lourdnes
Members-
Posts
3263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lourdnes
-
[quote name='Buszki']Nie całkiem nieróbstwo,Szepsi trochę pomagała przy usuwaniu uschniętych pnączy :cool3:.Potem musiała rozpykać otwieranie pudełka z ciastem żeby dostać się do tegoż właśnie ciasta :diabloti: (popiła herbatką i kawą,od każdego po trochu).A na koniec podprowadziła paczkę fajek i zaniosła do domu.Pewnie chciała sobie zapalić :razz:,ale u nas w domu się nie pali,więc jej zabrałam.Buszi patrzyła na to ze znudzeniem.A to wszystko w czasie krótkiego popołudnia,bo zaraz burza się rozpętała i po robocie. Poka,poka!!![/QUOTE] No proszę jaka pracowita i zmyslna dziewczynka- i dla zasady chciała wszystkiego skosztować- nic tak nie poszerza horyzontow jak praktyka wlasna :evil_lol: A Buszi znudzona , bo pewnie takie testy ma juz dawno za soba ;) U nas tez pogoda do d. Idę na chwile ze szkodnikami w przerwie miedzydeszczowej
-
[quote name='Buszki']Bo podhalany w naszym mleczykowym klimacie stworzone,to i sierść odporna mają :razz:.A nie sadzę by w Afryce mleczyki rosły :evil_lol:.[/QUOTE] Fakt :) Tam rosnie za to ulubiona cytrynowa trawka , na której tamtejsze baski się pasą ;) A w sumie to ciekawe jakie tam maja kwiecie- nie mam w ogole wyobrażenia :shake:
-
[quote name='Buszki'][URL]http://img199.imageshack.us/img199/6950/img2210hl.jpg[/URL] O,faktycznie białe się zażółciło :).[/QUOTE] Juz tak po połgodzinnym bieganiu były cale ozłocone :)Jakos na puch podhalanow to nie dziala za to szkodniki zmienily masc - na tleniony blond :evil_lol:
-
[quote name='kaskaSz']Już wszystko wiem, właśnie się zastanwiałam skąd ten czarny skoro masz 2 rude ;) Ale Twoje Mańki też są słodkie, a zdjęcia jak były małe to już całkiem mnie rozwaliły. Fajne są te baski.[/QUOTE] Musisz sobie sprawic takiego szkodnika :evil_lol: Zdjęcia nie oddaja nawet w połowie tego co te szatany potrafią wyprawiać :diabloti: Jedynie szkoda ,ze szybko rosną bo jako takie pulpaśne maluszki są pzesłodkie i te ich tylko pozornie niewinne anielskie minki :evil_lol: [quote name='deer_1987']To znaczy do typowych zwierzatek itp makro to ten IS sie moze przydac ale pomysl sobie ze kiedys nie bylo stabilizacji a jakos ludzie cuda robili i tak z reki i ladne zdjecia im wychodzily :razz: Ja mam dwa z is, dwa bez przy czym w tele po naprawie ten is cos gorzej chodzi.[/QUOTE] Ja jeszcze sie tak nie znam ale wiekszosc zdjec bede robila z reki bo targanie statywu na dalsze wycieczki jakos nie brzmi kusząco.I też bardziej patrze żeby zakupić L-ki bo ponoc żywotniejsze i ogolnie jakosciowo lepsze. Jak juz sie wykosztowac to niech bedzie na długo :) Szerokokatny bym kupiła ten EF 20-35 mm f/2.8L A jaki z Twoich obiektywow najczesciej Ci sie sprawdza w terenie? Chyba wlasnie ten zoomowy (rozbrykany Sherrutek :))
-
[quote name='kaskaSz']Witanko! Nie wiedziałam, że masz galerię, ale poszperałam i znalazłam :) Muszę jeszcze zapoznać się ze wszystkimi Twoimi baskami, bo nie wiem który to który. Ale ten czarno-biały mi się już podoba :)[/QUOTE] Witam :) Ja mam dwa rudzielce- Almee i Armaniego czyli Manię i Mania. Czarnuszki Halley (Hania) i Inga to baski Zielonej -ale tak tam czesto jestem ,ze prawie jak moje :evil_lol: Zapraszam do oglądania ;)
-
[quote name='deer_1987']IS sie przydaje bo to stabilizacja ale i bez tego sie da robic zdjecia :razz: No wlasnie cerata jak sie woda rozleje przetre i gotowe a tak musze czyscic i to drewno nie ladnie wyglada.[/QUOTE] To fakt drewno szybko sie buntuje .Póki co mozesz jakis karton czy gazetki wyłożyć . To ktory obiektyw lepszy ? Chyba ten IS ?:)
-
Coś przyjemnie połechtało nozdrza Bubusia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/508/img2163w.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/299/img2163w.jpg[/IMG][/URL] Inga [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/img2182l.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/747/img2182l.jpg[/IMG][/URL] Nawet Lala do nas przyczłapała na sesje [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/img2185l.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/7183/img2185l.jpg[/IMG][/URL] Maniolo [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/img2190ud.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2645/img2190ud.jpg[/IMG][/URL] Hania- Kochana jak Ty wyglądasz trzeba cie tu i ówdzie poprawic przed sesją [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/img2210hl.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6950/img2210hl.jpg[/IMG][/URL]
-
ten EF 100 mm f/2.8 L Macro IS USM na teście wypada lepiej :)
-
[quote name='deer_1987']No bedzie sesja ale na razie trzeba rozwinac dywan :razz: a musze kupic cerate taka sama jak ma w innej czesci tam na polke gdzie spi bo kocyk wyrzuca a potem brudzi mi szafke.. a tak cerata przyczepie tasma i nie bedzie sie wkurzal :P Jeszcze tutaj [URL]http://www.optyczne.pl/index.php?test=obiektywu&test_ob=175[/URL][/QUOTE] No dokładnie :) wlasnie nie wiem na ktory sie zdecydowac bo jeden z nich kupie. Cerata dobra bo i łatwo przetrzec . Hihi to musi byc słodkie taki wściekly uchaty robiacy demolke na polce :diabloti:
-
Jeszcze o tym mysle bo sa podobne EF 100 mm f/2.8 L Macro IS USM
-
[quote name='deer_1987']Poczytaj sobie jego opinie na dole :) Ja musze isc sprzatac goscie za jakies 6h a tu taki bajzel :razz: no i dywan rozlozyc.. jak sie odwaze..[/QUOTE] Konieczna sesja z dywanem bo nie daruje :mad:Ja sie juz tu doczekac nie mogę zwlaszcza uchatego w tych frędzelkach :evil_lol: I skikam poczytac co on tam faktycznie pisze -a swoja droga bardzo fajna jest ta stronka :)
-
[quote name='deer_1987']Aa to co innego :) [URL]http://www.optyczne.pl/160-Canon_EF_100_mm_f_2.8_Macro_USM-specyfikacja_obiektywu.html[/URL][/QUOTE] To dokładnie ten :) Panciu powiedzial ,ze jak w domu będzie lśniło przez miesiąc to kupi a ja z porzadkiem problemów nie mam wiec trzymam go za słowo :diabloti: W koncu to szkodniki robia bałagan - nie ja :evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']Ta 100 moze byc fajna tylko dla Sherrutka w biegu to za malo :P[/QUOTE] Ale ja myslałam o jakis kwiatuszkach , pierdółkach, robaczkach i portrecie :evil_lol: na wsi pelno różniastego tałatajstwa do obfocenia :)
-
Hania-Halley [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/img2174o.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/6144/img2174o.jpg[/IMG][/URL] Mania [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img2189ri.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8836/img2189ri.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja myślałam konkretnie o tym EF 100 mm f/2.8 Macro USM Dość jasny i ma dobre notowania :) To też masz super sprzęcior do zabawy :) Fajnie bo jak sie będziemy spotykaly na wystawach na dwa aparatosy z roznych ujec to będzie w czym wybierac -jak teraz w Dobrym :)
-
[quote name='Cienka']Helena ja zaglądam do Ciebie ale tam wątek tak się szybko porusza jak u deer i ja nie nadążam się włączyć w rozmowę[/QUOTE] Ok to jestes zwolniona z pisania na temat :evil_lol:
-
[quote name='gosiaja']ja myślałam nad 100 Canonowska[/QUOTE] A jaki symbol ? Bo w EOS nie mogę tkuśnej znaleźć ;) Aaaaaa Ty piszesz o obiektywie :) ja chce kupić 100 do makro 1:1
-
Cienka ale do wszystkich zaglądasz :mad: Jak ja tam do Ciebie zawitam... - to jest groźba :diabloti:
-
[quote name='deer_1987']Tak to prawda slonce jest potrzebne ale tez wazne jest zeby pamietac ze w poludnie najlatwiej przepalic biale a ciemne niedoswietlic jak slonce tak stoi jak stoi :razz:[/QUOTE] A to nie wiedziałam :) Lektura jest w toku :evil_lol: Właśnie zaczełam rozdział o naświetlaniu ;)
-
Cienka a co Ty sie obraziłaś ,ze do mnie nie zagladasz ? :eviltong: Czarnuszki Ci wstawiłam i Bubusia ...:evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']a jakie ma dlugie rzesy :loveu:[/QUOTE] I uszki kłapouszki- cudny jest :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Aż sie ma ochotę tak go z całych sił wytulkac -chociaz pewnie to by sie zle dla niego skonczylo:diabloti:
-
[quote name='deer_1987']Rude to latwo focic :razz: ale widze ze i czarno-biale calkiem ladnie ujelas nie jest przepalone biale czy za ciemne czarne :)[/QUOTE] Aż tak sie jeszcze nie znam ale mysle ,ze wszystko zawdzieczam wszedobylskiemu tego dnia sloneczku :)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img2164p.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6440/img2164p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/img2169hj.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5598/img2169hj.jpg[/IMG][/URL]
-
Bo teraz mu slepka sierściuszkiem zarosły ale fakt z tymi slepkami to uchatek bystrzacha byl :):):)
-
A gdzie wy sie znowu podziewacie ?:)