-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam danavas, ale nie miałam dziś czasu pozapraszać cioteczek ONkolubnych :oops: Obsługa tych dwóch bazarków w moim podpisie pochłania mnóstwo czasu :shake: Udało mi się jednak w pracy wyżebrać dla Ikara 30 zł Wiem, że to mało, ale grosz do grosza... Jutro zrobię przelew :) -
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zawitają danavas, zawitają :) Jestem na wezwanie unixeny :) Jakiś wysyp ONków ostatnio :shake: Nie mam słów... Będę zapraszać i zebrać o pomoc dla biedaka, bo ja finansowo teraz wysiadam :oops: -
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[quote name='joteska']Igorek otrzymał w spadku po Dicku, który już znalazł DS 70 zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219457-DONek-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-bity-ju%C5%BC-w-DS%21/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/219457-DONek-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-bity-ju%C5%BC-w-DS!/page9[/URL] bardzo dziękujemy zibisz i cioteczkom z owczarka.pl za wpłaty i za zgodę na wspomożenie Igora:loveu::Rose: [B]i pomoc naszej owczarkowej mateczki DONnki [/B]:buzi:[/QUOTE] Aż się zawstydziłam :oops: Joteska, nie przesadzaj, ja nic takiego przecież nie zrobiłam :shake: Mimo wszystko - dziękuję :loveu: I podoba mi się to określenie - mateczka ONkowa :multi::multi::multi: A wracając do Igora, są już gotowe ogłoszenia z tego bazarku, na którym zamówiłaś ??? Mogę zacząć trzymać kciuki ;) -
[quote name='joteska'] może zadzwonie do nich dziś i podpytam:roll: ślę dalej fluidy z wielką nadzieją, że sunia nie będzie musiała długo czekać dzwoniłam, anett miała rację, niespodziewana poważna sprawa zdrowotna bliskiej osoby, [B]zaś sprawa Roxy jest nadal aktualna[/B][/QUOTE] Naprawdę :crazyeye: No to czekamy na jakiś ruch z Państwa strony :)
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
DONnka replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Uff, ale mi ulżyło, że sytuacja się uspokoiła Sprawa Kanisa nie dawała mi spać :shake: Znaczy się kupiliśmy trochę czasu, żeby znaleźć chłopakowi nowy domek, tak ??? Na razie nie mam pomysłu, ale dalej będę myśleć intensywnie :) Ja, podobnie jak egradska, mam w domu terytorialnego i nieprzewidywalnego samca ON, który prócz domowników nie toleruje nikogo :shake: W innym wypadku....., ech szkoda gadać, co by było gdyby... :shake: -
Bardzo Ci dziękuję Elżbietko :loveu: Jak zwykle jesteś niezawodna :) Miziaj Czatę od nas wszystkich :loveu: Joteska :loveu: :loveu: :loveu: Anett na pewno sprawdzi i potwierdzi, ale wyciągi w OTOZie są bodajże co 10 dni, więc trzeba troszkę poczekać :) Wielkie dzięki ciociu :modla: Na Ciebie zawsze można liczyć :) Każda złotówka się przyda :)
-
Wstępnie zgodziła się ciocia bela51 :) Zapytam jeszcze ciocię asl :)
-
Widzę, że chętni na zaszczytną funkcję skarbnika Diny walą drzwiami i oknami ;) Wyślę PW z zapytaniem do kilku osób :) Może któraś się zgodzi :) Trzymaj się Dinka :loveu:
-
[quote name='joteska']super wieści:multi: DONneczko a co ze spadkiem po Dicku? myslisz, że mogę już na Monę część spadku przesłać? Ostatnie wpłaty na Dicka były od zibisz i cioteczki owczarkowej co już zgodę wyraziła:lol: Możesz kochana, możesz :):):) Właśnie wracam z owczarka a tam pełne poparcie dla tego pomysłu :multi: Pieniążki bardzo się Monie przydadzą :) Anett, prześlij mi ten numer konta do hoteliku :)
-
[quote name='anett']Ewa bardzo dziękuję!!:Rose::Rose: Mam świetnie wieści!!! Mona miała dzisiaj badania krwi - wszystkie parametry w normie:multi: jedynie jeden z parametrów wątroby w górnej granicy normy (ale nie przekroczony) a reszta bardzo dobrze:lol::lol: Jest to pojedynczy guz o zwartej strukturze, dobrze oddzielony, nie ma żadnych innych rozsianych guzków. Żadnych przeciwwskazań do zabiegu; operacja za ok. tydzień jak Mona jeszcze trochę się wzmocni. Tak się cieszę :multi: :multi: :multi: To naprawdę dobre wieści :):):) Niunia wreszcie pozbędzie się tego paskudztwa :) A my zdążymy uzbierać trochę więcej kaski na zabieg:)
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
DONnka replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Kanisa na wezwanie cioci egradski :) Niestety nie czytałam całego wątku :oops: Co jest teraz priorytetem w przypadku Kanisa ? Znalezienie innego domu czy pieniądze na operację (jak w tytule wątku) -
[quote name='Fela']Dlatego na wszelki robimy to badanie kału. Wg informacji od lekarza, u którego Dina była zarejestrowana, ostatnie odrobaczenie było w listopadzie 2010 roku (dolpac 25), być może jej opiekunka w międzyczasie kupiła jakiś preparat i jej podała. Ale tego się nie dowiemy, póki Sarna nie odpisze. Mogą to być megarobale, ale to nie bardzo tłumaczy tego, jak jest pobudzona. Z drugiej strony tak naprawdę może to być kilka rzeczy na raz. [B]No nic, mam nadzieję, że tereaz już z górki[/QUOTE][/B] Ja też mam taką nadzieję :) Cieszę się, że jest w rękach fachowców :) Kto jest chętny, żeby zostać skarbnikiem suni ? :)
-
Saba zostanie u swoich właścicieli, my będziemy pomagać i sprawdzać
DONnka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Żeby się udało trzymam kciuki[/QUOTE] Przyłączam się :) Oby sunia nie została tam na długo :modla: -
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1299/35b96bccabb51555med.jpg[/IMG] No cudna jest ta Śnieżna Królewna :loveu: :loveu: :loveu: [B]Kajka[/B], całuj tak: czółko, nochal, uszęta i znowu czółko ;) I do tego dodaj duuużo miziania :) Uwielbiam tu wpadać i strasznie żałuję, ze ostatnio mam na to za mało czasu :shake: Ale myślę o Was często i zawsze z uśmiechem na ustach :):):) -
[quote name='Merys']Oj tak, Dziadzia nam odżył :) To super :multi: Byle tylko nie przesadził :cool3: MaDi, a ta karma z owczarka też doszła ?
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń i zdjęcia Igora wysłane do Hitoshi :) Teraz poczekamy :) Żadnych pieniędzy mi nie zwracaj :) Pomogłaś na moje wezwanie tylu psiakom :):):) Niech ma chłopak te 130 ogłoszeń w prezencie od cioci DONnki :) -
Zibisz, tu chodzi o inną anett :) To taka Mateczka ONkowa :) To własnie Ona wyciągnęła Monę z Olkusza i zawiozła do hoteliku :multi: A na owczarku jestem od blisko roku i bynajmniej nie uważam się za wybrańca ;) :) Cioteczki, zamówiłam u fochu bannerek dla Mony :) I oto jest, piękny, podlinkowany i gotowy do spożycia :multi: Częstujcie się :)
-
DONek z ropnym zapaleniem skóry, bity - już w DS!
DONnka replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='joteska']Zibisz, bardzo dziękujemy :) :multi: zatem Twoją część przesyłam w połowie dla pięknej suńki z guzem listwy mlecznej, której potrzebna będzie diagnostyka i operacja- [B]Mony[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220672-ONka-WYCIE%C5%83CZONA-WIELKI-GUZ-B%C5%81AGA-O-OSTATNI%C4%84-SZANS%C4%98[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-og_GV6OcbQU/TxCzgAdoCMI/AAAAAAAAA64/ab4W6WhfCPA/s700/DSC_3063.JPG[/IMG] oraz [B]Igora[/B] leczonego na zapalenie łap i skóry na specjalistycznej karmie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216936-Igor-CHORY-ONEK-ZABRANY-ZE-SCHRONISKA-ZBIERA-NA-LECZENIE-I-DT[/URL]!!! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n08lZlbRJxs/Tu5GyZy2jJI/AAAAAAAAAhU/Y8KJINvwJbM/s1024/CIMG2681.JPG[/IMG] [B]czekamy jeszcze na info od cioteczek owczarkowych :)[/B][/QUOTE] Napisałam na wątku Dicka na owczarku, że znalazł dom :) Zapytałam też o zgodę na przekazanie pieniędzy dla Mony i Igora :) Na razie dwie cioteczki się już zgodziły :):):)