Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [B]Goshia30[/B], a może Ona tęskni za Tobą ??? U Ciebie jest Jej dobrze, czuje się dopieszczona i zaopiekowana A potem znowu wraca do tego syfu :shake: Z jednej strony to wspaniale, że Ją zabierasz do siebie, ale z drugiej sunia czuje się pewnie trochę skołowana... A wizyta u weta jak najbardziej wskazana
  2. [quote name='Lu_Gosiak']nic..jeszcze tam nie dotarl nie znalazlam transportu:(:([/QUOTE] Jeśli to kwestia pieniędzy, to mogę się dorzucić Ile potrzeba ??? Poproszę jeszcze parę ciotek Rozmawiałaś już z Teresą Borcz o tym DT ?
  3. Lu_, co powiedzieli w klinice w Chorzowie ???
  4. Tak bym chciała, żeby Ikaruś mógł bez bólu cieszyć się tym dobrodziejstwem, które Go spotkało ... Niech tylko te sterydy zaczną działać :modla: :modla: :modla: A siemię lniane to bardzo dobry pomysł :)
  5. [quote name='auraa']Miałam bardzo fajny telefon w jej sprawie. Dom chyba taki o jaki nam chodziło. Prosiłam aby pani zadzwoniła za tydzień. Dom pod Warszawą z ogrodem. Dina byłaby w domu. Dziecko w wieku szkkolnym[/QUOTE] [quote name='auraa']Dziś miałam maila w sprawie Diny. Pani mieszka w bloku w Warszawie. To nie był dla niej dom ale jest zainteresowanie! Kto wspomoże sunię?[/QUOTE] Tak, przynajmniej wiemy, że jednak ta mega akcja ogłoszeniowa odnosi wreszcie jakiś skutek Szkoda tylko, że stan Diny nie pozwala na razie na adopcję :shake: Ludzie chętni rzadko chcą czekać... A takiego świadomego domku, który podjąłby się leczenia Dinki, to ze świecą szukać...
  6. [quote name='psi']Nie podajemy się i szukamy mu domku do końca....choć by miał pomieszkać w nowym DS parę dni to nie ważne liczy się,że będzie przy swoim człowieku[/QUOTE] Dokładnie tak :) Lucuś na pierwszą :) Czekamy na wieści, jak sobie Lucjan daje radę w te siarczyste mrozy :shake: Dziś w Faktach na TVN apelowali o pomoc dla zwierząt Pokazywali wybrane schroniska w Łodzi i w Szczecinie, do których płyną dary w postaci: koców, kołder itp Bardzo się teraz przydają !!!
  7. [quote name='hulan']boze jedyny chyba nic z pieskiem... za dziewczyny trzymam kciuki, są piekne[/QUOTE] Cioteczko, nie ciągnij mnie za język, proszę :shake: Powiem tak, anett potrzebuje teraz spokoju i naszych ciepłych myśli :calus: Jak będzie gotowa wróci do nas i wszystko sama Wam powie A dziewczyny są piękne - to fakt :)
  8. Zaglądam do dziewczynek :loveu:
  9. Mówisz i masz cioteczko ;) Założę chłopakowi wątki na owczarek.pl i owczarki.eu
  10. Zdrowiej dziewczynko :loveu: Może niedługo się zobaczymy :cool3:
  11. Wybacz Szariku, ze Cie tak okrutnie zaniedbałam :oops: Ale tyle tych potrzebujących psiaków, że już nie ogarniam :shake: Jednemu pomożesz, już następni w kolejce... Cioteczki, czego Szarikowi jeszcze potrzeba, oprócz pieniędzy i DT/DS oczywiście, bo to jest jasne ;) Wydarzenie na fb chyba ma, jak pamietam :roll: Wątki na owczarkach ... ??? Ogłaszacie Go ??? Może tu jakoś pomogę :)
  12. Grzeczny chłopak z tego Ramzesa :) Oby lekarstwo pomogło :modla: Ja też w takie mrozy, zawsze myślę o psiakach, które nie siedzą w ciepłych domkach :shake: Niech ta zima już się skończy :modla: :modla: Dobrze, że Ramzes ma choć opiekę i pełną michę :):):)
  13. [B]Missieek[/B], a ja właśnie siadłam do kompa i chciałam wstawiać zdjęcia dziewczynek :) Nie dałaś mi się wykazać ;) Dziewczyny są cuuuudne :loveu: :loveu: :loveu: [B]Anett[/B], wiem, że potrzebujesz teraz spokoju :calus:, więc postanowiłam Cię wyręczyć. Myślę, że najlepiej będzie jak sama napiszesz cioteczkom dlaczego... :( Cioteczki, w zastępstwie anett [B]skontaktowałam się z hotelikiem suniek i wypytałam o ich stan[/B] Dziewczyny fajnie reagują na antybiotyki :multi: U Kamy nie widać już krwi w moczu :) Objawy chorobowe Kiary (kaszel i wyciek z nosa) też się cofają :) Wet zalecił kontynuację leczenia obu jeszcze przez tydzień. Po zakończeniu antybiotykoterapii Kama będzie miała kontrolne USG pęcherza. Kiara jest żywiołowa, charakterna i troszkę zadziorna ;) Kama bardziej spokojna i wyciszona. Na spacerach szybko się męczy. W "stadzie" potrafią być napastliwe. Prowodyrką jest Kiara O mały włos nie poturbowały mniejszego od siebie mieszkańca hoteliku :shake:
  14. I ode mnie całusy dla Futerka :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Tak jest, nie dopuszczamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. [quote name='Bonsai']Kilka postów wyżej napisałam. :) Łysych placków już niemal nie ma, sierść nabrała blasku, uszy już prawie wyleczone - jest dużo lepiej niż było. Nabrał też ciała, nie jest już chudziutki. Mamy dostać zdjęcia za jakis czas.[/QUOTE] To czekamy dalej (nie)cierpliwie na obiecane foty :evil_lol:
  17. [quote name='Merys']Nie nie odezwała się, dałam jej namiary na Fundację. Sunie cały czas są w klinice, prawdopodobnie są to psiaki z pseudo, [B]nie były w ogóle socjalizowane[/B]. [B]Goldenka nie chodzi tylko pełza, we dwie nie potrafią chodzić na smyczy, nie wiedzą co to szyba i próbują przejść uderzając w nią głową. Także trzeba je nauczyć wszystkiego od podstaw.[/B][/QUOTE] No to kawał roboty przed Wami :shake: Biedne psiaki :( Co ci tzw. ludzie im zrobili :shake::angryy:
  18. Danavas, masz jakieś wieści ???
  19. [quote name='Donka5'][B]Igorek dostaje antybiotyk w tabletkach i zakraplanie trwa.....Już nie opuszcza ucha w prawą strone i nie potrząsa nim....[/B]A poza tym w hotelu pełna mobilizacja w związku z mrozami.....i więcej pracy....ciepłe gotowane jedzenie dla psów w boksach ,więcej spacerów,belki słomy które chronią przed zimnem....[/QUOTE] I to się nazywa dobra wiadomość :multi: [B]Donka5, [/B]ślemy do Was przynajmniej ciepłe myśli w ten mroźny czas :)
  20. [quote name='betka']Proszę zagłosujcie na Klembów. Jeszcze tylko 4 godziny. 300 głodnych psów przegrywa z 30 kotkami :( [INDENT][SIZE=2][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699"][B] [COLOR=magenta]Tam głoduje 350 psów i 20 kotów[/COLOR] Zagłosuj w krakvecie na Klembów - wspólny kandydat dogo i miau!- klik[/B][/URL][/SIZE] Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos. [/INDENT][/QUOTE] Betko, ja już wczoraj zagłosowałam :) Jak się czuje Dickuś ??? Jego domek chyba obiecał, że będzie się kontaktował ze schroniskiem informując o postępach w leczeniu
  21. Przyłączam się do pytań o dalszy los suniek :) Jak to dobrze, że zdążyliście je zabrać przed tymi mrozami :multi: [B]Merys,[/B] ciotka Pascal się nie odezwała ???
  22. [quote name='Jessii']To my serdecznie dziękujemy za okazane serce i wrażliwość. Jesteśmy szczęśliwi, że Roxi ma wspaniały domek:loveu: Życzymy wielu cudownych chwil spędzonych razem:lol: a poza tym [SIZE=5][COLOR=purple]Witamy w Świecie Dogomanii![/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Witamy i dziękujemy [B]tess27[/B] :loveu: :loveu: :loveu:
  23. Ja też nie tracę nadziei :) Lucek, nie poddawaj się :)
  24. [quote name='conceited'][B]My juz je oglaszamy, ale pomoc się oczywiście przyda :)[/B] Dziadzio miewa się dobrze, bez zmian, codziennie dostaje RC gastro i tabletkę amylanu. Ma dobrą formę, skacze do góry jak kangur, ale z boksu nadal nie chce wyjść. Na inne psy nie reaguje zbyt dobrze, myslę, że o Czarodziejce nie ma mowy.[/QUOTE] To podrzućcie tekst, zdjęcia i namiary do kontaktu :) Znajdę bazarek i też im wykupię :):):) W końcu, słowo się rzekło ... ;)
  25. [quote name='kika_krk']Podnoszę dziewczynki i mocno 3mam kciuki za wspólny domek dla obydwu !!! Dużo zdrówka życzę i przesyłam megagłaskanko [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]. Śledzę los sunieczek na owczarku i tutaj.[/QUOTE] [quote name='kika_krk']Sunieczki do góry - hooop!!![/QUOTE] Witamy serdecznie :):):) Odzywaj się częściej ciociu :)
×
×
  • Create New...