature pokaze Ci sie pole na wpis tam wklej link i mozesz dopisac ze to bazarek zatwierdz i gotowe:)[/QUOTE] Spróbuję jutro. Właśnie dostalam smutną informację, że zmarla Pani, u ktorej byla na płatnym dt Kama z Orzechowiec - az w Łodzi i nie bardzo jestem wstanie opanować teraznową umiejetność.
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='hebanowa'][SIZE=4][COLOR=blue]Jest szansa ,żeby psiaki jechały razem ........ [SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/214500-Psy-Kud%C5%82ate-i-%C5%81aciate....wolne-miejsce-w-domu A to link do hoteliku . Więc proszę -decydujcie:roll: Pieski będą przebywac w domu. [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Bardzo mi przykro z powodu śmierci Zuzki... Niestety link sie nie otwiera. Możesz wkleić jeszcze raz? I gdzie jest ten hotelik? W jakim mieście? -
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szpilka zrobila bazarek. Link jest na wątku ogolnym przytuliska. Widzialaś? Trzeba by chyba wkleić na inne boguchwalskie wątki. -
A z wdzieczności za allegro zrobione dla niej przez Ciocie Szpilke Chabunia pięknie zaprasza na jej bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214938-Smycze-obroze-łancuszki-kolczatki-korale-ciuszki-muza-i-wiele-innych!-Do-5.10?p=17665926#post17665926[/url]
-
[quote name='SZPiLKA23'][url]http://www.dogomania.pl/threads/214938-Smycze-obroze-%C5%82ancuszki-kolczatki-korale-ciuszki-muza-i-wiele-innych!-Do-5.10?p=17665926#post17665926[/url][/QUOTE] Czy bazarek juz otwarty? Takie psio- roznościowe cieszą sie największym zainteresowaniem. A nie dokładacie kolczykow, które zostaly z bazarku kolczykowego?
-
[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze ktos Mozarta wezmie do siebie........[/QUOTE] I wziął Szarotko, wziął !!! :lol::lol: Zajrzyj na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] dzial Psy w swoich nowych domach :multi: A dodatkowo zdjęcia z nowych domów :lol::lol:
-
[quote name='barb']Tylko juz dziś nie dam rady.[/QUOTE] Dziś zrobione dwa dla Czokusia ;) A Chaba miala juz 49 wejść na swoje ogloszenie na Jaroslawiaku.Tylko żeby to się przełozyło na telefony.
-
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok. Tylko ja po kilka robie. Nie umiem takiej masowki wyrabiać jak na tych bazarkowych ogloszeniach. Na Jaroslawiaku jest niewiele zwierząt oglaszanych, na Przemyslaku troche więcej - szukam takich portali żeby wstrzelić sie w niszę. -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A ktory z psow najbardziej potrzebuje ogloszeń ? -
[quote name='izatemka']Boz odebrany przez właściciela, został z biszkoptów ten bez łapki...[/QUOTE] Przeczytalam na stronie schroniska. Cieszę sie, że chociaz jednego odszukal wlasciciel. Do Orzechowiec trafiają psy nie tylko z Przemysla, ale tez z Jarosławia, Przeworska i Grodziska.
-
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chabuni ogloszenia z tymi zdjeciami tak blado wypadly. A Czokusiowi zrobilam dwa (pisalam na jego wątku) to wyszly slicznie. A ktoremu psiakowi zrobić w nastepnej kolejności? Myslalam o Pakusiu ale moze Atosowi najpierw? -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zrobilam Czoko dwa ogloszenia - na portalu Jaroslawiak i Przemyślak. -
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy te Wasze psiaki wszystkie takie piękne czy to zasluga jakiś fotograficznych trików? ;) Trafiają do was same urodziwe !! ?? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Dlatego pisałam, że Pakuś ma wiele szczęścia w nieszczęściu...[/QUOTE] Też tak myslę. -
Tylko juz dziś nie dam rady.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Żeby nie offować za długo - świętokrzyskie jest jedynym województwem w kraju, które nie ma [B]żadnego[/B] schroniska. Mordownia w Dyminach przeszła w ręce kieleckich organizacji ale po zamnknięciu schronu w listopadze ubiegłego roku przechodzi reorganizację i przyjmuje psiaki tylko z interwencji. W dodatku pęka w szwach...[/QUOTE] Aż trudno w to uwierzyć :shake: -
[quote name='barb']Jesteś genialna ! Ja sie na tym zupełnie nie znam.[/QUOTE] A za to zrobie ogloszenia psiakom z Przytuliska na naszym lokalnym portalu. Juz bez Colusi. Na poczatek Pako, Czako i może Blondi. Ok?
-
Juz nie pamiętam czy ma jakieś ogłoszenia i czy są aktualne. Musze przejrzeć wątek, gdy będę miala więcej czasu.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Tym razem nie ja ;) ale pomóc psiakowi trzeba, zanim ktoś z osiedla się nim nie "zaopiekuje" :angryy:[/QUOTE] A nie mozna umieścić go w schronisku skoro nikt go nie moze wziąć? Nie czytalamjeszcze jego wątku ale mysle, że pies bylby tam bezpieczny. Mam nadzieję, że Ciotki z Boguchwaly nie będą zle, że to na wątku Pakusia piszemy?