Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Szkoda, że z domku nic nie wyszło :shake: Tą Panią opieka nad Kidą przerosła, co nie znaczy, że już nie znajdzie się ktoś, kto da suni szansę na godną i pełną miłości starość Jak Kida się czuje ??? Czy jest szansa na jakieś fotki jej obecnych "apartamentów" ?
  2. No to mi ulżyło :):):) Niech cieszy się życiem bez bólu jak najdłużej :modla: Przy takich opiekunach jestem o niego spokojna :) Wiem, że zrobią co tylko można, aby chłopakowi było dobrze :loveu:
  3. Selengo, ogromnie dziękujemy za to allegro :loveu: :loveu: :loveu: I wszystkie dobre rady :):):) Uwinęłaś się w try miga :) Tak się bałam się, że będziesz osiągalna dopiero po majówce a dla Iwanka czas się liczy. Jeszcze raz Ci dziękuję :Rose: Jotesko, może zmienić wiek Iwanka w tytule i tekście wątku Na fb już zmieniłam
  4. [quote name='anett']Z ogłoszeń też cisza... Ostatni pakiet Wika miała robiony 19.04., Lu_Gosiak ma zrobić jej nowe zdjęcia i koniecznie trzeba intensywnie Wikę dalej ogłaszać.[/QUOTE] Daj mi znać, jak będziesz potrzebowała pomocy :)
  5. Ja do tej pory nie mogę uwierzyć, że Pola tak dobrze trafiła :multi: :multi: :multi: Uwielbiam gawędzić z Motylkiem na Jej temat :):):) Sposób, w jaki mówi o Poli sprawia, że robi mi się tak miękko koło serca :cool3: To kapitalne uczucie :) Po naszej ostatniej pogawędce Motylek dla pełni szczęścia przysłała mi jeszcze to Zdjęcie zrobione po powrocie od weterynarza po akcji z małym pyskaczem, o której wspomniała anett :evil_lol: Okazało się, że łobuz skaleczył naszą dziewczynkę w mordkę :shake: W tych okolicznościach Pola potraktowała go naprawdę delikatnie i z wyczuciem, bo "wyszedł z jej pyska" bez jakiegokolwiek szwanku :) W przeciwieństwie do Motylka, która została przez niego pokąsana do krwi, gdy usiłowała uwolnić go z zaciśniętych szczęk Poli :shake:
  6. [quote name='anett']Czekam na nowe zdjęcia Reksa do ogłoszeń i [B]trzeba intensywnie go ogłaszać[/B][/QUOTE] Jak będziesz potrzebowała pomocy, to mam nadzieję, wiesz do kogo się zwrócić :razz: Zrobię Mu ogłoszenie na OwP A z dobrych wieści... Otrzymałam smsa od cioteczki Vutz - przelała dla Reksa na konto OTOZ 300 zł :multi: :multi: :multi: Dziękujemy pięknie :Rose:
  7. A`propos taplania w błocie... Zerknijcie, co znalazłam na owczarku [URL]http://www.owczarek.pl/artykul/20548-Alfabet.owczarka.niemieckiego.html[/URL] Wygląda na to, że to cecha rasy :razz:
  8. [quote name='betka']Widać Axel przynosi szczęście innym zwierzakom. Taki psi Anioł...Ogłoszenia jeszcze chyba aktualne?[/QUOTE] Pięknie powiedziane betko :):):) Axelek jest wyjątkowy :) W niektórych prymitywnych społecznościach chorych na padaczkę uważa sie za wybrańców i mianuje szamanami [quote name='wolf122']Oj tak betka-a film fatalny,tak mierny,że ja oglądam bez fonii tylko zerkam na pięknego psa i klikam myszką na kompie;)[/QUOTE] Fakt, pies jest jedynym atutem tego serialu i tylko dlatego go oglądam ;)
  9. Udanej majówki życzę całej rodzinie p. Kasi z futrzakami włącznie :razz:
  10. [B]Jotesko[/B], a co z przenosinami Igora ??? Sara wczoraj pojechała :)
  11. Sarunia już w domku :multi: :multi: :multi: Bądź szczęśliwa sunieczko :):):) Panie [B]Michale[/B], dbajcie o Nią, kochajcie i rozpieszczajcie :loveu: A ciocia *Gajowa* widzę znowu łzy roni :razz: W sumie to się wcale nie dziwię ;)
  12. Może da się przynajmniej spowolnić rozwój choroby ??? Może spróbować tej spiruliny ??? Niechby sobie psina pożyła jeszcze trochę bez bólu :modla: Rudynpm, czy w tej sytuacji Misio może zostać u Was do ... końca :(:(:( ??? Przyzwyczaił się i widać, ze jest mu u Was dobrze :)
  13. Tak mi przykro :shake: Biedna sunia :( W tych okolicznościach chyba też bym wolała, żeby Kora nie zostawała u Państwa Nawet jeśli to oznacza powrót do schroniska Jestem przekonana, że można jej znaleźć bardziej odpowiedni domek
  14. Nie wątpię w doświadczenie p. Joli, doświadczenie i wielkie serce :loveu: Ale Ty będziesz trzymać fachową rękę na pulsie a to daje mi poczucie, ze Iwanek będzie właściwie prowadzony :)
  15. Dziękuję cioteczki :modla: Iwanek bardzo nas potrzebuje :) Koszty jego leczenia mogą być niebotyczne :shake: Najważniejsze jednak to postawić właściwą diagnozę i przygotować go do zabiegu. O to zadba joteska, ale wszystko niestety kosztuje :shake:
  16. Wow!!! Ogłoszeń widzę na razie Igorowi nie brakuje :) Odświeżyłam jego wątek na owczarku, wstawiłam świeże info i nowe foty :) Czuję, że teraz odzew będzie większy :) Foty są naprawdę świetne - Igor wygląda zabójczo :razz: Zaciskam mocno kciuki :thumbs:
  17. Super :multi: Będziemy bardzo wdzięczni :):):) Po takim zaniedbaniu zdrowie Iwanka pewnie będzie sporo kosztowało :shake: Oby tylko się udało :modla:
  18. Z forum owczarek.pl poszło dla Iwanka na konto przytuliska już prawie 100 zł :bigcool::bigcool::bigcool:
  19. Selengo, bardzo Ci dziękuję za szybki odzew :loveu: Dla Iwanka czas ma bardzo duże znaczenie. Myślę, że konto podane na stronie przytuliska, zwłaszcza, że na fb, owczarku i tutaj też na nie zbieramy
  20. [quote name='anett']niestety... i już po wielkich nadziejach:shake: Axel nigdzie nie pojechał... ludzie po drodze zgarnęli wychudzoną onkę, całą w kleszczach, przywieźli ją do p. Ewy i już nawet uzgodniliśmy, że zostanie na miejsce po Axelku ale w końcu ją zabrali... dla suni rewelacja:lol::lol:, widać, że musiała się błąkać bardzo długo, strasznie wychudzona i wycieńczona... ale Axel dalej bezdomny:shake:[/QUOTE] Chce mi się normalnie ryczeć ...:placz: Mam dziś w ogóle fatalny dzień :shake: I jeszcze to... [B] Anett[/B], to klęska i dla Axelka i dla Wikuni w kontekście tego, o czym rozmawiałyśmy Próbuję się pocieszać, że innej biduli się udało, ale jakoś mi nie idzie ... :-(
  21. Cioteczki, pewnie będę się powtarzać, ale jestem Wam ogromnie wdzięczna, że przyszłyście z pomocą do Iwanka :modla: :modla: :modla: Nigdy mnie nie zawiodłyście :):):) DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA :):):) Poprosiłam o bazarek dla Niego ciocię Weimaromaniaczkę i zgodziła się :multi: :multi: :multi: To będzie prawdopodobnie bazarek fantowy :) Bazarek cegiełkowy można zrobić oprócz tego, bo wydatki na leczenie na pewno nie będą małe Belu, jeśli chodzi o allegro cegiełkowe to wiem, ze nadal mozna robić, ale na troche innych zasadach. Na jakimś wątku Selenga ostatnio wyjaśniała. Trzeba by do Niej napisac :)
  22. Rencia42, fajnie, że przyszłaś do Iwanka :) Rozesłałam kilkanaście zaproszeń, liczę, że jutro cioteczki przybędą na pomoc chłopakowi :) Wysłałam też PW do Weimaromaniaczki w/s bazarku Dobranoc Iwanku, mam nadzieję, że spokojnie i bez bólu prześpisz noc, bo jutro czekają Cię pewnie kolejne badania...
×
×
  • Create New...