-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
Kida - kto zna jej przeszłość? I czy jest ktoś kto pomoże jej przeżyć?
DONnka replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że z domku nic nie wyszło :shake: Tą Panią opieka nad Kidą przerosła, co nie znaczy, że już nie znajdzie się ktoś, kto da suni szansę na godną i pełną miłości starość Jak Kida się czuje ??? Czy jest szansa na jakieś fotki jej obecnych "apartamentów" ? -
Selengo, ogromnie dziękujemy za to allegro :loveu: :loveu: :loveu: I wszystkie dobre rady :):):) Uwinęłaś się w try miga :) Tak się bałam się, że będziesz osiągalna dopiero po majówce a dla Iwanka czas się liczy. Jeszcze raz Ci dziękuję :Rose: Jotesko, może zmienić wiek Iwanka w tytule i tekście wątku Na fb już zmieniłam
-
Ja do tej pory nie mogę uwierzyć, że Pola tak dobrze trafiła :multi: :multi: :multi: Uwielbiam gawędzić z Motylkiem na Jej temat :):):) Sposób, w jaki mówi o Poli sprawia, że robi mi się tak miękko koło serca :cool3: To kapitalne uczucie :) Po naszej ostatniej pogawędce Motylek dla pełni szczęścia przysłała mi jeszcze to Zdjęcie zrobione po powrocie od weterynarza po akcji z małym pyskaczem, o której wspomniała anett :evil_lol: Okazało się, że łobuz skaleczył naszą dziewczynkę w mordkę :shake: W tych okolicznościach Pola potraktowała go naprawdę delikatnie i z wyczuciem, bo "wyszedł z jej pyska" bez jakiegokolwiek szwanku :) W przeciwieństwie do Motylka, która została przez niego pokąsana do krwi, gdy usiłowała uwolnić go z zaciśniętych szczęk Poli :shake:
-
[quote name='anett']Czekam na nowe zdjęcia Reksa do ogłoszeń i [B]trzeba intensywnie go ogłaszać[/B][/QUOTE] Jak będziesz potrzebowała pomocy, to mam nadzieję, wiesz do kogo się zwrócić :razz: Zrobię Mu ogłoszenie na OwP A z dobrych wieści... Otrzymałam smsa od cioteczki Vutz - przelała dla Reksa na konto OTOZ 300 zł :multi: :multi: :multi: Dziękujemy pięknie :Rose:
-
A`propos taplania w błocie... Zerknijcie, co znalazłam na owczarku [URL]http://www.owczarek.pl/artykul/20548-Alfabet.owczarka.niemieckiego.html[/URL] Wygląda na to, że to cecha rasy :razz:
-
[quote name='betka']Widać Axel przynosi szczęście innym zwierzakom. Taki psi Anioł...Ogłoszenia jeszcze chyba aktualne?[/QUOTE] Pięknie powiedziane betko :):):) Axelek jest wyjątkowy :) W niektórych prymitywnych społecznościach chorych na padaczkę uważa sie za wybrańców i mianuje szamanami [quote name='wolf122']Oj tak betka-a film fatalny,tak mierny,że ja oglądam bez fonii tylko zerkam na pięknego psa i klikam myszką na kompie;)[/QUOTE] Fakt, pies jest jedynym atutem tego serialu i tylko dlatego go oglądam ;)
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[B]Jotesko[/B], a co z przenosinami Igora ??? Sara wczoraj pojechała :) -
Sara,pobita onka ma swój kochający dom. Nikita tez adoptowana.
DONnka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Sarunia już w domku :multi: :multi: :multi: Bądź szczęśliwa sunieczko :):):) Panie [B]Michale[/B], dbajcie o Nią, kochajcie i rozpieszczajcie :loveu: A ciocia *Gajowa* widzę znowu łzy roni :razz: W sumie to się wcale nie dziwię ;) -
6-miesięczna Kora owczarek niemiecki szuka domu...
DONnka replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
Tak mi przykro :shake: Biedna sunia :( W tych okolicznościach chyba też bym wolała, żeby Kora nie zostawała u Państwa Nawet jeśli to oznacza powrót do schroniska Jestem przekonana, że można jej znaleźć bardziej odpowiedni domek -
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Wow!!! Ogłoszeń widzę na razie Igorowi nie brakuje :) Odświeżyłam jego wątek na owczarku, wstawiłam świeże info i nowe foty :) Czuję, że teraz odzew będzie większy :) Foty są naprawdę świetne - Igor wygląda zabójczo :razz: Zaciskam mocno kciuki :thumbs: -
[quote name='anett']niestety... i już po wielkich nadziejach:shake: Axel nigdzie nie pojechał... ludzie po drodze zgarnęli wychudzoną onkę, całą w kleszczach, przywieźli ją do p. Ewy i już nawet uzgodniliśmy, że zostanie na miejsce po Axelku ale w końcu ją zabrali... dla suni rewelacja:lol::lol:, widać, że musiała się błąkać bardzo długo, strasznie wychudzona i wycieńczona... ale Axel dalej bezdomny:shake:[/QUOTE] Chce mi się normalnie ryczeć ...:placz: Mam dziś w ogóle fatalny dzień :shake: I jeszcze to... [B] Anett[/B], to klęska i dla Axelka i dla Wikuni w kontekście tego, o czym rozmawiałyśmy Próbuję się pocieszać, że innej biduli się udało, ale jakoś mi nie idzie ... :-(
-
Cioteczki, pewnie będę się powtarzać, ale jestem Wam ogromnie wdzięczna, że przyszłyście z pomocą do Iwanka :modla: :modla: :modla: Nigdy mnie nie zawiodłyście :):):) DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA :):):) Poprosiłam o bazarek dla Niego ciocię Weimaromaniaczkę i zgodziła się :multi: :multi: :multi: To będzie prawdopodobnie bazarek fantowy :) Bazarek cegiełkowy można zrobić oprócz tego, bo wydatki na leczenie na pewno nie będą małe Belu, jeśli chodzi o allegro cegiełkowe to wiem, ze nadal mozna robić, ale na troche innych zasadach. Na jakimś wątku Selenga ostatnio wyjaśniała. Trzeba by do Niej napisac :)
-
Rencia42, fajnie, że przyszłaś do Iwanka :) Rozesłałam kilkanaście zaproszeń, liczę, że jutro cioteczki przybędą na pomoc chłopakowi :) Wysłałam też PW do Weimaromaniaczki w/s bazarku Dobranoc Iwanku, mam nadzieję, że spokojnie i bez bólu prześpisz noc, bo jutro czekają Cię pewnie kolejne badania...