Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Hercia była dziś na spacerze z kolegą, ładnie się przywitała, obwąchała, żaden atak nie był jej w głowie. Na dodatek Herci chyba się zaczynają "TE" dni, kolega ciągle koło niej skakał, wąchał, powinien ją denerwować a ta nic, żadnej agresji,jutro wezmą ją z jakąś suką na spacer, zobaczymy jak do niej. Może w końcu ludzie w schronie zmienią o niej zdanie i zdejmą z niej etykietkę "agresywnego" psa. [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090765.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090761.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090759.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P1090770.jpg[/IMG]
  2. Dodam, że wcześniej Cyganek też był na spacerze, obok niego maszerował młodziutki Tosiek i Cyganek obwąchał Tośka z każdej strony z zaciekawieniem i nie było po nim widać strachu czy zdenerwowania z powodu tego,że obok jest inny pies. I tak w dwójkę zrobili kółko wokół schronu jednocześnie spotykając po drodze Hectora i Bąbla
  3. Tofcio pokazuj się cioteczkom:)
  4. [quote name='monika083']Ja tez nie jestem poeta:shake: tak na szybko tekscik(niestety nie mam polskich liter): [B]HERA- Czy juz nikt jej nie pokocha..?[/B] Do schroniska codzien trafiaja nowe psy...porzucone, znalezione..oddane.Niektore maja szczescie i szybko znajduja domy.Puchate szczeniaczki zostaja adoptowane w mig, podobnie jak pieski w typie ras.Niestety w schronisku wiekszosc to takie zwykle, bure kundelki-jednym z nich jest HERA,ok 6letnia sunia, ktora juz 2 lata swojego zycia zamieszkuje schroniskowy kojec:( [B]Sunia z dystansem podchodzi do odwiedzajacych,chowa sie do budy i jest niezauiwazalna.[/B]. Widac, ze zostala bardzo skrzywdzona. W stosunku do pracownikow jest bardzo towarzyska i domaga sie pieszczot. Niedawno zostala pogryziona przez towarzyszy niedoli...zaczyna sie poodawac, popadac w depresje, jest smutna... Ona bardzo potrzebuje domu. To wspanialy pies, ktor potrzebuje troszke czasu i milosci , a otworzy sie na czlowieka i bedzie jego najlepszym przyjacielem... prosimy-DAJ JEJ SZANSE. Hera nadaje sie na psa strozujacego-odstraszy wygladem. Powinna trafic do osob cierpliwych i spokojnych, nie nadaje sie do domu z malymi dziecmi. Jesli sa Panstwo zainteresowani adopcja Hery, prosimy skontaktowac sie z nami:[/QUOTE] Hera raczej nie chowa się do budy, do obcych wręcz skacze na kraty i szczeka-tym odstrasza, ale poprawi sie to:) Wielkie dzięki:) Dziś już nie mam sił, ten upał wykańcza, ale jutro się biorę za ogłoszenia!
  5. [quote name=':: FiGa ::']Z moich ogloszen nikt nie dzwonil? :( Trzeba dobrego tekstu... i dobrych zdjec............[/QUOTE] Zdjęcia będą wieczorem, od naszego schroniskowego fotografa (ukłon w stronę iwy:)) a co do tekstu to ja się nie nadaje na twórce. Już prosiłam cioteczki, ale żadna nie się nie skusiła:(
  6. [quote name='azalia']Hera,poza schronem napewno będzie zupełnie innym psem.[/QUOTE] Ona już poza boksem jest inna, a w domu to będzie cudo dziewczynka!:) Czekam na zdjęcia, trzeba jeszcze jakiś dobry tekst i biorę się za ogłoszenia. Mam nadzieje, że dom na nią gdzieś czeka!
  7. Hercia wymiziana, wyspacerowana i obfocona-czekam na nowe zdjęcia, bardziej ogłoszeniowe:)
  8. Rotuś mial dziś przyjemność poznać naszą przytulaśną Mikę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209836-Przytula%C5%9Bna-Mika-szuka-cz%C5%82owieka-do-przytulania[/url]!!! Na ogół Rotuś albo zlewa psy/suki albo sobie na nie warknie, a tu były całuski,ogonek latał jak młynek i ciężko było się Rotusiowi rozstać z nową koleżanką:)
  9. Miałam jutro po nią jechać, ale 1)fundusze zbytnio nie pozwoliły na podróż 2)Kasia, u której jest teraz Viki za jakiś tydzień będzie jechała do Wrocławia, to ją ze sobą weźmie :)
  10. [quote name='barb']A Habits nadal sie nie odezwal?[/QUOTE] Niestety nie:( Może się rozmyślił:( A wtedy niech żałuje, że taka wspaniała sunia nie trafiła do jego domu:) Ale mam nadzieję, że jeszcze da znak życia.....
  11. Hercia już poza boksem jest innym psem, dziś byłyśmy na spacerze, wybiegana, wytarzana w trawie, wymasowana z każdej strony (sama się nastawiała gdzie ją miziać cholera jedna:)), później spotkała znajome osoby, przywitała się ładnie, wylizała po twarzy itp.itd. Sam boks niszczy jej psychikę, do tego suki narzucające się jej, czego ona nie lubi. Woli człowieka, inny pies, suka może dla niej nie istnieć, ale jak na spacerze spotka inną sukę to jest spokój, nawet ogon nieraz jej zamerda:)To nie jest pies z problemami, to schronisko jest problemem. Od dziś będę miała więcej czasu (zwerbowałam przyjaciółke do pomocy), to mam w planach uskuteczniać codzienne spacery z Hercią, przynajmniej tyle na razie mogę dla niej zrobić!:(
  12. Kumpel z celi jest zgłoszony do adopcji do Niemiec: [url]http://www.hundefreunde-ich-will-leben.de/156.html[/url] Może cioteczka yuki założy mu wątek:)
  13. Tinka powoli gaśnie w boksie. Była radosną trzpiotką, teraz tylko trzpiotka została, która już nie za bardzo chcę podchodzić do krat jeśli są przy niej inne suki:( Gaśnie w niej młodość:(
  14. Zwerbowałam do schronu przyjaciółke i teraz Rotuś codziennie ma wspólne spacerki ze swym kolegą, razem wychodzą, razem wracają, żaden nie jest zazdrosny, niemal sielanka:)
  15. [quote name='Hitoshi']Chociaż by jakiś kojcowy. Jak myślisz ile ona ma jeszcze czasu?[/QUOTE] To zależy od humoru pewnej osoby. Nie wiem dokładnie, ale Hera jest jedną z pierwszych na odstrzał, bo problemowa, nieadopcyjna, więc po co trzymać takiego psa kosztem zdrowia i życia innych:(
  16. Niestety, jedna bieda goni drugą:( A domów i pomysłów brak:( Głosy na Viki już odnotowałam na wątku bazarkowym, jeszcze raz dziękuję:)
  17. [quote name='barb']Wysłałam równowartość dwóch glosów na konto - jak pisalam glosowanie na bazarku to dla mnie czarna magia. Przeczytalam cały wątek zycze powodzenia w glosowaniu i wszystkiego dobrego dla Ciebie i Wiki.[/QUOTE] Dziękuje kochana! Wiedziałam, że na cioteczki z podkarpacia można liczyć:):multi:
  18. Dziekuję! Tylko nie wiem jaki hotelik ją przyjmię?z innymi psami to ona nie potrafi żyć, albo tylko nam się tak wydaje? Nie wiem już co z nią robić?:( Może jaki ś tekst na szybko do ogłoszeń?Heraz za duzó to ich nie miała Wydarzeni Hery na FB, proszę rozsyłajcie i zapraszajcie gdzie się tylko da![url]http://www.facebook.com/event.php?eid=116785455080564&pending[/url]
  19. Cioteczki z pewnego źródła właśnie się dowiedziałam, że nad Hercią wisi już igła:( Może za tydzień, może za 3,4 tygodnie, ale to na 99% nieuniknione-cioteczki:Help_2:
  20. Sunieczko kicaj wysoko po domek!:)
  21. [quote name='wawer']Ciocia sunia2000 zgłosiła psicę do udziału w bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL]. Z tego mogą być tylko korzyści, ale jak zagłosujecie i kupicie jakiś fant. A więc, zapraszam do zakupów i do głosowania! Viki ma głosy tylko ode mnie, dorzućcie chociaż po jednym za 3 zł.[/QUOTE] Głosujcie kochane! Chociaż jeden głos!:)
  22. [quote name='Nikaragua']dziś 8VII... i co ??????[/QUOTE] No i nic:( Przyszły opiekun się nie odzywa. Pisałam prośby o kontakt, nawet o odpowiedź czy się nie rozmyślił co do adopcji Vikuni,ale zero odzewu:(
  23. Ruda Strzyga z 7 wczoraj poszła do domu:) Pani która kiedyś ją dokarmiała zobaczyła gdzieś, że sunia jest w schronisku (może w piątkowej gazecie wrocławskiej, bo chyba nikt suni nie oglaszał) no i przyjechała po nią. Sunia panią już zna, więc problemów z nią nie powinno być:)
  24. Naszą niewidzialną sukę dziś widziałam kilka razy, a może inaczej, nie widziałam jej tylko raz:) Rozszczekała się trochę, stała przy kratach i ciągle hau, hau i hau:)
×
×
  • Create New...