Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [quote name='Mysza2']Nie martw się na zapas, po schroniskowym jedzeniu wiadomo jak bywa. Może się wszystko unormuje. [B]Obiecałam sobie że przez weekend będę żebrać o kasę dla niego a tu kapa. Ale już działa dogo:):)[/QUOTE] [/B] A ust mi to wyjęłaś ciociu ;) Ale najważniejsze, że dogo ożyło a jutro tez jest dzień :)
  2. Wstawię link do aukcji allegro na fb Małego :):):) [url]http://allegro.pl/polamany-zaglodzony-wyrzucony-z-auta-szczeniak-i1957702504.html[/url]
  3. Jestem na wezwanie beli51 :) Fb udostępniłam i rozesłałam :) Czytam, że Dianka ma szansę pojechać do hoteliku Terier :) To bardzo fajne miejsce :loveu: Jest tam już Bambu i Seniorek, których wątki dobrze znam :) Pomogę rozsyłać zaproszenia, bo finansowo już nie dam rady nic wycisnąć :oops:
  4. [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-5zmAGcds_Jc/TtDs0bsmjhI/AAAAAAAAI6w/5bMlynODVEc/s320/troll1.JPG[/IMG] Fajna mordka :loveu: A jak wyraziście umaszczona :) Górna linia to regularne serce :loveu: Cieszę się, że od weta przyszły dobre wieści :)
  5. Michalino, możesz zrobić kilka ładnych zdjęć suni, ułożyć tekst do ogłoszeń i wykupić pakiet ogłoszeń na bazarku np. TU http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=217686&goto=newpost Bazarek trwa do 30.11. (wstawiasz zdjęcia i tekst, płacisz przelewem na wskazane konto i cierpliwie czekasz :)) Nie zapomnij podać własnych namiarów do kontaktu (mail, telefon) Będziemy trzymać kciuki :) Buziaki dla Donia :loveu: Ptaszki mi wyśpiewały, że nasz chłopiec kwitnie pod Waszą czułą opieką :):):) Prosimy o parę fotek :modla: :modla: :modla:
  6. [quote name='psi']Dziś rozmawiałam z Panią ze Szwecji bardzo dobre wrażenie wywarła na mnie,dużo czyta o zajmowaniu się ślepym psem bardzo jej zależy na adopcji Lucka gdyż jak to powiedziała to jest piesek w ogromnej potrzebie a Ona takiego właśnie szuka.Dużo mnie pytała o niego co mogłam powiedzieć na jego temat to powiedziałam i miło nasza rozmowa się zakończyła będziemy w kontakcie.[B]Musze dowiedzieć się jak załatwić paszport Luckowi i jak wygląda wjazd psa do Szwecji tzn pani mi powiedziała o pół rocznej kwarantannie ale ja muszę wszystkiego się dowiedzieć by mieć pewność [/B]ROZUMIECIE mnie.Będę informowała o przebiegu sprawy ;)[/QUOTE] Rozumiemy i pochwalamy taką ostrożność :) A to jest ta Pani, o której pisała monia3a ??? Czyli będzie możliwe sprawdzenie domku ??? Żeby tylko się udało :modla: :modla: :modla:
  7. I co ??? Czekamy wyłącznie na dobre wieści :modla: :modla: :modla:
  8. Miziam Maciejkę na dobranoc :loveu: [B]Martiko,[/B] zajrzysz na bazarek, który mam w podpisie, please :modla:
  9. Lanka na samą górę po domek wyśniony :):):)
  10. Oj napasłam oczy, napasłam :multi: :multi: :multi: Cudny ten pychol Misiowy :loveu: Zazdroszczę Ci Caragh, że masz Go obok siebie :oops:
  11. [quote name='Abrakadabra'] [B]DON-ka[/B], nikt nie dzwonił... [/QUOTE] Kurcze, jakaś straszna ostatnio posucha w tych ogłoszeniach :shake: Chyba taka pora ... Ludzie zajęci czym innym ... Oprócz Diary robiłam ogłoszenia jeszcze kilku innym psom i tam też grobowa cisza ... :( W tamtych przypadkach mogłam jednak się z tym liczyć, ale z Diarą myślałam, ze pójdzie szybko... Takie ładne zdjęcia, sunia młoda, oryginalnej urody, przyjacielska... Eeech, szkoda słów ...... :shake:
  12. I ja zaglądam do chłopaka :loveu: Jotesko, gdzie On teraz jest, bo trochę się pogubiłam :oops:
  13. [quote name='azalia']Jak sie Boluś miewa?[/QUOTE] No właśnie... ???
  14. [quote name='Basia1244'][B]Zgadza się - dogo nie chodzi, dogo pełza.[/B][/QUOTE] Tez mam dziś takie wrażenie :shake: Jak dobrze, że Ramzes już u LILU :multi: Faktycznie, dziewczyna ma fachowe podejście :):):) Już widzę, że będziemy mieć stały dopływ konkretnych i wyczerpujących informacji na temat Ramzesa :multi: Podtrzymuje moją deklarację na Ramzesa :) Kto jest skarbnikiem ??? Proszę o numer konta. Jak Ramzes będzie gotowy ruszę z ogłoszeniami :) Mizianko dla chłopaka poproszę :loveu:
  15. [quote name='DZIR']Szybkiego powrotu do zdrowia malutki. Proponuje zrobić plakaciki / na allegro można zamówić/ i rozwieszać gdzie się da. Przyślesz do mnie to młodsza córka porozwiesza na kilku stacjach WKD, a starsza w stajniach/ jeździ konno/. W iternecie wyczytałam, ze z internetu korzysta tylko 5% ludzi 60 lat i wyżej. To grupa ludzi b.adopcyjna i trzeba do niej dotrzeć właśnie przez plakaty Czytał wczoraj na wątku starego psa " Kacper psina..... ", że namiary na dom dla psa dostali z fundacji Viva . Wzięła go pani, która ma starą bokserkę dla towarzystwa .Trzeba psa tam zgłosić.[/QUOTE] Mądrze prawisz cioteczko :):):) Tylko, że Mały, jak łapa się wygoi, będzie potrzebował rozsądnej dawki ruchu, ćwiczeń... Owczarki, a On prawie nim jest ;) , nie powinny się nudzić, potrzebują wyzwań i pracy z człowiekiem Nie każdy w wieku 60+ będzie w stanie Mu to zapewnić Co by jednak nie mówić - plakaty to dobry pomysł :):):)
  16. [quote name='DONnka']Gdybyś mogła, byłoby fajnie :) [B]Sklecę na jutro jakiś tekst[/B] :)[/QUOTE] No i skleciłam :) Czekam na ewentualne uwagi :) [B][I]REKS to jeden z psów ocalonych z koszmaru, o którym głośno było ostatnio w mediach. Dramatyczne warunki, w jakich przebywał nie zdążyły na szczęście odcisnąć trwałego piętna na jego zdrowiu i psychice. Reks ma 4-5 lat Jest zdrowym i żywiołowym owczarkiem niemieckim. Wrodzona inteligencja sprawia, że szybko i chętnie się uczy. Instynktowna czujność i lojalność czyni z Niego doskonałego stróża i opiekuna domostwa. W stosunku do ludzi jest łagodny i przyjacielski. Kontakt z człowiekiem sprawia Mu wyraźną radość, ale nie domaga się go w sposób nachalny. Reaguje na polecenia i całkiem nieźle chodzi na smyczy. Nie toleruje innych psów. Idealny dla Reksa byłby dom z ogrodzonym ogrodem, w którym mógłby swobodnie biegać i bawić się. Nie zostanie jednak wydany do kojca ani do budy. Szuka domu, w którym będzie traktowany i postrzegany przede wszystkim jako przyjaciel rodziny a nie tylko doskonały stróż i obrońca. Jeśli pokochasz Reksa i dasz Mu dom, On odwdzięczy Ci się tak, jak to tylko owczarek potrafi - nieocenionym, pełnym empatii towarzystwem oraz bezgraniczną wiernością i oddaniem do końca swoich dni [/I] [/B] [B]Anett[/B], namiary do kontaktu będą na Ciebie, tak ??? Jeśli masz pomysł na jakieś poprawki, to wal śmiało :)
  17. [quote name='Cantadorra']Czy wykupić mu ogłoszenia na bazarku?[/QUOTE] Gdybyś mogła, byłoby fajnie :) Sklecę na jutro jakiś tekst :)
  18. Z tego co czytam wynika, że przyszłość psiaka niepewna :shake: Wszystko się może zdarzyć, z najczarniejszym scenariuszem włącznie :(:(:( W tej sytuacji DZIĘKUJĘ BOGU, że może być tam gdzie jest, czyli w domu, z ludźmi, którzy się o Niego troszczą !!! On na pewno to czuje i to jest dla mnie teraz najważniejsze !!!
  19. [quote name='malvaaa']niestety pieniążków nie przeleje, Reks nadal nie ma domu i żadnych deklaracji :( domek zrezygnował z powodu odległości :([/QUOTE] Tu nie o odległość chodzi (Reks mógłby mieć zapewniony transport), ale o chęci, których nagle zabrakło ... :shake:
  20. [quote name='unixena']Sa jakies nowe wiesci o chlopczyku ?:roll:[/QUOTE] No właśnie, o to samo chciałam zapytać ???
  21. [quote name='joteska']Dziś Igorek przeszedł z zastrzyków na tabletki antybiotyku x 2 dziennie Kefavet, mam nadzieję , że da sobie do pyszczka wsadzić. Teraz bardzo ważne jest stosowanie Nutriplantu. Załączam info i rachunek od Dr Oli Witam, Igor ma całkiem dobre uszy-wyczyszczone dzisiaj dokładnie.Mysle,ze nie ma potrzeby kropic Easoticiem,trzeba poczekac na wymaz i ewentualnie potem jeszcze cos wdrozyc-jesli oczywiscie bedzie tka potrzeba.Łapy duzo lepsze,ale jeszcze potrzebuja leczenia.Dostal dzisiaj Kefavet i od jutra ma jesc 2* dziennie 1,5 tabl.Opakowanie starczy na 10 dni. Wyszczególnienie za co i ile: 8.11.2011 1.sza wizyta-bad krwi-morfologia i biochemia-70 zł, bad na tarczyce i grzyba 250 zl, Frontline 35 zl Aniprazol 3 tabl 18 zł wizyta i bad zeskrobin 40 zł 18,11,2011 Advocate 40 zł wizyta 40zł 19.11.2011 wizyta + wymazy 140 zł 20.11.11 wizyta domowa 50 zł 21.11.11 wizyta domowa+ Easotic 105 zł 22.11.11 wizyta domowa 50zł 23.11.11 wizyta domowa 50 zł 24.11.11 wizyta domowa 50 zł 25.11.2011 wizyta 40 zł Kefavet 60 zł Wysyłam tez zeskanowana fakture Pozdrawiam Aleksandra Leżańska do zapłacenia [B][COLOR=red]1121,04zł stan konta: minus 691zł :placz: [/COLOR][/B][/QUOTE] Kurcze, sporo tego wyszło :roll: Nie spodziewałam się :shake: Nie mam teraz jak wesprzeć Igorka finansowo, przykro mi... :oops: Ale cieszę się, że jego stan się poprawia :multi: Takie wieści warte są każdych pieniędzy :) Jak tylko wpadnie mi jakaś extra kasa, będę pamiętać :)
  22. Zgadzam się w 100 % !!!!! Tak mi przykro... :(:(:( Może jednak opcja nr 1, o której pisze DT, będzie możliwa :modla: :modla: :modla:
  23. Zaglądam do Diarci z nadzieją na ... odzew z ogłoszeń :) Miziam pannę za uszkiem :loveu:
×
×
  • Create New...