danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']dr Garncarz poleca swoją koleżankę we Wrocławiu - dr Annę Cisło. Podobno można z nią negocjować ceny dla bezdomnych psów, szczególnie po powołaniu się na dr Garncarza Nie mogłabym rozmawiać o koszcie operacji bez informacji o przyczynie ślepoty[/QUOTE] Kochana, jak mamy do wyboru Kiełbowicza ze świetnym sprzętem, to postawimy na niego, z resztą Nescca już wstępnie dzwoniła..... nie będziemy kombinować, ale dzięki bardzo za zaangażowanie...... Dobrze wiedzieć, że ktoś czuwa:) -
cioteczki...trzeba ją wyciągać....rozsyłajcie gdzie się da..... nazbierajmy stałe i pomóżmy tej maleńkiej....podpisanie umowy to nie problem... z transportem też sobie poradzimy...ja po nią pojadę, tylko trzeba rozruszać ten watek i zebrać deklarację, bo bez tego nie ruszymy.... mamy 35 zł stałych....jeszcze 265....to nie jest jakaś kosmiczna suma...damy radę tylko trzeba wysłać multum pw....
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
dobrej nocki pysiu kochany Mundziolkowaty:) -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobi mówi ciociom dobranoc:) -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
danavas replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnoszę Misia słodkiego :) -
martaipieski a jaka jest tam szansa na wyciągnięcie suni do dt? chętnie oddadzą? już na wszelki wypadek zaklepałam jej miejsce w świetnym dt, zwolni się lada chwila tylko trzeba deklarację zbierać....koszt to 300zł miesięcznie już z karmą..... bardzo proszę o rozsyłanie wątku...trzeba tu sprosić kogo się da i nazbierać komplet stałych.....
-
jak się zarejestrowałam na dogo...to ten watek był jednym z pierwszych na które trafiłam.....poczytałam i nagle się urwał....pomyślałam sobie wtedy ......kurcze ale jak to? ...już ponad pół roku i nic nie wiadomo?..... zaglądałam tu czasem...często myślałam o suni.... a potem...przestałam.......ależ mi jest teraz wstyd!!!! jakby co to jak będzie zbiórka na dt to ja w ramach przeprosin daję na początek 10 zł stałej...zabierajmy ją z tego schronu!!!!!!!
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Zdaje się że Paulinken jest raczej słowna więc może jej gdzieś umknęło, jak powszechnie wiadomo mi też się zdarza i trzeba się upominać :D A Bobi napewno da radę wytrzymać z oczkami do 27, dzielny z niego facecik :)[/QUOTE] też mi sie tak wydaje...w tym natłoku psów i deklaracji nie sposób nie pominąć czegoś....dobijam sie do niej ale ostatnio jest mało na dogo i cały czas skrzynka zapchana..... -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Danavas prześlij mi na maila 2 zdjęcia Foxa wg Ciebie najlepsze w pełnej rozdzielczości, czyli niezmniejszone. Napiszę w ogłoszeniu, że jest bardzo energiczny, ale nie wiem czy zdanie o dzieciakach się zmieści. Ogłoszenie ma ograniczoną ilość wyrazów. 6 linii... Nie wiem ile to będzie wyrazów... [B]Kto jeszcze może się dołożyć do kosztów ogłoszenia?! To dla Foxa duża szansa!!![/B] [B]Potrzebne jeszcze 24,28 zł !!! [/B][/QUOTE] Madzia wszystkie co ja mam są robione telefonem, więc z rozdzielczością i jakością kiepsko, nie wiem czy się takie nadają , ale załatwiłam z Panem Heniem zdjęcia Foxa dobrym sprzętem, takie super adopcyjne.... mają być w przyszłym tygodniu...czekamy na nie czy dajemy te z telefonu??? -
jeśli Jamor nie chce się zatykać staffkami to jeśli już nie będzie go gdzie dać, to może zgodzi się na 2-3 miesiące przez które popracuje ze Strikem a my w tym czasie coś innego mu poszukamy....tak sobie tylko plumkam pod nosem....co myślicie o takim wyjściu z braku innych wyjść;)..... Jamor będzie zabezpieczony ze mu psa nie zostawimy na 10 lat;) a Strike liźnie trochę szkolenia i ogłady... a no i bazarka zrobiłam...:) zapraszam serdecznie- do kupowania i promowania:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214668-Modne-ciuszki-i-dodatki%21%21%21%21-TANIO%21%21%21-do-20.10.2011-godz-21-00"]http://www.dogomania.pl/threads/214668-Modne-ciuszki-i-dodatki!!!!-TANIO!!!-do-20.10.2011-godz-21-00[/URL] 50 procentuf dla Strike'a;)
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
bazar już hula: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214668-Modne-ciuszki-i-dodatki!!!!-TANIO!!!-do-20.10.2011-godz-21-00[/url] rozgłaszajcie!!! -
mam wieści od Herbulka:) chłopak robi postępy, jak jest na długiej smyczy to ładnie przychodzi na zawołanie, ostatnio udało mu się znów zwiać, Pan Henio mówi że jak go zobaczył na podwórku przy otwartej barmie to aż zamarł, a przed oczami miał wizję ponownych poszukiwań które ostatnio nieźle go kosztowały...hehehe...chcieli go jakoś osaczyć, zapędzić do kojca...ale nie było takiej potrzeby bo Herbusek grzeczny dał się od razu złapać:) to jest duży postęp, on już nie kombinuje żeby tylko uciec...zadomowił się...nie za bardzo jednak dogaduje się z innymi psiakami, albo on ma humory albo Misiu i Fox.....do ludzi minimalnie śmielej, ale bardzo opornie mu to idzie..... musiał być bity przez poprzedniego właściciela, bo mimo iż jednego dnia daje się wygłaskać to drugiego trzeba go znów do siebie przekonywać i pokazać że wyciąga się rękę nie po to żeby bić....:( z ogłoszeniami to jeszcze za wcześnie...ale już mamy obiecaną sesje fajnym sprzętem..w tym tygodniu Pan Henio postara się o ładne foty:)
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
danavas replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
ja z tym bazarkiem już wymiękam.....co zrobie foty, wrzucam na żabe to sa albo bokiem albo do góry nogami....masakra, siedze nad tym juz 3 dni...ale dziś skończe.....:) liczę na reklamę na miarę Talesowych ciotek;) -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
ja proponuję Bzik...bardziej pasuje...:eviltong: -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']podeślij mi info na [email][email protected][/email] Jakies badania, diagnozy. polece do dr Garncarza i zapytam. 4 kółka wydają sie bardzo wysoką ceną, jednak nie wiem co trzeba zrobić, więc nie chcę się wymądrzać. Chętnie przebadam sytuację w Wawie[/QUOTE] oczu nie dało się zbadać bo ta zaćma jest tak dojrzała ze tylko przy pomocy odpowiedniego sprzętu można się przez nią przebić, Garncarz może Ci tylko powiedzieć ile u niego będzie kosztować operacja i że na odległość nie da się postawić diagnozy......ale jak chcesz to możesz dopytać o ewentualny koszt operacji...choć wydaje mi się że jak już zaczniemy we Wrocku to tam skończymy jeśli nie będzie dużej różnicy w cenie..... -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
:):) wyśmienicie:):)