barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Korenia']A mi pokradli to co chciałam ;([/QUOTE] Pociesz się, że przynajmniej Viki skorzysta :lol: a kasiorka bardzo potrzebna i jej i Zahirowi :lol:
-
[quote name='sharka']te co sama robię aktywuję na swój mail :] gumtree chyba nie ma takiej opcji :/[/QUOTE] Tam raczej mozna tylko przedlużać.
-
[quote name='sharka']sama <:] ale robię tylko na 5 portalach :) nie wiem jak się odświeża ogłoszenia? barb usuwasz stare i robisz nowe?[/QUOTE] Aktywujesz ogłoszenia na swoj mail ? Wtedy z niektórych portali np. alegratka i tablica dostajesz i nformacje o mozliwosci odświezenia ogloszenia np. link w ktory masz kliknąć.
-
[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na Vikuniowy bazarek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238707-Kosmetyczno-różniasty-dla-Viki-i-Zahira-do-27-01-2013[/URL][/QUOTE] Kosmetyki tez są :lol:
-
[quote name='Basia1968']Dineczka ma się bardzo bardzo dobrze. I co ciekawe absolutnie nie chce wychodzic na pole:evil_lol: bo jest...zimoooo. Trzeba wynosić ją na rękach by zrobiła sikuuuu, koopke. Śpi zakopana po uszynki w betach.[/QUOTE] Wcale sie jej nie dziwię. ;) [quote name='Gosiapk']Chętnie bym się z nią w kołdrę zawinęła i też bym nosa nie wyściubiła :)[/QUOTE] Ja tak samo.Zwlaszcza rano. ;) [quote name='Basia1968'][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.418028741544604.118258.167703753243772&type=1[/URL] nie ma za dużo, ale obiecuję poprawę[/QUOTE] Wcale nie tak mało tych fotek :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwdomna']biedne maluszki.. zapisuje watek[/QUOTE] Witamy na wątku. Mam nadzieje, że zostaniesz na stałe.:lol: [quote name='Ikusia']Spotkałam się z Iwoniam dzisiaj w lecznicy i już się tak nie martwię. Żyje, jest cała i zdrowa. Kiedy znajdzie czas w przerwie między Natalką a sprzątaniem kupek na pewno tu zawita. Justynko, piękny bazarek.[/QUOTE] Dziekujemy Ikusiu za uspokajające wieści o Iwoniam. Bazarek Justynki bardzo fajny i ladnie sie rozkręca. U Malgoski też cały czas ruch. -
Ciociu sharko sama robilaś ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Przepraszam za offa, ale może jest ktoś na tym wątku z [B]Zawiercia[/B]? Szukam osoby, która mogłaby tam przeprowadzić wizytę przed adopcyjną...[/QUOTE] Wklejam listę dogomaniakow z Zawiercia. Pod każdym nikiem liczba postow. 5iatka 38 Alandar 5 animalka 1 gosiak_t81 2 grygy 870 iceangel4444 466 Ika79 1 iSKrA 16 Kobiet@24 10 lespaa 298 Noelani 609 olmeca 6 SisiKLIKA 1 Violet 26 Youpeter 1 zubeer 51 -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Dzięki barb, długo nam nim myślałam :) Bardzo jestem ciekawa, czy ktokolwiek się odezwie...[/QUOTE] Trzymam kciuki - bardzo mocno. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']może uda mi się jutro do niej zadzwonić póki co bazarek można oglądać;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238564"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238564 już bazarek działa:) [/URL][/QUOTE] Juz sobie zapisałam, później będę dokładnie oglądać. :lol: -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładny tekst do ogloszeń. Nie działa drugi i trzeci link. -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A co tam u Czesława ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238316-Filmy-książki-firanki-obrazy-na-dt-iwoniam-i-dt-Ikusi-do-20-01-13-godz-22-00[/URL] zapraszam na bazarek na dt iwoniam i dt ikusia mile widziane podrzucanie:) i kupowanie oczywiście:)[/QUOTE] Bazar ogromny. :multi: Fanty świetne.:lol: Obrazy od Ikusi - przepiękne.:lol: [quote name='Figunia']Gdyby ktos mial problem z logowaniem, to podpowiem to, co wyczytalam na watku Tusi. Olga7 poradzila, by w takiej sytuacji odznaczyc opcje "zapamietaj mnie" w malym okienku na gorze strony. Zrobilam tak i pomoglo, a od 2 dni nie moglam wejsc na Dogo.[/QUOTE] Mnie tez pomogło [quote name='Ikusia']Z dogo to jakieś nieporozumienie. Mam dość tego portalu, ciągle awarie.[/QUOTE] Znikajace posty, trudnosci z zalogowaniem, problem z subskrybowanymi wątkami... -
Jest wątek gdzie szukają malego, kudlatego, bialego lub beżowego psiaczka. Można go wstawić ? [quote name='luka1']Kolejna psina, która spadła nam z nieba. Maleńki piesio, zabrany z łańcucha [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/s63023291.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6933/s63023291.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE]
-
[quote name='luka1'] Jeszcze jedna dobra wiadomość. Dostałam bardzo miły list od ludzi MILKI. Oczywiście wszystko jest wspaniale.:multi:[/QUOTE] Ogromnie się cieszę. :lol: Przed chwilka sharka podala mi link do tego wątku. Wczesniej tu nigdy nie zagladałam. Skopiuję informacje, ktore wpisalam na wątku Basta. [quote name='barb']Nowe ogloszenia szczeniaczków. [URL]http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-IDPpw1.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-20753349.html[/URL] [/QUOTE] [quote name='barb']Na stronie schroniska w Orzechowcach - w aktualnościach [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/[/URL] pojawiła sie informacja o zaginionej koło Sochaczewa rasowej spanielce.[/QUOTE]
-
[quote name='sharka']http://www.dogomania.pl/forum/threads/176617-Sochaczew-Fundacja-NERO-psi-wątek/page46 Dziekuje, zajrzę. Nie znałam tego watku i wszystko co miało zwiazek z Fundacją wpisywałam teraz u Basta...
-
Na stronie schroniska w Orzechowcach - w aktualnościach http://www.schroniskoorzechowce.pl/ pojawiła sie informacja o zaginionej koło Sochaczewa rasowej spanielce.
-
Nowe ogloszenia szczeniaczków. http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-IDPpw1.html http://alegratka.pl/ogloszenie/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-20753349.html Osobie, która odpowiedziała na poprzednie ogłoszenie wyslalam jeszcze jeden mail. A wiadomo co u Milusi ?
-
Juz po skopiowaniu tu odpowiedzi weszlam na stroną fFndacji i zorientowalam się, że pieska z ogłoszenia już u Was nie ma. Zainteersowanej osobie podałam adres mailowy i strone Fundacji. Odpisalam, ze nawet jeśli piesek ze zdjęcia znalazł juz dom to Fundacja Nero ma wielu innych podopiecznych. Trzymam kciuki aby ktoryś z piesków się spodobał. No i koniecznie jak najprędzej muszę wyedytować zdjęcia w ogloszeniach. Niestety hamuje mnie mój bardzo powolny komputer.
-
Luka dostałam odpowiedz na ogłoszenie tego pieska. Wklejam ja ponizej. Odpowiedz i adres mailowy z jakiego zostala przeslana przeslalam też na adres fundacji. Nie wiem tylko czy ogloszenie jeszcze aktualne, miałam Cię nawet o to zapytac - bo nie odświeżalam go od listopada. "witam. Ja w sprawie tego pięknego pieska. Chciałbym przyjechać go obejrzeć i go wziąć. Mój poprzedni pies umarł za starości i bardzo lubie psy i poszukuje drugiego pieska. Chciałbym sie spytać o adres do waszej fundacji. pozdrawiam. :D"
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wstawilam Barborka i Rysia. W piatym poście [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238417-Dom-w-Wwie-dla-małego-kudłaczka-białawego-beżowego-w-typie-GONZO[/URL] Z moimi subskrypcjami też jest problem... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ma być mały a Barbórek jest średni... No i kolor. Czy on jest biały lub beżowy ? W ogłoszeniach nie jest napisane.[/QUOTE] Kto wie jakiego koloru jest sierć Barborka ? Ludzie z wątku życzyli sobie tylko bialego lub beżowego pieska... [quote name='masza44']ooo to super że Jeżynka w domu! trzymam kciuki żeby było dobrze marzę o domu w którym jest już inny pies dla Malinki bo ona kocha moje psy i byłoby jej smutno samej, ale nie wiem czy dla Jeżynki nie byłaby za mocna ( jest chyba z 2 razy większa) i za bardzo zaczepna ( nauczycielka Malwinka ją wyszkoliła, odbywają się takie walki psów że hej, Ikusia jest świadkiem słyszała prze telefon:))[/QUOTE] Trzymam kciuki za aklimatyzację Jeżynki i oczywiście za domek Malinki :kciuki: [quote name='Justyna Lipicka']pisałam że dostałam paczke od Marty ale mnie wywaliło i nie zapisało...brrr...a to o 16było...bazarek będę robić na dniach bo od mamy 2 reklamówki ciuchów przywiozłam+moje+z ostatniego bazarku+rzeczy od Marty[/QUOTE] To czekamy na nowy bazarek :lol: [quote name='Ikusia'] A ta piękna, długowłosa dziewczynka, której zdjęcia wstawiałam to córka Karmi - Erinka. Jej dzieci + Rosa + Ferbi po kastracji/sterylizacji. Została jeszcze Kiara. Ona ma zabieg w drugim tygodniu ferii. [/QUOTE] Czy to ta sama Erinka, ktorą ogłaszalam razem z jej braciszkiem ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']może Barbórek?[/QUOTE] Ma być mały a Barbórek jest średni... No i kolor. Czy on jest biały lub beżowy ? W ogłoszeniach nie jest napisane. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
poszukiwany mały, biały (beżowy) kudłacz, potencjalny dom w Warszawie[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238417-Dom-w-Wwie-dla-małego-kudłaczka-białawego-beżowego-w-typie-GONZO"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/238417-Dom-w-Wwie-dla-małego-kudłaczka-białawego-beżowego-w-typie-GONZO[/URL] -
Moze ktoryś z waszych podopiecznych nadawalby się na ten watek ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237520-Szczeniak-z-kosmatą-mordką-poszukiwany-docelowo-mały-średni-cała-Polska[/URL] Szczeniak z kosmatą mordką (lub do roku) mały lub średni - moze Rysiek lub Barbórek ? Lalunię wstawiłam na wątek gdzie poszukiwany jest piesek dla starszej pani. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237768-Szukamy-psiaka-dla-starszej-Pani-Bielsko-Śląskie?p=20250464&posted=1#post20250464[/IMG]