-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[B]Jotesko[/B], przecież ciągle czekamy na te 130 ogłoszeń od Hitoshi :roll: Dziś znowu do Niej napiszę :eviltong: W końcu przecież je zrobi ;) Nie martw się :loveu: Przypomnij sobie, jak to było z Roxy/Brendi :) Młoda, piękna sunia i tez długo nie było odzewu z ogłoszeń a jak już był to nie wart uwagi :shake: Igor po prostu, tak jak Roxy, czeka na ten jeden jedyny Jemu tylko przeznaczony domek :):):) I w końcu go znajdzie :) To nie ulega wątpliwościom :) A kastracja ??? Ja bym jeszcze trochę odczekała po całkowitym wyleczeniu uszu Zresztą najlepiej niech się Kajeczka wypowie, Ona ma większe doświadczenie :) -
[quote name='Ewa Marta']Byłam u Diny:-) Ależ to kochana sunieczka! Energii ma za dwie sunie. Po bardzo grzecznym powitaniu, znosiła moje próby dopasowania nowej obroży. Zapinałam ja jej i odpinałam kilka razy, a ona za każdym razem grzecznie siadała. Obrózka w końcu została założona. Zostawiłam ją jej, a tą starą powiesiłam na siatce od boksu. To nowa obróżka i zostawiam ją w prezencie dla Dinki. Pierwsze 10 minut spaceru, to szalone wąchanie, załatwianie się i gonieie za zapachami. Zrobila bardzo dużą i ładną Qpkę:-) Wzięłam ją na 4 metrowej smyczy, dzięki temu mogła troszke pobiegać. Po załatwieniu swoich potrzeb dalej biegała, a ja razem z nią. Na wołanie, przybiegała radośnie i skakała na mnie, żeby się poprzytulać. Kiedy ją głaskałam, zamierała i chłonęła dotyk. Biegałyśmy w sumie 35 minut, potem jeszcze chwilke byłam z nią w boksie. W szpitalu była jakaś miła Pani, która radośnie przywitała się z Dinką a ona szalała ze szczęście. Dostała porcję jedzenia, którą miała dostać o 15, a była już 16:40. Nie wiem dlaczego. Dina rzuciła się na miskę i jadła z wielkim apetytem. Pani wszystko zapisała na jej karcie, spytała o wypróżnienie i też zapisała. Kiedy wychodziłam Dinka przerwała jedzenie , skoczyła na kratkę i cichutko popiskiwała i to było najtrudniejsze - zostawić ją tam:-( Pstryknęłam jej kilka zdjęć aparatem, ale niewiele na nich widać, bo ciągle była w ruchu. Zostawiłam jej misia - pluszaka, którym się troszkę bawiła. Jest kochana i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Wszystkie Ciocie mogące poświęcić jej troszkę czasu, bardzo o to proszę....[/QUOTE] Ja też Ci dziękuję ciociu :loveu: Za to, że poświęciłaś Dinie swój czas, ale przede wszystkich za ciepło, które wniosłaś do Jej smutnego obecnie życia :) Sunia od dawna leży mi na sercu :) To taka mądra, kochana psica :loveu:
-
[quote name='_Aga_']A no nic ciekawego... :( [B]Zero odzewu z ogłoszeń...[/B] Jest nadal u pani, która go przygarnęła.... Dobrze, że chociaż on i kolega dostali ciepłe budy....[/QUOTE] Ludziom chyba serca pozamarzały :shake: Wszędzie taka posucha z odzewem z ogłoszeń :(:(:( Trzymam kciuki za chłopaka :loveu:
-
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Ikarek się czuje na tych sterydach ??? Ma apetyt ??? No i najważniejsze - jak tam z kooopą ? -
KUDŁACZU...
-
[quote name='Fela']W weekendy też był ktoś chętny. Suuuper, dzięki!!![/QUOTE] Na weekendy znalazłam ciocię Vutz, ale Ona ma kawał drogi, z drugiego końca Wawy, więc jakby ktoś był bliżej, to byłoby super :) Jeśli nikt się nie znajdzie, to Ona może podjechać :multi: [B]Felu[/B], rozumiem, że mogę podać Vutz Twój telefon na wszelki wypadek ?
-
[quote name='anett']Rozliczenie Kiary i Kamy od missieek: paliwo odbiór z Olkusza 20zl paliwo wyjazd do weta Kraków 40zl antybiotyk w tabletkach na kontynuacje 21zl (mam fakturę z apteki na OTOZ) pobyt styczeń 17dni, 17 x 2 x 12zl = 408zl razem = 489zl faktura na OTOZ za pierwszą wizytę u weta poszła pocztą 200zl, płatne bezpośrednio do weta zawierała 2 x Ectopar na pchly 7 tabletek Zipyran na pierwsze odrobaczanie (po 3,5 tabletki na suke) antybiotyki w zastrzykach zastrzyk przeciwzapalny, przeciwkrwotoczny dla Kamy USG Kamy Otomax do uszu dla Kiary kolejne wydatki to będzie drugie odrobaczenie, badanie moczu i USG Kamy, sterylki Wpłaty na OTOZ: Małgorzata H.G.Brzeg 20zl Krzysztof K. nKraków - 50zl Krystyna S. Kraków - 100zl Helena K. Szczecin - 20zl Anna M. O - 10zl razem: 200zł zapłacono fakturę od weta 200zł [B][SIZE=3]dług 489zl [/SIZE][/B] [B]DONnka czy przelałaś może/czy możesz przelać missieek za dziewczyny z bazarku??[/B][/QUOTE] Dobrze, że jesteś anett :) Brakowało nam tu Ciebie :loveu: Jasne, że mogę przelać już jakąś większą część dochodu z bazarku (nie jest jeszcze całkowicie rozliczony) Podaj mi tylko na PW namiary do wpłaty na missieek :)
-
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikarku ... -
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
Lucuś... [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-y75cJgVVT7c/Tc2ObBxq6tI/AAAAAAAABXM/bciU5n36FK0/s1600/calus.gif[/IMG] -
Mona będzie miała w tym tygodniu zdejmowane szwy :) Jeśli wszystko będzie OK, a innej opcji nie zakładam, zaczynamy szukać dziewczynie najwspanialszego domku pod słońcem :) Przed chwilą zrobiłam kolejny przelew z bazarku www.dogomania.pl/threads/220660 na konto hoteliku w wysokości 208 zł :multi: (w sumie 808 zł)
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[quote name='unixena']Odwiedzinki u Igorka .Cieszy mnie ,ze z uszkiem juz lepiej .Biedne owczary maja tyle problemow ze swoimi uszatkami ...[B]ale za to jakie sa piekne[/B] ...[IMG]http://republika.pl/blog_ok_4192816/5828132/tr/serducha.gif[/IMG][/QUOTE] Piękne i mądre ... A Igorek jest tego przykładem [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-y75cJgVVT7c/Tc2ObBxq6tI/AAAAAAAABXM/bciU5n36FK0/s1600/calus.gif[/IMG] -
[quote name='Zosia123']Trzymajcie kciuki, bo być może Reksio będzie miał DT![/QUOTE] Kciuki zaciśnięte z całych sił :)
-
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
Laurko ... [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-y75cJgVVT7c/Tc2ObBxq6tI/AAAAAAAABXM/bciU5n36FK0/s1600/calus.gif[/IMG] -
I jak było ?;)
-
Drogie cioteczki z Warszawy :) Szukamy dobrej duszy, która mogłaby wyprowadzać na spacer suczkę Dinę, która przebywa na SGGW na Ursynowie Bardzo prosimy o zgłoszenia na wątku [url]www.dogomania.pl/threads/218411[/url]
-
Drogie cioteczki z Warszawy :) Szukamy dobrej duszy, która mogłaby wyprowadzać na spacer suczkę Dinę, która przebywa na SGGW na Ursynowie Bardzo prosimy o zgłoszenia na wątku [url]www.dogomania.pl/threads/218411[/url]
-
[quote name='Marysia O.']Dziewczyny zapraszam Was na bazarek dla Lany: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222382-Walentynkowy-handmade.-Na-Lan%C4%99-do-11.02.-Zapraszam"]http://www.dogomania.pl/threads/222382-Walentynkowy-handmade.-Na-Lan%C4%99-do-11.02.-Zapraszam[/URL]! To mój debiut bazarkowy, więc wszelkie uwagi i wsparcie mile widziane:)[/QUOTE] Podrzucam Lankę i lecę zameldować się na bazarku :)
-
[quote name='Martika@Aischa']Ciocia patrzę i sobie myślę a co to za nowa DONnka nam się zjawiła na dogo:roll::roll::roll::roll: I zobaczyłam "płomienny" włos :eviltong: Piękny Awatarek ciocia :lol::lol::lol:[/QUOTE] [B]Martiko[/B], kochanie, tylko Ty jedna zauważyłaś, że zmieniłam avatara :loveu: Czuję się na dogo coraz bardziej "jak w domu" więc postanowiłam "ujawnić swoje prawdziwe oblicze" :eviltong: [B]Miśku,[/B] przychodzę bić się w piersi :roll: Zaniedbałam Cię okrutnie :oops: Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :modla: Wybaczysz mi ??? [B]Caragh,[/B] przyznam Ci się, że uczę w szkole polskiego i mogłabym napisać ten tekst do ogłoszeń, ale nie potrafię zrobić czegoś, co kłóci się z moimi przekonaniami :shake: A ja JESTEM PRZEKONANA, że Misiek JUŻ JEST NA SWOIM !!! Myślę, że ten pies nie trafił do Ciebie przypadkiem ... Potrafisz wyobrazić sobie swój dom BEZ MIŚKA ???
-
[quote name='joteska']Beka, dobrze to ujęłaś czym kończy sie wierność człowiekowi dla staruszka... dziękujemy Ci za to, że opłacisz Dinie sterylkę. Starszuszek pięęękny, taki smutny. serce sie kraje:-( Dorzuce swoje skromne 10 zł stałej dla Dinusi, bo gasnąca w schronie starsza onka Sara znalazła domek :) przy tej całej zimowej poszusze adopcyjnej:shake:[/QUOTE] Jak zwykle niezawodna ciocia joteska :loveu: Dzięki za stałą deklarację :):):) Mamy zatem 60 zł stałych: [B]DONnka 10 zł Weimaromaniaczka 10 zł bela51 10 zł auraa 20 zł joteska 10 zł[/B] O kimś zapomniałam... ??? ;) Na te 50 zł od sarny170 chyba nie mamy co liczyć, bo przestała pojawiać sie na wątku :shake: Beka, wielkie dzięki :modla: To ogromna pomoc :):):)