-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
Saba zostanie u swoich właścicieli, my będziemy pomagać i sprawdzać
DONnka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[B]Goshia30[/B], a może Ona tęskni za Tobą ??? U Ciebie jest Jej dobrze, czuje się dopieszczona i zaopiekowana A potem znowu wraca do tego syfu :shake: Z jednej strony to wspaniale, że Ją zabierasz do siebie, ale z drugiej sunia czuje się pewnie trochę skołowana... A wizyta u weta jak najbardziej wskazana -
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak bym chciała, żeby Ikaruś mógł bez bólu cieszyć się tym dobrodziejstwem, które Go spotkało ... Niech tylko te sterydy zaczną działać :modla: :modla: :modla: A siemię lniane to bardzo dobry pomysł :) -
[quote name='auraa']Miałam bardzo fajny telefon w jej sprawie. Dom chyba taki o jaki nam chodziło. Prosiłam aby pani zadzwoniła za tydzień. Dom pod Warszawą z ogrodem. Dina byłaby w domu. Dziecko w wieku szkkolnym[/QUOTE] [quote name='auraa']Dziś miałam maila w sprawie Diny. Pani mieszka w bloku w Warszawie. To nie był dla niej dom ale jest zainteresowanie! Kto wspomoże sunię?[/QUOTE] Tak, przynajmniej wiemy, że jednak ta mega akcja ogłoszeniowa odnosi wreszcie jakiś skutek Szkoda tylko, że stan Diny nie pozwala na razie na adopcję :shake: Ludzie chętni rzadko chcą czekać... A takiego świadomego domku, który podjąłby się leczenia Dinki, to ze świecą szukać...
-
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']Nie podajemy się i szukamy mu domku do końca....choć by miał pomieszkać w nowym DS parę dni to nie ważne liczy się,że będzie przy swoim człowieku[/QUOTE] Dokładnie tak :) Lucuś na pierwszą :) Czekamy na wieści, jak sobie Lucjan daje radę w te siarczyste mrozy :shake: Dziś w Faktach na TVN apelowali o pomoc dla zwierząt Pokazywali wybrane schroniska w Łodzi i w Szczecinie, do których płyną dary w postaci: koców, kołder itp Bardzo się teraz przydają !!! -
[quote name='hulan']boze jedyny chyba nic z pieskiem... za dziewczyny trzymam kciuki, są piekne[/QUOTE] Cioteczko, nie ciągnij mnie za język, proszę :shake: Powiem tak, anett potrzebuje teraz spokoju i naszych ciepłych myśli :calus: Jak będzie gotowa wróci do nas i wszystko sama Wam powie A dziewczyny są piękne - to fakt :)
-
Dwie sunie Onka i Goldenka mieszkają już w nowych domach.
DONnka replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziewczynek :loveu: -
Wybacz Szariku, ze Cie tak okrutnie zaniedbałam :oops: Ale tyle tych potrzebujących psiaków, że już nie ogarniam :shake: Jednemu pomożesz, już następni w kolejce... Cioteczki, czego Szarikowi jeszcze potrzeba, oprócz pieniędzy i DT/DS oczywiście, bo to jest jasne ;) Wydarzenie na fb chyba ma, jak pamietam :roll: Wątki na owczarkach ... ??? Ogłaszacie Go ??? Może tu jakoś pomogę :)
-
[B]Missieek[/B], a ja właśnie siadłam do kompa i chciałam wstawiać zdjęcia dziewczynek :) Nie dałaś mi się wykazać ;) Dziewczyny są cuuuudne :loveu: :loveu: :loveu: [B]Anett[/B], wiem, że potrzebujesz teraz spokoju :calus:, więc postanowiłam Cię wyręczyć. Myślę, że najlepiej będzie jak sama napiszesz cioteczkom dlaczego... :( Cioteczki, w zastępstwie anett [B]skontaktowałam się z hotelikiem suniek i wypytałam o ich stan[/B] Dziewczyny fajnie reagują na antybiotyki :multi: U Kamy nie widać już krwi w moczu :) Objawy chorobowe Kiary (kaszel i wyciek z nosa) też się cofają :) Wet zalecił kontynuację leczenia obu jeszcze przez tydzień. Po zakończeniu antybiotykoterapii Kama będzie miała kontrolne USG pęcherza. Kiara jest żywiołowa, charakterna i troszkę zadziorna ;) Kama bardziej spokojna i wyciszona. Na spacerach szybko się męczy. W "stadzie" potrafią być napastliwe. Prowodyrką jest Kiara O mały włos nie poturbowały mniejszego od siebie mieszkańca hoteliku :shake:
-
I ode mnie całusy dla Futerka :loveu: :loveu: :loveu:
-
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak jest, nie dopuszczamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
DONek z ropnym zapaleniem skóry, bity - już w DS!
DONnka replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bonsai']Kilka postów wyżej napisałam. :) Łysych placków już niemal nie ma, sierść nabrała blasku, uszy już prawie wyleczone - jest dużo lepiej niż było. Nabrał też ciała, nie jest już chudziutki. Mamy dostać zdjęcia za jakis czas.[/QUOTE] To czekamy dalej (nie)cierpliwie na obiecane foty :evil_lol: -
Dwie sunie Onka i Goldenka mieszkają już w nowych domach.
DONnka replied to Merys's topic in Już w nowym domu
[quote name='Merys']Nie nie odezwała się, dałam jej namiary na Fundację. Sunie cały czas są w klinice, prawdopodobnie są to psiaki z pseudo, [B]nie były w ogóle socjalizowane[/B]. [B]Goldenka nie chodzi tylko pełza, we dwie nie potrafią chodzić na smyczy, nie wiedzą co to szyba i próbują przejść uderzając w nią głową. Także trzeba je nauczyć wszystkiego od podstaw.[/B][/QUOTE] No to kawał roboty przed Wami :shake: Biedne psiaki :( Co ci tzw. ludzie im zrobili :shake::angryy: -
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Danavas, masz jakieś wieści ??? -
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donka5'][B]Igorek dostaje antybiotyk w tabletkach i zakraplanie trwa.....Już nie opuszcza ucha w prawą strone i nie potrząsa nim....[/B]A poza tym w hotelu pełna mobilizacja w związku z mrozami.....i więcej pracy....ciepłe gotowane jedzenie dla psów w boksach ,więcej spacerów,belki słomy które chronią przed zimnem....[/QUOTE] I to się nazywa dobra wiadomość :multi: [B]Donka5, [/B]ślemy do Was przynajmniej ciepłe myśli w ten mroźny czas :) -
DONek z ropnym zapaleniem skóry, bity - już w DS!
DONnka replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='betka']Proszę zagłosujcie na Klembów. Jeszcze tylko 4 godziny. 300 głodnych psów przegrywa z 30 kotkami :( [INDENT][SIZE=2][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699"][B] [COLOR=magenta]Tam głoduje 350 psów i 20 kotów[/COLOR] Zagłosuj w krakvecie na Klembów - wspólny kandydat dogo i miau!- klik[/B][/URL][/SIZE] Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos. [/INDENT][/QUOTE] Betko, ja już wczoraj zagłosowałam :) Jak się czuje Dickuś ??? Jego domek chyba obiecał, że będzie się kontaktował ze schroniskiem informując o postępach w leczeniu -
Dwie sunie Onka i Goldenka mieszkają już w nowych domach.
DONnka replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do pytań o dalszy los suniek :) Jak to dobrze, że zdążyliście je zabrać przed tymi mrozami :multi: [B]Merys,[/B] ciotka Pascal się nie odezwała ??? -
[quote name='Jessii']To my serdecznie dziękujemy za okazane serce i wrażliwość. Jesteśmy szczęśliwi, że Roxi ma wspaniały domek:loveu: Życzymy wielu cudownych chwil spędzonych razem:lol: a poza tym [SIZE=5][COLOR=purple]Witamy w Świecie Dogomanii![/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Witamy i dziękujemy [B]tess27[/B] :loveu: :loveu: :loveu:
-
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
Ja też nie tracę nadziei :) Lucek, nie poddawaj się :) -
Brutus i Czarek w nowych domach, Dziadzio za TM [']
DONnka replied to zoosia21's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited'][B]My juz je oglaszamy, ale pomoc się oczywiście przyda :)[/B] Dziadzio miewa się dobrze, bez zmian, codziennie dostaje RC gastro i tabletkę amylanu. Ma dobrą formę, skacze do góry jak kangur, ale z boksu nadal nie chce wyjść. Na inne psy nie reaguje zbyt dobrze, myslę, że o Czarodziejce nie ma mowy.[/QUOTE] To podrzućcie tekst, zdjęcia i namiary do kontaktu :) Znajdę bazarek i też im wykupię :):):) W końcu, słowo się rzekło ... ;) -
[quote name='kika_krk']Podnoszę dziewczynki i mocno 3mam kciuki za wspólny domek dla obydwu !!! Dużo zdrówka życzę i przesyłam megagłaskanko [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]. Śledzę los sunieczek na owczarku i tutaj.[/QUOTE] [quote name='kika_krk']Sunieczki do góry - hooop!!![/QUOTE] Witamy serdecznie :):):) Odzywaj się częściej ciociu :)