Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Trzymam kciuki za neta Kajki, żeby nam tu dziewczyna mogła bezboleśnie serwować Laurkowe opowieści i filmiki;) Ściskam mocno całe towarzystwo :):):)
  2. [quote name='Sarna170']dla Diny stała, jeśli oczywiście da radę jednak dać jej hotel. Płakać mi się chce, jak ją widzę. Nieszczęśliwa jest :-( [B]Miesięcznie?[/B][/QUOTE] Tak, miesięcznie Ale ciągle jest nadzieja na DS :) Ogłoszenia i allegro się robią :) Na dniach powinny być gotowe :multi:
  3. [quote name='martka1982']już potwierdziłam na wątku Deniska super,że bazar się kręci i będzie następny:))) Kręci się, kręci bo fanty piękne :):):) Na razie mam jeden, bo drugi mi przelicytowali ... :placz:
  4. Skoro Misiek grzeczny, to mizianki-przytulanki podwójne poproszę :):):) Pozdrawiam Caragh i resztę Misiowych fanek ;)
  5. [quote name='anett']DONnka będę przeogromnie wdzięczna bo nie wyrabiam:modla: [B]W Olkuszu jedna ONka jest do zabrania na już - z dużym guzem chyba na listwie mlecznej, szukam transportu [/B]chociaż nie mam złotówki, jeszcze w dodatku znowu Alex się rozchorował i jestem uziemiona:cool3:[/QUOTE] A gdzie Ona miałaby jechać ???
  6. [quote name='anett']To trzymajcie jutro kciuki;) Miałam jeszcze kilka tel ale z serii tych kojcowych[/QUOTE] Trzymam, jak zwykle :) Ja to chyba w ogóle nie przestaję ;) Dobrze, że w/s Reksa telefony dzwonią :):):) W przypadku Diny, której też pomagam znaleźć domek - złowroga ciiiisza :shake:
  7. [quote name='Tola']Na jutro zaplanowano sterylizację Toski - trzymajmy kciuki. Dostałam odpowiedz od Selengi, że zrobi allegro:)[/QUOTE] Już zaciskam kciuki :) A ja dostałam potwierdzenie od Hitoshi, że przyjęła zamówienie na ten mega pakiet ogłoszeń (120 sztuk) Pieniążki już Jej wysłałam - w sumie 20 zł tj. [B]po 5 zł ode mnie i bela51 i 10 zł od Weimaromaniaczki :multi:[/B]
  8. [quote name='anett']wow!!! ogromnie dziękuję za pomoc!!:lol::lol: A chętni zrezygnowali z Roxi, szukamy dalej... U Roxi wszystko w porządku; szwy wyjęte, kondycja i humor dopisują, [B]tylko własny człowiek do kochania już by się przydał...[/B][/QUOTE] Anett, jeśli nie masz czasu robić, to może zamówię Roxy chociaż malutki pakiecik ogłoszeń:) Mam namiary na bazarek, gdzie dziewczyny robią po 10 ogłoszeń + allegro za naprawdę małe pieniądze :)
  9. Dostałam nareszcie potwierdzenie od Hitoshi, że zaczęła robić ten mega pakiet dla Diny (120 ogłoszeń) :):):) Już Jej zapłaciłam. Zamówiłam też kolejne allegro na tym wątku [url]www.dogomania.pl/threads/220046[/url] Kilka dni temu zamówiłam u fochu, ale coś się nie odzywa, więc może nie ma czasu :shake: Najwyżej Dina będzie mieć dwie aukcje allegro. Oby tylko odzew był :modla: :modla: :modla: [B]Auraa[/B], wyślij mi namiary na tą Panią z Płońska - zaproponuje Jej inną sunię, skoro Dina odpadła
  10. [quote name='Merys']Ania zamówi karmę, także jeśli cioteczka mogłaby zakupić ten preparat, to bylibyśmy bardzo wdzięczni http://www.sklep.veterynaria.pl/?18,arthroflex-500-ml-upominek-gratis Na fb jedna osoba deklarowała, że prześle pieniążki na niego, ale nie wiem czy doszły, (taki ostatnio jest sajgon, tyle intererwencji, że szkoda gadać...) Madi poda adres do opiekuna u którego jest Dziadzio. A zapomniałam napisać Dziadzia, to już w kojcu nie usiedzi, tak się rozigrał, że jak zacznie iść, to nie ma siły żeby go zatrzymać. Przeżywa chyba drugą młodość :D Ok, zaraz napiszę na wątku owczarkowym :)
  11. Witaj Kudłaczu :loveu: Na owczarku cioteczka, która chce kupić Mu karmę dopytuje na jaki adres ma wysłać: siedziby fundacji czy korespondencyjny ???
  12. Jestem i ja, ale kompletnie nie mam pomysłu na DT :shake: Sama szukam od jakiegoś czasu dla olkuskich ONków... Roześlę wątek i udostępnię wydarzenie na fb Trzymaj się staruszeczku :loveu:
  13. [quote name='anett']Carmen:lol: mimo, że uwalona w błocie po pachy (słynne olkuskie) wpakowała się wczoraj do domu i spała w łóżku z synem! W domu nie umie zachowywać czystości ale do czego służy łóżko wie;) Jest przekochana, Państwo są w niej zakochani już na zabój!! Powodzenia mała!!:loveu: W Olkuszu jest kolejna ONka... A w sprawie naszego przystojniaka może przełom... miałam wieczorem bardzo fajny, konkretny telefon:lol: Młodzi ludzie, dom z ogrodem, szukają psa, który będzie przyjacielem i jednocześnie budził respekt wyglądem; pies ma mieszkać w domu, drzwi umożliwiają swobodne wchodzenie i wychodzenie psa, atrakcyjne do spacerów tereny wokół, zgadzają się na całą procedurę i czekają na wizytę pa:lol:[/QUOTE] Jak ja lubię takie wieści :multi: :multi: :multi: Dają pozytywnego kopa ;) [quote name='anett'] Błagam zajrzyjcie do staruszka - wywalony prosto na trasie szybkiego ruchu, poważnie potrącony przez samochód, przeleżał kilka dni w rowie bez pomocy:-(:-( W stanie skrajnego wycieńczenia trafił do lublinieckiej przechowalni; jest po operacji wieloodłamowego złamania miednicy... Ból był taki, że pod narkozą przy badaniu sikał z bólu:-( Jest totalnie zrezygnowany Mamy kilka dni, jest w awaryjnym DT potem schron... [url]http://www.dogomania.pl/threads/220259-Wyrzucony-przy-drodze-po-wypadku-po%C5%82amany-staruszek-b%C5%82aga-o-DT-[/url]!!![/QUOTE] Takich nie lubię :(:(:( Już zaglądam do biedaka
  14. Napiszcie też do anett Ona jest z OTOZu i działa na terenie Katowic
  15. Kiedy ma być ta wizyta p/a ??? Trzymam kciuki, jak zwykle :):):)
  16. Ja jestem na fb i komentowałam, ale zdjęć Szarika nie przybyło :shake: Lecę jeszcze raz :)
  17. [quote name='bela51']DONnko, ja juz robie przelew dla Ciebie.[/QUOTE] Dziękuję :loveu:
  18. [quote name='Sarna170']Nie jestem pewna jak powinna odbywać się deklaracja na hotel, ale z mojej strony 50zł. Podrzucicie, co mam zrobić dalej?[/QUOTE] Na wątku składasz deklarację kwoty, a potem wpłacasz na konto osoby, która zostałaby skarbnikiem Diny, czyli pilnowała Jej finansów i regulowała opłaty za hotel a tu na wątku zdawała sprawozdania z wpłat i wydatków. A to byłaby stała czy jednorazowa deklaracja ???
  19. Witamy noworocznie :):):) Miziamy i drapiemy za uszkiem Laurkę, pana Prezesa i resztę zwierzyńca ;) Czekamy na ciąg dalszy Laurkowych opowieści :)
  20. Zaglądam do Kudłacza :loveu: Udało się już coś podziałać z tym Jego kojcem ???
  21. Odwiedzamy Maciejkę i wierne cioteczki Maciejkowe :loveu: :loveu: :loveu:
  22. [quote name='Bonsai']Uzupełnione. Na koncie psiaka jest 87, 14 zł plus to co przyszło na PayPal w euro, przekażę to dzisiaj na Twoje konto już po przewalutowaniu.[/QUOTE] [quote name='Bonsai']Poza tym jak ostatnio widziałam Dicka, to na jego grzbiecie było już widać rosnący czarny puch. :)[/QUOTE] SUUUUPER WIEŚCI :multi: :multi: :multi: Podziękowałam już cioteczkom owczarkowym Ta ostatnia wpłata też jest z owczarek.pl
  23. Złożyłam zamówienie na pakiecik ogłoszeń i allegro dla Lapsa na tym bazarku [url]www.dogomania.pl/threads/220046[/url]
  24. [quote name='Tola']Myslę, ze na lubelskie i mazowieckie[/QUOTE] No to chyba nie ma na co czekać, zwłaszcza że zrobienie tylu ogłoszeń zajmie Hitoshi trochę czasu. Dziś widziałam się z Weimaromaniaczką, przekazała mi te 10 zł na ogłoszenia :):):) Jeszcze dziś wyślę do Hitoshi mailem tekst i zdjęcia Toski do ogłoszeń
  25. [quote name='auraa']Na razie cisza. Do kobiety się nie dodzwoniłam. Ciekawe, czy DONnka ma jakieś informacje?[/QUOTE] Sprawdziłam fb i wątki na owczarkach - jest zainteresowanie ale niestety ciągle brak odzewu :shake: Mega pakiet (120) ogłoszeń i allegro zamówione, ale nie dostałam jeszcze informacji zwrotnej, kiedy będą gotowe... Nie wiem, co jeszcze można zrobić...:shake: Ciągle liczę na cud :modla:
×
×
  • Create New...