Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Tekscik? Mhh...może do wieczora coś wymyśle:)
  2. Moje cudeńko:) Reszta ogłoszeń z nowymi zdjęciami będzie kochana:)
  3. Ja również bardzo dziękuję:)
  4. [quote name='wawer']Też przypominam, bo jutro ostatni dzień. Mam prośbę do suni2000 - jak otrzymasz wpłatę od Forestos, daj znać na wąku bazarku (3 głosy = 9 zł). Może nie ma Twojego konta?[/QUOTE] Już mu dziś przypomniałam, ma popołudniu wpłacić. Jak tylko pojawi sie na moim koncie to dam znac:)
  5. Tinka Malinka szykuj się na sesje:)
  6. Jerry dzikusku na pierwszą:)
  7. [quote name='fiorsteinbock']A mozesz go oglaszac z kontaktem bezposrednio do Ciebie? Zeby owa kierowniczka nie odstraszala potencjalnych domkow? Qrcze, z tekstem nie pomoge...sama potrzebuje dla suczki z hoteliku ;)[/QUOTE] Tak, wszystkie psy ogłaszam z kontaktem do mnie, choćby z tego powodu, że do schroniska to cudem jest się dodzwonić. Osobiście to trzeba się nastać w kolejce często, a to zniechęca ludzi.
  8. Hercia wymiziana, wyspacerowana. Poznała nowe koleżanki spoza boksu, na jedną sie jeżyła, na drugą powarczała, ale z trzecią koleżanki:) Juz coraz więcej ludzi się przekonuje do Hery, usłyszałam już kilka razy "jaka to wspaniała suka" - dobrze, że inni zaczynają podzielać moje zdanie:)
  9. Z Jerrego robi się pies na medal. Do ludzi nadal nie ufny, ale już powoli, powoli:) Za to do innych psów, suk poza boksem jest cudowny! Przetestowałam go na spacerach już z kilkoma różnymi psami i z każdym to by tylko harce odstawiał:) Biega, szaleje,cieszy się jak szczeniaczek:) Tylko jeszcze ta bariera do osobników gatunku ludzkiego zostaje:( Może któraś z cioteczek odnalazła by w sobie wene i stworzyła ładny tekst obrazujący charakterek dzikuska?
  10. [quote name='Havanka']Gosiu, żeby tylko pogoda dopisała... A ja już mam super tekst do ogłoszeń Tinki, który napisała Cioteczka Betka: [B]Tina jest 1,5 roczną suczką. Znaleziono ja błąkającą się po ulicy, brudną, wychudzoną. Nie wiadomo czemu się tam znalazła. Może komuś uciekła, a może została porzucona w drodze na majówkę? Schronisko, w którym przebywa nie jest dobrym miejscem dla tak młodego psa. Tina, która dodatkowo jest psicą o wyjątkowo dobrym i wrażliwym usposobieniu, zaczyna w nim gasnąć. Wyczuwają to inne psy, dominują nad nią i nierzadko bezlitośnie boleśnie kąsają. A Tina - młoda i piękna, mająca w sobie wiele z poczciwości i dostojeństwa owczarka niemieckiego, pragnie tylko żyć, poznawać świat, cieszyć się wolnością i ludzką przyjaźnią. To mądry, kontaktowy, lgnący do człowieka pies, zafascynowany wszystkim, co się wokół niej dzieje, nawet unoszonym przez wiatr papierkiem po cukierku. Pilnie szukamy dla niej domu, chociażby tymczasowego, w którym nauczyłaby się, że życie to nie tylko kraty, beton, lęk i ból ugryzienia oraz miska karmy. Szukamy domu, w którym ten młody pies dostałby szansę na poznanie szczęśliwej części świata, spacerów, szczenięcych zabaw, łagodnego dotyku dłoni. Każdy dzień spędzony w schronisku oddala od niej taką szansę. Ta owczarkowata psina odpłaci tym, co owczarki potrafią najlepiej, bezgraniczną wiernością, lojalnością i przyjaźnią. Tina chce się bawić z innymi psami, przed kotami ma respekt. Jest młoda, piękna, zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona. Czeka na adopcję. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], telefon: 509 277 122[/B][/QUOTE] Dziękuję:) Ja to nigdy nie mam weny twórczej:( Teraz z takim ogłoszeniem Tinka musi znaleźć dom:)
  11. Dziękuje:) Rotuś wymiziany w Twoim imieniu:) Dziś dostał nową obróżkę i dopiero z niego kawaler jak się patrzy:)
  12. Dziadziusiu biegnij na pierwszą [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/psy64.gif[/IMG]
  13. Tekst do ogłoszeń taki jak w 1 pośćie? tylko nr schroniska podawać czy może jeszcze czyiś prywatny?
  14. [quote name='barb']Suniu dzięki to bardzo mile z twojej strony ale Neczka zrobiła jej ostatnio sporo ogloszeń - chyba, ze masz pomysl na inne portale. Ja ją też oglaszałam już od grudnia i promowalam ogloszenia - chcialam pomoc jej opiekunce - jeszcze nim mala wrocila do schronu. [B]Smutne jest to, że do schroniska trafiają coraz to nowe szczeniaki i szybko znajdują dom, a jej nikt nie chce[/B].[/QUOTE] We wrocławskim schronie też mamy takiego Przecinka, trafił jako szczeniak, już dwa razy wrócil z adopcji (bo jest za energiczny:angryy:), teraz ma już prawie 2 lata i ciągle nie znalazł odpowiedniego opiekuna:(
  15. Mogę ją poogłaszać na portalach dolnosląskich, transport zawsze jakiś by się wykombinowało, gdyby ktoś z zachodu chciał przygarnąć psa ze wschodu:)
  16. Piękna, dystyngowana dama na pierwszą!:)
  17. Jerry skacz wysoko, tak jak to potrafisz:)
  18. W stosunku do mnie już taki jest, opiekuna ma gdzieś i przed nim ucieka a do mnie wybiega z radością na twarzy:) Tylko, żeby taki był też do innych, a jak na razie to do wszystkich z rezerwą, a najchętniej to robi w tył zwrot i dluga:(
  19. Mogłabym prosić jakieś lepsze zdjęcia suni, no i przydałby się fajny tekst-wykupię jej mały pakiecik ogłoszeń, albo sama zrobię jak znajdę czas:)
×
×
  • Create New...